dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

450 000 zł33 m² 13 761 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: mieszkanie dwupokojowe /dwukondygnacyjne z antresolą, gotowe do odbioru. Miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska dodatkowo płatne. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 365 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe 2 pokoje, do odbioru 20 min. do centrum Wrocławia Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: inwestycja na Zakrzowie zlokalizowana w cichej i spokojnej części Wrocławia. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

624 868 zł48 m² 13 045 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekuj oferty: tel: mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w inwestycji z 2023 roku, zlokalizowanej w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

619 000 zł45 m² 13 637 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja na malowniczych Wrocławskich Sołtysowicach, otoczona bujną zielenią, stanowi idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opalowa

Partynice,Wrocław

2 500 zł43 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 43 m - komfortowe, przytulne, gotowe do zamieszkania. Oferuję na wynajem zadbane, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

479 000 zł36 m² 13 269 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Mieszkanie 36,1m2 na 2 piętrze w budynku z windą. Otoczenie nieruchomości Nowoczesne inwestycje znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

493 641 zł39 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu, do własnej aranżacji. Zapytaj o szczegóły. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na osiedlu sąsiadującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Wrocław

790 000 zł52 m² 15 116,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie typu studio o powierzchni 52,26 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z recepcją, windą oraz parkingiem podziemnym. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

545 767 zł41 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

2 650 zł44 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyłączny Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Mieszkanie z widokiem na miasto na dobrze skomunikowanym osiedlu blisko centrum. Układ pomieszczeń: - pokój - Pokój - Łazienka - Kuchnia - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

596 326 zł39 m² 15 173,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z balkonem do własnej aranżacji. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

849 000 zł64 m² 13 265,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne mieszkanie 64 m na sprzedaż Wrocław, przy Sky Tower, wysoki standard! Zobacz wideo prezentację na youtube kanał Urbanestate Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

591 740 zł38 m² 15 568 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Mieszkanie 2 pokojowe o pow 38,07m2 na 4 piętrze w budynku z windą. Otoczenie inwestycji Nowoczesne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Śródmieście,Wrocław

465 000 zł43 m² 10 864 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży urokliwe mieszkanie o powierzchni 42,8 m , położone na drugim piętrze kamienicy z solidnej, zdrowej cegły. Nieruchomość znajduje się w sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

768 000 zł42 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pok. z widokiem na Wrocław, idealnie skomunikowane Doradca klienta nr lic. Pfrn 30802 tel. 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 41,74 m2, na XV piętrze, w nowym budynku na Popowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

859 093 zł42 m² 20 518 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Inwestycja przy Podwalu w otoczeniu zieleni, w bardzo dobrej lokalizacji, zaledwie 10 minut pieszo do rynku oraz Dworca Głównego. Dzięki lokalizacji w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

702 000 zł49 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Dwa pokoje o powierzchni 48,85 m2 z balkonem, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

532 400 zł39 m² 13 722 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które znajduje się na kameralnym nowoczesnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

805 000 zł49 m² 16 479 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Dwa pokoje o powierzchni 48,85 m2 z balkonem, położone na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

548 000 zł39 m² 13 958,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Doradca klienta: nr lic. Pfrn 30802 tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,26 m2 na IV piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Układ pomieszczeń: salon z aneksem/opcja kuchnia zamkn. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

698 838 zł48 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Zrewitalizowana kamienica na Starym Mieście - połączenie stylu i nowoczesności. Otoczenie nieruchomości: - doskonała komunikacja: tramwaje linii 4, 16, 19, autobusy 114, 120 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

598 000 zł36 m² 16 611,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dla studentów świetna lokalizacja i duży potencjał aranżacyjny! Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie w inwestycji położonej w centrum Wrocławia idealne pod wynajem lub wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

539 825 zł37 m² 14 511 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem do własnej aranżacji. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz, negocjacji harmonogramu wpłat itp. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

630 315 zł43 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel.: Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 43,47 m2 znajdujące się na 6. piętrze w 10 piętrowym bloku z windą w doskonałej lokalizacji. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

779 000 zł68 m² 11 532,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,55 m2 z garderobą/biurem w wyremontowanej kamienicy z windą Nadodrze! atuty mieszkania: świetny, w pełni rozkładowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

795 293 zł45 m² 17 760 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w atrakcyjnej lokalizacji! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w centrum miasta, w odległości 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

612 125 zł45 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Księżu Wielkim, ok. 6 km od centrum i 7 min pieszo od ulicy Opolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kuźniki,Wrocław

450 000 zł38 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,88 m , usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku w popularnej dzielnicy Kuźniki. Nieruchomość, ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

785 000 zł49 m² 16 070 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Dwa pokoje o powierzchni 48,85 m2 z balkonem, położone na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

571 000 zł39 m² 14 544 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Dwa pokoje o powierzchni 39,26 m2 z tarasem, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

599 995 zł48 m² 12 499,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,82 m2. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku apartamentowym z 2007r. Mieszkanie jest jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

658 979 zł48 m² 13 723 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z ogródkiem! Zamieszkaj w kameralnym budynku już oddanym do użytku! Opiekun nieruchomości: tel. Idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

587 950 zł53 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Otoczenie nieruchomości: w otoczeniu osiedla zlokalizowane są wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

587 950 zł53 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Niższe koszty okołotransakcyjne/ brak pcc Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

727 000 zł41 m² 17 862 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Nieruchomość idealna dla pary, rodziny lub inwestycję. Mieszkanie o powierzchni 40,7 m2, położone na 5 piętrze z wysokością mieszkania 271 cm, daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

535 200 zł43 m² 12 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe | Blisko terenów zielonych | Kameralne osiedle Opis lokalizacji: lipa Piotrowska, ulica Lawendowa, czas dojazdu do centrum 20 min. Opiekun nieruchomości: tel. 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

865 026 zł45 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Luksusowy apartament w nowopowstałym wieżowcu w sercu Wrocławia. Opis nieruchomości: inwestycja ta to kompleks budynków o charakterze mieszkalnym, usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Śródmieście,Wrocław

2 849 zł60 m² 47,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1sierpnia Oferujemy atrakcyjne mieszkanie na wynajem, położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy w malowniczej lokalizacji Wrocławia, w dzielnicy Stare Miasto obok Ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

550 396 zł39 m² 14 062,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskim.