dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Grobli

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: stare Miasto - ul. Na Grobli Ilość pokoi: 2 Metraż: 40 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 2/ 3 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Do wynajęcia rozkładowe, dwustronne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: fabryczna/stabłowice Ilość pokoi:2 Metraż: 36m2 Kuchnia: aneks Piętro: 4 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie na 4. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

519 000 zł33 m² 15 770,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis! Idealne na start mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

739 000 zł48 m² 15 237 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m, zlokalizowane przy ul. Marcina Kromera we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 6. piętrze, budynek jest wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

789 999 zł49 m² 16 099,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji | 2 pokoje | 49,07 m2 | Taras | Kępa Mieszczańska Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07 m z tarasem. Zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stabłowice,Wrocław

2 499 zł40 m² 62,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem! Oferuję na wynajem jasne, zadbane, ciepłe i komfortowe mieszkanie. Lokalizacja: wrocław Stabłowice ul. Arachidowa 14. Cena wynajmu: 2499 zł/mc + 250 zł/mc miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

749 000 zł54 m² 13 898,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie z balkonem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

2 600 zł32 m² 80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klucze od zaraz Świetna propozycja dla studenta, młodej pary, singli - wójciklicencja 16128 Zadbane słoneczne klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie nowe budownictwo budynek z windą do wprowadzenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Wrocław

3 000 zł56 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe z balkonem ul. Grunwaldzka Przedstawiam Państwu nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie na wynajem w urokliwej kamienicy. Zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej, na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

529 000 zł34 m² 15 517,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! Miejsce postojowe w cenie! Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smardzowska

Ołtaszyn,Wrocław

529 900 zł39 m² 13 483,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania bardzo ciche, dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Ołtaszynie. Mieszkanie z widokiem na zieleń. Duży balkon 8 m2 Ekspozycja na stronę południowo-zachodnią. Układ mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

689 000 zł69 m² 10 014,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68,8 m , położone w znakomitej lokalizacji w centrum miasta, przy spokojnej, kameralnej ulicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Stare Miasto,Wrocław

439 000 zł37 m² 11 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w centrum Wrocławia. Lokalizacja: wrocław Stare Miasto/ Wrocław Południe - ul. Zielińskiego - 1,9 km do Wrocławskiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Matejki

Ołbin,Wrocław

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulne 2-pokojowe mieszkanie w pewnym rozkładzie z balkonem i piwnicą. Mieszkanie usytuowane na II piętrze bloku przy ul. Matejki, bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja, która spełni Twoje oczekiwania! Mieszkanie znajduje się w doskonałej okolicy osiedla Zakrzów, , idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój, wygodę i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Księże Wielkie,Wrocław

505 270 zł40 m² 12 695,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I podatku pcc super cena za M2 W centrum wrocławia. Opis inwestycji Pięknie położone w zacisznym miejscu Wrocławia nowe osiedle w zielonej okolicy. Komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

3 499 zł45 m² 77,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego 2 pokojowego apartamentu w samym sercu Wrocławia, usytuowanego na III piętrze pięknej, odrestaurowanej kamienicy. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Plac Grunwaldzki,Wrocław

579 000 zł54 m² 10 722,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Śródmieście, ołbin, ul. Barlickiego Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 54 m z dodatkową przestrzenią użytkową pod skosami, położone w pięknej, secesyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

486 000 zł32 m² 15 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealny zakup inwestycyjny! Odlicz Vat z ceny brutto- to nawet 100 000zł - szczegóły na spotkaniu Świetna lokalizacja! Centrum, okolice ul. Traugutta/krakowskiej/ nowy Apartamentowiec 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

2 300 zł33 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 32,5 m | ul. Górnicza 57 | Gotowe do zamieszkania. Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,52 m , zlokalizowane przy ul. Górniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

658 240 zł43 m² 15 230 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia mieszkania to 43,22m2, na którą składa się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Plac Grunwaldzki,Wrocław

700 000 zł58 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

58 m, 2 pokoje, centrum Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 3/4 piętrze kamienicy w sercu Wrocławia, w rejonie Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie o niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

770 000 zł98 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1865

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o imponującej powierzchni 98 m , usytuowany na II piętrze w kamienicy przy ul. Podwale. Lokalizacja, która mówi sama za siebie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

829 000 zł47 m² 17 623,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wkurzają Cię ciągłe dojazdy do centrum? Stare kamienice przerażają Cię niczym te z rodziny Adamsów? Nie chcesz użerać się z ekipami remontowymi, które pracują kiedy im się podoba? Znam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Huby,Wrocław

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum osiedle huby miejsce postojowe W garażu balkon 2 pokoje, w pełni wyposażone budynek I okolica Osiedle Mieszczańskie to kompleks budynków, które usytuowano przy ulicy Hubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Klecina,Wrocław

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje | wrocław klecina | 50 m | balkon | garaż podziemny lokalizacja:Wrocław Klecina / Krzyki, okolice ronda przy ul. Wałbrzyskiej.Bardzo wygodna i ceniona część miasta: tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41m , położone na 1. piętrze w budynku z 2017 roku, na zamkniętym osiedlu (wrocław - Oporów). Układ pomieszczeń *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 837,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Muchoborze Wielkim ul. Marii Rodziewiczówny. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako pierwsze mieszkanie, mieszkanie dla pary, rodziny lub inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Muchobór Wielki,Wrocław

2 399 zł40 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m , położone na 2 piętrze w zadbanym budynku na Muchoborze, przy ul. Żwirki i Wigury. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

599 000 zł69 m² 8 731,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1889

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław - Śródmieście. Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania znajdującego się przy ul. Mikołaja Reja we Wrocławiu. Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dzierżoniowska

Gaj,Wrocław

620 000 zł53 m² 11 654,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży urocze mieszkanie o powierzchni 53m2, zlokalizowane na Krzykach Gaju we Wrocławiu. Jest to doskonałe miejsce dla osób ceniących spokojną okolicę w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie z ogrodem w willi przy ul. Ślężnej idealne dla pary, studentów lub osób pracujących! Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 62,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

617 180 zł45 m² 13 603,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł31 m² 22 835,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki stylowe I eleganckie wnętrze dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

823 000 zł43 m² 19 328,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe budownictwo | balkon | widok na zieleń | patio | 2 pokoje | gotowe od zaraz Na sprzedaż przytulne i nowocześnie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,58 m z balkonem,.