dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

1 799 zł37 m² 48,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament 37 m2 z klimatyzacją, nowe budownictwo 2020 opis wynajęte Nowo wykończony, 2 pokojowy apartament z windą przy ul. Inżynierskiej (boczna ul. Grabiszyńskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

335 000 zł34 m² 9 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją - na dzielnicy Psie Pole na osiedlu Lipa Piotrowska, 8 minut od węzła autostradowego Wrocław Północ (dodatkowo komórka lokatorska oraz miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Gaj,Wrocław

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład, pierwszy najem + balkon - Gaj Polecamy do wynajęcia 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w nowym bloku z 2017r. Opis Mieszkanie o powierzchni 50 mkw , składa się z dwóch pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

619 000 zł52 m² 11 903,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwie kawalerki z najemcami, gotowy dochód - Krzyki, klecina Jeżeli szukasz gotowych nieruchomości pod inwestycję zapraszamy do zapoznania się z poniższą, ciekawą ofertą. Polecamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe przy ul. Międzyleskiej. Pierwszy najem, 300-m od zajezdni tramwajowo-autobusowej Tarnogaj. (mieszkanie zostanie doposażenie pod preferencje nowego najemcy!) Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzielnica Śródmieście tuż przy ul. Tadeusza Kościuszki a ul. Pułaskiego Mieszkanie 2 pokojowe, 200-m od ulicy Tadeusza Kościuszki, 8-m minut od Dworca pkp/pks Wrocław Główny, 2,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

1 600 zł36 m² 44,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest przytulne dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu, z bardzo dobrą komunikacją miejską. Wynajęte. Opis: nieruchomość umiejscowiona jest na wyższym parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Śródmieście,Wrocław

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym centrum Wrocławia - okolice ul. Legnickiej Do wynajęcia 2 pokojowe, 44 metrowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Wrocławia - boczna ulicy Legnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe na Wojszycach Idealne dla Studentów Uniwersytetu Medycznego lub osób pracujących opis: do wynajęcia bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie z 2017 r. o powierzchni 41 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2- pokojowe okolice ch Renoma Polecamy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w dzielnicy Stare Miasto w okolicach ch Renoma. Opis Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Nadodrze,Wrocław

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe wynajęte , atrakcyjna lokalizacja na Kępie Mieszczańskiej, 1 km od Wyspy Słodowej, pierwszy najem! Biuro Traczyk Nieruchomości poleca! Przedmiotem najmu jest dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte/rented /aрендована Mieszkanie 2 - pokojowe przy ul. Międzyleskiej. Pierwszy najem, 300-m od zajezdni tramwajowo-autobusowej Tarnogaj. (dostępne miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 800 zł45 m² 39,65 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w samym centrum miasta opis Polecamy na wynajem w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone w budynku przy ul. T.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z klimatyzacją, 2 pokojowe w okolicy Rynku z oknami od strony podwórka. Wynajęte dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 w zadbanej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte Mieszkanie w samym centrum Wrocławia - okolice ul. Legnickiej Do wynajęcia 2 pokojowe, 44 metrowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Wrocławia, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Śródmieście,Wrocław

1 750 zł36 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte/rented /aрендована Dzielnica Śródmieście tuż przy ul. Tadeusza Kościuszki a ul. Prądzyńskiego (miejsce postojowe w garażu podziemnym) Mieszkanie 2 pokojowe, 200-m od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzielnica Śródmieście tuż przy ul. Tadeusza Kościuszki a ul. Prądzyńskiego Mieszkanie 2 pokojowe, 200-m od ulicy Tadeusza Kościuszki, 8-m minut od Dworca pkp/pks Wrocław Główny, 2,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waniliowa

Psie Pole,Wrocław

1 450 zł35 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z klimatyzacją i miejscem postojowym ul. Waniliowa opis: do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35 mkw na ul. Waniliowej (psie Pole) we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

1 999 zł41 m² 48,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament 41 m2 z klimatyzacją, nowe budownictwo 2020 opis wynajęte Nowo wykończony, 2 pokojowy rozkładowy apartament z windą przy ul. Inżynierskiej (boczna ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 190 000 zł68 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowy apartament z dużym tarasem tuż przy Sky Tower, niecałe 2 km od Rynku (dodatkowo dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym) Dla ceniących wysoki komfort, prywatność, prestiż oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

1 450 zł35 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją - na dzielnicy Psie Pole, 8 minut od węzła autostradowego Wrocław Północ (dodatkowo komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Huby,Wrocław

349 000 zł33 m² 10 575,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kamiennej tylko 10 minut od Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Polecam na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 położone w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie rozkładowe 48 m2 z dużym tarasem na ul. Prądzyńskiego opis: do wynajęcia ciepłe i ładnie wykończone mieszkanie, umeblowane znajdujące się na ul. Prądzyńskiego na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte/rented /aрендована Mieszkanie 2 - pokojowe, atrakcyjna lokalizacja na Krzykach, okolica cichej kameralnej zabudowy domów jednorodzinnych (miejsce postojowe w zamykanym garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 850 zł48 m² 38,54 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

453 000 zł44 m² 10 295,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do wykończenia 2 - pokojowe mieszkanie, 10 minut od Rynku we Wrocławiu i Politechniki Wrocławskiej, 1,2 km od Mostów Warszawskich, 5 min do Parku Słowiańskiego, 300-m do rzeki Odry. (dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

553 000 zł44 m² 12 568,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Nadodrze,Wrocław

2 750 zł39 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe, atrakcyjna lokalizacja na Kępie Mieszczańskiej, 1 km od Wyspy Słodowej (miejsce postojowe w garażu podziemnym) Przedmiotem najmu jest dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe, atrakcyjna lokalizacja na Kępie Mieszczańskiej, 1 km od Wyspy Słodowej! Biuro Traczyk Nieruchomości poleca Przedmiotem najmu jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

2 299 zł36 m² 63,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 850 zł37 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte/rented /aрендована Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem - w kameralnej dwukondygnacyjnej zabudowie na dzielnicy Psie Pole, 8 minut od węzła autostradowego Wrocław Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe rozkładowe, atrakcyjna lokalizacja na Krzykach-Śródmieście przy ul. Komandorskiej W okolicy Arkad Wrocławskich, epi, 7 min od Dworca pkp Wrocław Główny, wroclavia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 099 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: klimatyzowane, mieszkanie dwupokojowe | 47,45 m2 | ul. Krzycka | 2017 | Archicom Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ul. Krzyckiej, w nowoczesnym budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motylkowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na Wrocławskich Krzykach - dla klientów poszukujących ciszy i spokoju Do wynajęcia 2 pokojowe, 42 metrowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Motylkowej na bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje - Wrocław Śródmieście 1 km od Rynku, 600-m od Narodowe Forum Muzyki, 1 km od Arkady Wrocławskie (ciche mieszkanie w samym centrum do własnej aranżacji) Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie na Szczepinie tylko 450-m od Placu Strzegomskiego (muzeum Współczesne) 10 minut od Centrum Handlowego Magnolia Park Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dokerska

Fabryczna,Wrocław

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane mieszkanie 37 m2 na ul. Dokerskiej (kozanów), tylko 20 minut do Rynku. Opis: do wynajęcia bardzo zadbane mieszkanie na ul. Dokerskiej z ogrzewaniem miejskim. Atutem nieruchomości jest niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prądzyńskiego

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte 2 pokoje w nowym budownictwie - tuż przy Dworcu pkp i pks opis Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe, rozkładowe, 55 metrowe mieszkanie w samym centrum miasta przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje, umeblowane 200-m od "domu Handlowego Renoma", 260-m od "arkady Wrocławskie" Biuro Traczyk Nieruchomości poleca! wynajęte Przedmiotem najmu jest dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte/rented /aрендована Mieszkanie 2 - pokojowe przy ul. Skarbowców z dużym częściowo zadaszonym tarasem. W okolicy dużo terenów zielonych, wały rzeki Ślęzy. (najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokoje na osiedlu Di Trevi Biuro Traczyk Nieruchomości poleca! bez prowizji dla najemcy. Przedmiotem najmu jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 w bloku oddanym do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij