dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

809 438 zł41 m² 19 834 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty tel: nowoczesny apartament 40,81 m w prestiżowej inwestycji na wrocławskich Krzykach Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 40,81 m, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

515 000 zł40 m² 12 939,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39,8 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy Wrocławia. Lokal znajduje się na ulicy Wandy Rutkiewicz, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

497 000 zł38 m² 13 253,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do wyjątkowej okazji zakupu komfortowego mieszkania przy ul. Kamiennej we Wrocławiu idealnego miejsca dla osób ceniących sobie wygodę i doskonałą lokalizację! To urokliwe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gałczyńskiego

Wojszyce,Wrocław

2 700 zł41 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wojszyce ul. Gałczyńskiego Polecam eleganckie mieszkanie w nowym budynku przy ul. Gałczyńskiego o powierzchni 41,48 m2. Do mieszkania w cenie przynależy wydzielone naziemne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż - ul. Krynicka Widok z balkonu i okien na zielone otoczenie, bez sąsiadujących bloków. Powierzchnia: 38 m2 Piętro: 2 z 9,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowska

Huby,Wrocław

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul.Borowska 102 blisko - Aquapark / Wroclavia / Szpital Borowska Mieszkanie dwupokojowe rozkładowe. Osobna kuchnia, łazienka i wc. Mieszkanie dwustronne z oknami drewnianymi (starego typu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

595 076 zł39 m² 15 432,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

609 339 zł39 m² 15 600,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

444 989 zł42 m² 10 569,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42.1 m2 położone w dzielnicy Stare Miasto , Osiedle Szczepin , świetna lokalizacja z dojazdem do Rynku możliwym w 5 minut. usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 900 zł39 m² 74,74 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

525 427 zł41 m² 12 722 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2pokojowego mieszkania w zielonej okolicy na południu Wrocławia. Opiekun nieruchomości: jeleń- tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

449 000 zł34 m² 13 090,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia idealne na inwestycję lub własne M! Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży umeblowanego, funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kozanów,Wrocław

730 000 zł66 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Inwestycja z możliwością generowania dochodu pasywnego dwa niezależne mieszkania w jednym pakiecie! Skład nieruchomości: mieszkanie na parterze: -salon -sypialnia - Kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

499 000 zł33 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Gajowice,Wrocław

375 000 zł38 m² 9 984,03 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie do remontu idealne również jako inwestycja pod wynajem Wrocław| ul. Spiżowa. Zapraszam Państwa na prezentację 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,5m2 z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

580 000 zł46 m² 12 716,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam wam na sprzedaż świetne 2-pokojowe mieszkanie na 7 piętrze, 8-piętrowego bloku mieszkalnego z 2001 roku. Budynek umiejscowiony przy ulicy poleskiej. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

3 740 zł50 m² 74,09 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: łazienka z dużym prysznicem typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Kuźniki,Wrocław

425 000 zł34 m² 12 390,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Polecam na sprzedaż w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,3 m2, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z 1971 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

852 300 zł38 m² 22 464,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie zwlekaj, liczba mieszkań promocyjnych ograniczona! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

739 000 zł42 m² 17 743,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,65 m z loggią. Zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ul. Gajowickiej we Wrocławiu. Usytułowanego na wysokim parterze 10 piętrowego bloku. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

695 000 zł69 m² 10 129,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z garderobą w dobrej lokalizacji w centrum miasta. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

629 000 zł65 m² 9 676,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane w wyjątkowym miejscu - przy ul. Damrota, tuż obok Parku Tołpy, w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

631 999 zł39 m² 16 205,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kopycińskiego/premium/balkon/ top/krzyki/ garaż w cenie! Okazja /!/jagodno/2pok.! Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Powstańców Śląskich,Wrocław

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 49 m we Wrocławiu przy ul. Wielkiej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego w atrakcyjnej lokalizacji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miernicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, rozkładowego mieszkania 2-pokojowego w genialnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

499 990 zł31 m² 16 128,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Polecam na sprzedaż świetne, 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 31m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowej, odremontowanej kamienicy, która mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Śródmieście,Wrocław

549 000 zł50 m² 10 871,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

English below Na sprzedaż wygodne 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta przy ul. Kurkowej 39. Nieruchomość Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi oraz kuchni, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Strachowice,Wrocław

549 000 zł39 m² 13 998 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Serdecznie polecam dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w pięknej inwestycji Atal Strachowicka przy ulicy Strachowickiej! zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 535 000 zł63 m² 24 473,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam Luksusowy Apartament w Centrum Wrocławia z Tarasem i Niesamowitym Widokiem! Oferuję Państwu jedyne takie mieszkanie we Wrocławiu, usytuowane nad rzeką, z niesamowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

599 000 zł46 m² 13 164,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 45,57m2, umiejscowione na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. Dwustronne z ekspozycją na wschód i zachód. Układ pomieszczeń: - salon; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

501 421 zł39 m² 12 890 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż jasne, dobrze nasłonecznione, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane na 4. piętrze z windą, w kameralnym osiedlu składającym się z tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rymarska

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł83 m² 8 421,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Niepowtarzalne, unikatowe mieszkanie, sprzedawane przez właściciela. Z okien widok na zieleń, zwłaszcza od strony Parku Grabiszyńskiego (widok na Górkę Skarbowców), mieszkanie trójstronne (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

550 000 zł35 m² 15 841 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Buforowej, na osiedlu Jagodno. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

580 000 zł46 m² 12 716,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją - Psie Pole. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,61 m zlokalizowane w bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczepin,Wrocław

569 999 zł39 m² 14 578 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

39,10 m2 / po generalnym remoncie / rozkładowe / widok na plac Strzegomski Ogłoszenie prywatne - prowizja 0%! Na sprzedaż piękne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,10m2. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

1 549 000 zł95 m² 16 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwupak inwestycyjny | 2w1 | 0% prowizji Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne dwa niezależne 2-pokojowe mieszkania o łącznej powierzchni 94,74 m z balkonem i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Polance

Różanka,Wrocław

795 000 zł45 m² 17 651 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe | Taras | Ogród na dachu | atal Stara Odra Residence Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, zlokalizowane w inwestycji atal Stara Odra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TA oferta tylko U nas - wyłaczność. - oferta jedynie dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz firm. - podane kwoty są cenami netto, do których należy doliczyć vat 23%. - forma.