dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym | Wrocław, wojnów (psie Pole) Szukasz nowego, nigdy niezamieszkanego mieszkania w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52,30 m² 55,45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorska zlokalizowane na 6tym piętrze w 6cio piętrowym budynku. Powierzchnia mieszkania - 55,2 m2. Komórka lokatorska 2.9 m2 Mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe, w pełni rozkładowe, na ul. Zatorskiej. Dostępne od zaraz! Wszystkie media miejskie! Lokal składa się z dwóch niezależnych od siebie pokoi, oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

60 m | 2 pokoje | oddzielna kuchnia | 2. piętro | 1,5 km od Rynku Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , w pełnym rozkładzie, położone na 2. piętrze w 4-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł39 m² 10 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wysokie, kamieniczne, 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie pomieszczeń. Duży, narożny pokój z oryginalną cegłą na ścianie, kameralna sypialnia z antresolą, umeblowana kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Hubach, przy ul. Pięknej. Mieszkanie wg księgi wieczystej ma 39,1 m2, natomiast liczone po podłodze jest znacznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł36,80 m² 14 918,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe z ogrodem inwestycji "sady nad Zieloną" na Książu Małym. Osiedle to kameralna niska zabudowa w otoczeniu zieleni. Atutem lokalizacji jest cicha zielona.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Dwa pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 32 m2 w nowym budynku przy ulicy Świeradowskiej. Pierwszy najem, lokal będzie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł46,81 m² 12 176,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bez prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,81m2 znajdujące się na VI piętrze w bloku/plombie z windą przy ul.Komuny Paryskiej. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament na nowym osiedlu, ul. Krakowska Komfortowe, całkowicie nowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na terenie kameralnego osiedla Krakowskie Tarasy. Lokal nowocześnie wykończony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł45,65 m² 15 750,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim domem? Chcesz zainwestować w nieruchomość? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Herbsta

Karłowice-Różanka,Wrocław

694 000 zł48,75 m² 14 235,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,75 m , położone na 4. piętrze to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, świetną komunikację i wysoki standard. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

DO sprzedania mieszkanie bez pośredników. Słoneczne, przytulne, po remoncie mieszkanie 2 pokojowe, z dwoma dużymi kolorowymi balkonami - z dwóch różnych stron mieszkania - z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 956 zł42,28 m² 12 960,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferujemy funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul.Dworcowej tuż obok Dworca Głównego. Mieszkanie odświeżone w pełni wyposażone. Powierzchnia 48m2 składa się z: - przestronnego salonu, - wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł44,91 m² 14 228 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91m2, znajdujące się trzecim piętrze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach. Zakończenie budowy III.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,60 m² 14 239,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 52,60 m.kw. położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Brzeskiej we Wrocławiu, budynek z 2011 r, z windą i garażem podziemny. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł46,70 m² 12 740,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, na 4 piętrze w budynku z windą. Opiekun oferty Jacek Mamiński Nr lic. Pfrn 30802 tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł34 m² 11 147,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Funkcjonalne mieszkanie z potencjałem cisza, przestrzeń i świetna lokalizacja Szukasz mieszkania, które daje Ci komfort na co dzień i możliwość rozwoju przestrzeni w przyszłości?.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone przy al. Śliwowej na wrocławskich Maślicach. O powierzchni 40 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 875 zł42,70 m² 12 315,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem na parterze. Ok. 42 m , ekspozycja południowa. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i bez.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na V piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku (z windą), w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł56 m² 17 321,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz komfortowego mieszkania w centrum Wrocławia? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w apartamentowcu w centrum Wrocławia przy Pl.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz promocja: wynajmij W maju za 2400 zł zamiast 2500 zł + opłaty 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , znajdujące się przy ul. Popowickiej. W spokojnym dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł47 m² 13 595,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

47 M , 2 pokoje, balkon, klimatyzacja, winda , komórka lokatorska, księże małe Na sprzedaż ładne, 2 -pokojowe mieszkanie, położone na czwartym, ostatnim piętrze budynku przy ul. Opolskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł42,21 m² 75,81 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 czerwca , 2 pokojowe mieszkanie na 15 piętrze apartamentowca przy ul Jesionowej Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 42m2 mieszkania z balkonem w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

548 995 zł43,62 m² 12 585,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. | polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2 Opiekun oferty :   Mieszkanie w szeregu, tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49,52 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz spokojnego miejsca do życia, gdzie po pracy można złapać oddech, a jednocześnie mieć wygodną przestrzeń do codziennego funkcjonowania? To mieszkanie może być właśnie dla Ciebie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł36,76 m² 13 465,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż ustawne, kompaktowe mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach - przy ul. Daktylowej, o pow. 37m. Pokój z aneksem kuchennym, odrębna sypialnia, łazienka z wc. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł54,18 m² 11 794,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,18 m , położone w doskonałej lokalizacji Wrocław, ul. Jedności Narodowej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł78,95 m² 9 867 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Nowa cena! Na sprzedaż piękne mieszkanie w nietuzinkowej kamienicy w centrum miasta - okolice Placu Macieja. Kamienica odrestaurowana, wyremontowana z windą oraz ogrzewaniem miejskim. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 410 zł39,12 m² 13 456,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania 2 pokojowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.