dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

550 000 zł51 m² 10 848,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania z funkcjonalnym rozkładem? Cenisz sobie spokój oraz zieleń, jednocześnie nie chcesz rezygnować ze świetnej lokalizacji? Zależy Ci na dobrym ulokowaniu kapitału? Jedno tak jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

429 000 zł36 m² 11 753,40 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2pokojowe mieszkanie na Popowicach. Idealne mieszkanie dla singla , pary lub ze względu na lokalizacje -inwestycje. W skład mieszkania wchodzi: przestronny salon Sypialna Kuchnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Swojczyce,Wrocław

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem Swojczyce, na sprzedaż eleganckie, wykończone w stylu industrialnym 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,21 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Gajowice,Wrocław

569 000 zł50 m² 11 334,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 29569 Otoczenie nieruchomości: lokal położony w sąsiedztwie jednej z głównych osi komunikacyjnych Wrocławia. Z tego punktu sprawnie, bez przesiadek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

379 989 zł43 m² 8 834,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem ul. Nowowiejska, wrocław Śródmieście. Dojazd do rynku / placu grunwaldzkiego możliwy W 5 minut pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Kozanów,Wrocław

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37 m.kw. położone na 4 piętrze w budynku przy ul. Dokerskiej. Mieszkanie jednostronne, sypialnia z wyjściem na balkon, pokój dzienny z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

694 565 zł47 m² 14 825,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Skontaktuj się. Najwazniejsze informacje o inwestycji : Doskonała komunikacja - przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Borek,Wrocław

485 000 zł39 m² 12 467,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Doradca klienta: nr lic. Pfrn 30802 tel. 2 pokoje z odrębną kuchnią i loggią w zmodernizowanym bloku na Borku. Układ pomieszczeń: - salon - Sypialnia - Kuchnia - Łazienka - Przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Śródmieście,Wrocław

2 450 zł49 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ulicy Słowiańskiej 33. Nieruchomość: powierzchnia 49 m2. Piętro 4. Ogrzewanie miejskie. Składa się z dwóch niezależnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłośna

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

419 000 zł36 m² 11 622,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,05 m z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i spokojnej części Wrocławia ul. Kłośna, os. Grabiszyn. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

529 000 zł35 m² 15 236,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Buforowej, na osiedlu Jagodno. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

467 000 zł33 m² 14 151,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Drzwi antywłamaniowe kl. C Deska tarasowa na balkonach i ogródkach Bardzo duże ogródki do 219 mkw Miejsca postojowe dla aut elektrycznych Zbiorniki retencyjne na wodę Osiedle kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

595 076 zł39 m² 15 432,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

379 989 zł43 m² 8 834,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

4 700 zł40 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament w wyjątkowej lokalizacji! Gotowy do wprowadzenia Na wynajem eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone zaledwie 700 metrów od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kuźniki,Wrocław

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Wrocław, kuźniki Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z lat 80. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

2 650 zł34 m² 76,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,5 m2 dla 2 osób bez zwierząt, przy ulicy Jedności Narodowej. Budynek z 2017 roku z ogrzewaniem miejskim. Świetna komunikacja miejska, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Henryka Pobożnego

Nadodrze,Wrocław

2 699 zł38 m² 71,03 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl | eng | ua | ru feel free to contact with us! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38 m2 z balkonem do wynajęcia przy ul. Pobożnego, nadodrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Oporów,Wrocław

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, słoneczne i jasne mieszkanie z ogródkiem na wrocławskim Oporowie. Gotowe do zamieszkania. Kuchnia wyposażona w w sprzęt agd (lodówka, płyta indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smardzowska

Krzyki,Wrocław

695 000 zł51 m² 13 686,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż niezwykle estetyczne, przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskich Wojszycach. Wykończone w wysokim standardzie, z dużym tarasem, który może być też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

574 000 zł46 m² 12 478,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

573 000 zł36 m² 15 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

547 304 zł37 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajowicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 000 zł33 m² 12 201,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż jasne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem we Wrocławiu na Krzykach Południe przy ul. Gajowickiej. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe o powierzchni 32,7 m z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

559 000 zł37 m² 14 946,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! przy ue! - idealna pod inwestycje jak I na potrzeby własne! mieszkanie po remoncie! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Kamiennej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

864 184 zł46 m² 18 877 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: tel. Oferta 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,78 m2, położone na piątym piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście. Otoczenie nieruchomości: część Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

795 000 zł53 m² 14 943,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam na sprzedaż komfortowe, zadbane i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego, chronionego osiedla Zielona Wyspa, tuż przy ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

590 000 zł61 m² 9 672,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Możliwość wydzielenia 2 osobnych mieszkań! Przestronne, duże, jasne mieszkanie 2-pokojowe (61 m2) na parterze, w kamienicy, w Śródmieściu, przy ul. Stefana Żeromskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gumińskiej

Zakrzów,Wrocław

679 000 zł39 m² 17 410,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekunka oferty tel. Unikatowe, 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu na Psim Polu Nowe, niezamieszkałe. Bez podatku pcc Otoczenie nieruchomości: - zielona okolica - cisza i spokój - dookoła dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodnicka

Gądów Mały,Wrocław

469 000 zł37 m² 12 607,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ciche, zadbane mieszkanie w cichej okolicy. Składa się z: - salonu - sypialni - przedpokoju - oddzielnej kuchni z oknem - łazienki z wc - piwnict Mieszkanie jest bardzo ciepłe oraz tanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie we Wrocławiu, w dzielnicy Psie Pole, na Sołtysowicach. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2019 roku, oferuje 40 m powierzchni, komórkę lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niklowa

Grabiszyn,Wrocław

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wygodne mieszkanie o powierzchni 40 m znajduje się na ostatnim 9 piętrze (nad nim do użytku zamykana suszarnia) mieszkanie z pięknym widokiem na miasto. Posiada 2 pokoje, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Więzienna

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, stylowe mieszkanie/biuro w samym sercu Wrocławia ul. Więzienna Dostępne od września 2025! Szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy komfort, nowoczesny styl i prestiżową lokalizację?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokolnicza

Stare Miasto,Wrocław

715 000 zł54 m² 13 314,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekunka oferty tel. Tuż przy rynku, samo centrum. Gotowiec inwestycyjny! Otoczenie nieruchomości: - ścisłe centrum miasta, blisko Rynku - bardzo dobra komunikacja (tramwaje, autobusy) - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego na wynajem. Nieruchomość o powierzchni 57 m2 znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Teatralna

Stare Miasto,Wrocław

660 000 zł51 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: dwulokalowe mieszkanie inwestycyjne w samym sercu Wrocławia ul. Teatralna Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację z wysokim potencjałem najmu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

525 000 zł43 m² 12 189,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość na rynku! Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym czeka na nowych właścicieli. Najważniejsze informacje: - lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustowska

Maślice,Wrocław

2 470 zł51 m² 48,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 50,7 m , na Maślicach przy ulicy Augustowskiej 83. Nieruchomość: powierzchnia 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

645 840 zł48 m² 13 463,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

3 690 zł41 m² 90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli masz wysokie wymagania do przestrzeni w której mieszkasz - ta oferta jest dla Ciebie! Możliwość wynajęcia lokalu także pod cele działalności gospodarczej. Opis nieruchomości Przestronne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij