dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

249 000 zł47 m² 5 297 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis cena do negocjacji na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m2. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam piękne mieszkanie blisko centrum Wrocławia (okolice Arkad Wrocławskich). Mieszkanie jest przestronne, bardzo ładne. W jego skład wchodzą dwa pokoje, przedpokój, łazienka, oraz osobno wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

354 000 zł54 m² 6 679,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, na Muchoborze, w pełni rozkładowe, o łącznej powierzchni ok.54m2. Mieszkanie ulokowane na 3 piętrze w niskiej zabudowie- blok 3-piętrowy, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal po generalnym remoncie z wymianą instalacji podłóg i stolarki, umeblowana i wyposażona kuchnia - do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

266 049 zł51 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni 51,66 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis: gorąco polecam na wynajem 2 pokojowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Ołtaszynie. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon, salonu z zabudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

225 400 zł39 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz" mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Zakrzowie. Usytuowane na drugim piętrze w bloku z 2008r. na kameralnym osiedlu bezpośrednio przy terenach zielonych. Nowoczesne i przestronne. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

276 805 zł53 m² 5 187 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opis: mieszkanie składające się z: pokoju dziennego (19m2), sypialni (14m2), oddzielnej kuchni z oknem (10m2), łazienki z wc (4m2) przedpokoju i korytarza (4+2m2). Mieszkanie posiada także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe w nowym apartamentowcu z 2008r.Mieszkanie posiada 2 pokoje :salon o pow. ok.24,3m2 z wejściem na loggię (o pow. 5,5m2 ) , sypialnia o pow ok.12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ulicy Hermanowskiej (dzielnica Fabryczna, osiedle Kuźniki). Wysoki parter, ok. 37 m2 2 pokoje, jasna kuchnia, łazienka, przedpokój. Woda zimna i ciepła. Centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damrota

Śródmieście,Wrocław

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta nr 601. - mieszkanie W okolicach pl. Grunwaldzkiego - zapraszamy na bezpłatną prezentację - Ciche i jasne mieszkanie w znakomitej lokalizacji, w pełnym rozkładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie mieszkanie 2 pokojowe w Centrum Wrocławia ,w pobliżu pl.Grunwaldzkiego o pow.65m2.Mieszkanie rozkładowe ,urządzone nowocześnie i w pełni wyposażone. Pokoje ustawne :salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciepłe , przytulne mieszkanie po remoncie o powierzchni 36m2. Pokoje o pow.: ok. 16m2 i 10m2.Łazienka po remoncie, nowa kabina prysznicowa, kafle. Kuchnia z oknem o pow. ok.4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

198 900 zł42 m² 4 711 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

309 000 zł41 m² 7 536,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,35m2,dwustronne,słoneczne ,tuż przy Rynku w uroczym zaułku, obok Uniwersytetu Wrocławskiego.Pokoje o powierzchni:17m2 i 9m2.Kuchnia 8,5m2.Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

217 671 zł39 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury z balkonem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

269 000 zł42 m² 6 404 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: super okazja! Polecam na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji miasta na ul. Komandorskiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

239 000 zł46 m² 5 195,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania własnościowego mieszkania w okolicach ul. Opolskiej. Do dyspozycji otrzymujemy dwa pokoje, kuchnie, oraz łazienkę. Wszystko to o łącznej powierzchni 46m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

239 000 zł39 m² 6 128 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie z balkonem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

489 000 zł104 m² 4 678 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis: mieszkanie składające się z: pokoju dziennego (17m2), dwóch sypialni (13 i 10 m2), oddzielnej kuchni (10m2), łazienki(4m2), wc (1,5m2) przedpokoju (9 m2). Drugi poziom stanowi antresola do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

217 005 zł39 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, gotowe do odbioru o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

450 zł40 m² 11,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam wolne miejsce w pokoju dwuosobowym na Biskupinie dla studentki bądź absolwentki. Mieszkanie jest dwupokojowe, z kuchnią łazienką i balkonem - przeznaczone dla trzech osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Ciepłe ,w pełni rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2 z balkonem .Pokoje ustawne o pow.: salon -ok.20m2 z wejściem na balkon i sypialnia -ok. 12m2.Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

279 000 zł53 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na parterze w 4 piętrowym budynku, rozkładowe dwustronne, okna pcv z roletami antywłamaniowymi, w łazience kafle, kuchnia z meblami na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

430 000 zł56 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56 m2 z antresolą (dodatkowa pow.10m2) po generalnym remoncie na parterze przedwojennej kamienicy .Pokoje o powierzchni : ok.26m2 oraz 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowska

Fabryczna,Wrocław

245 000 zł54 m² 4 520 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie znajdujące się na osiedlu na Nowym Dworze. Kuchnia widna (10,09m 2 ), duży pokój (17,88m 2 ), sypialnia (11,90m 2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszarowa

Karłowice,Wrocław

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja!atrakcyjna lokalizacja na inwestycję-pod wynajem,tylko 12 minut do rynku i uniwersytetu wrocławskiego oraz 8 minut do uniwersytetu na ul.KOSZAROWEJ oraz 20 MINUT DO PL.GRUNWALDZKIEGO. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o pow. 47 m przy ul. Hłaski na Muchoborze Wielkim.Koszt wynajmu: 1600 zł/ mc ( bez dodatkowych opłat) + kaucja zwrotna 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

314 030 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku Z pozwoleniem na użytkowanie Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na balkon ok.5m2, sypialnia ok.10m2, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł56 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie w domu wolnostojącym o pow.56,3m2.Sklada się z dwóch pokoji o pow.20m2,15m2,oddzielnej kuchni o pow.12m2,łazienki z toaletą o pow.5m2.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Fabryczna,Wrocław

269 000 zł50 m² 5 305 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na cichym osiedlu na Muchoborze Wielkim. Kuchnia widna (12m 2 ), ładny duży pokój (18m 2 ), sypialnia (16m 2 ), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładnie urządzone, przestronne mieszkanie z tarasem i miejscem w garażu podziemnym w nowym bloku. Mieszkanie położone w zacisznej okolicy parku w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

345 000 zł42 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2008 roku przy ul. Mosiężnej,doskonała lokalizacja, komunikacja autobusowa i tramwajowa, blisko centrum. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

199 000 zł73 m² 2 720,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta nr 593. Polecamy - tanie miieszkanie bezczynszowe - zapraszamy na bezpłatną prezenytację- mieszkanie w poniemieckim domu 3-rodzinnym o łącznej powierzchni 73,16m2, sklada się z: 2 poki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

237 268 zł44 m² 5 322 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 20m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

319 000 zł50 m² 6 358 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis: mieszkanie składające się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym (30m2), sypialni (10m2), łazienki z wc (4m2) przedpokoju (6m2). Mieszkanie posiada także duży taras(37m2). Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

384 648 zł62 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras ok.20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

300 000 zł54 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Budynek w bardzo dobrym stanie, docieplony, wymienione okna. Mieszkanie jasne, bardzo ciepłe i usytuowane w pobliżu kampusów uczelnianych (politechnika, uniwersytet Przyrodniczy, akademia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne