dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

479 000 zł36 m² 13 305,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe po remoncie o powierzchni 36 m2, 1 piętro w 10 piętrowym bloku z windą z 1980 r przy ulicy Ślicznej ,krzyki / gaj, wrocław. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

2 500 zł28 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Gajowickiej 200 znajdujące się na III piętrze. Kilka słów O nieruchomości; # lokal jest świeżo po remoncie, więc można o razu wchodzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

535 900 zł47 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne 46,6 m mieszkanie we Wrocławiu, usytuowane na 4. piętrze z 8 w budynku przy ul. Bulwar Ikara. Lokal składa się z : jasnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wojszyce,Wrocław

599 000 zł45 m² 13 237,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W pełni wyposażone, przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy na Wojszycach. Balkon, klimatyzacja, trzecie piętro w nowoczesnym budynku z windą. Mieszkanie bardzo ciepłe zimą (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łubinowa

Ołtaszyn,Wrocław

609 000 zł55 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Piękne!2poziomy na +balkon/garaż Zapraszamy na prezentację mieszkania 2 pokojowego i 2 poziomowego na Ołtaszynie w Bloku z 2007 roku. Ul Łubinowa Najważniejsze informacje: metraż 53,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

595 100 zł39 m² 15 433,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

2 000 zł48 m² 41,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Jagodnie ul. Komedy w budynku z 2020 roku. Osiedle samych nowych budynków. Pierwsze 3 miesiące czerwiec, lipiec, sierpień czynsz najmu dla właściciela 2000 zł, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 400 zł43 m² 78,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem tylko do końca września! Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w samym sercu Wrocławia, zlokalizowanego na wyspie, otoczonego urokliwymi kawiarenkami skąd spacerem dotrzesz na Rynek w 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

610 000 zł66 m² 9 297 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Szukasz przestronnego mieszkania z dużą garderobą w dobrej lokalizacji ? Mamy dla Ciebie idealną propozycję: wygodne, funkcjonalne mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Bolesława Krzywoustego /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

2 800 zł52 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe, klecina opiekun oferty Tel: *** mieszkanie dostępne od zaraz*** Polecam 2-pokojowe mieszkanie o pow.52,5 m2 usytuowane w spokojnej, zielonej dzielnicy Krzyki, Partynice -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

655 000 zł53 m² 12 295,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Mieszkanie o powierzchni 53,27 m składa się z dwóch pokoi - sypialnie oraz przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2-pokojowe mieszkanie o niekończących się możliwościach aranżacyjnych! Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: dzięki doskonałemu położeniu nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

486 080 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Maślice. Do własnej aranżacji! Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: - niska i nowoczesna zabudowa, - dogodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Pilczyce,Wrocław

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Pilczyce/górnicza/okazja/niska cena/2pok. Klient gotówka! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchnia40m2, otwarta przestrzeń (salon, kuchnia, przedpokój), sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

529 999 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jagodno | 2 pok | Ogródek | 2016r! *** dostępne od sierpnia 2025*** Polecam na sprzedaż mieszkanko znajdujące się przy ul. Komedy we Wrocławiu, poniżej kilka najważniejszych informacji: metraż - 36m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

549 000 zł39 m² 13 987,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,25 m2! Położone we Wrocławiu w dzielnicy "jagodno". Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Lokum Porto, ok. ul. Dług, stare Miasto Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie w inwestycji Lokum Porto - w samym sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 160 zł45 m² 70,71 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

3 200 zł45 m² 71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i komfortowego mieszkania 2-pokojowego na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hutnicza

Pilczyce,Wrocław

535 000 zł37 m² 14 459,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Pilczyce | 2 pok | wyremontowane! Polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe 37m przy ul. Hutniczej we Wrocławiu wraz z dużą komórką 9m. Miejsce parkingowe przynależne dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

659 300 zł48 m² 13 729,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrza

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł42 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz przestronnego i komfortowego mieszkania na wynajem? Zobacz co dla Ciebie mamy: oferujemy 2 pok mieszkanie, w pełni rozkładowe, zlokalizowane we Wrocławiu, przy ul. Bobrzej 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

549 900 zł46 m² 11 954,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bardzo jasne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 45,70 m 3 piętro w 9-piętrowym bloku z windą z 1980 roku, ul ślężna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strawińskiego

Jagodno,Wrocław

629 995 zł40 m² 15 683,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pok | Ogródek | Jagodno. Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,14 m2. Położone jest na jednym z osiedli, prężnie rozwijającego się Jagodna ul. Buforowa ( początek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

649 100 zł50 m² 12 982 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Klucze od zaraz Piękne nowocześnie wykończone dwupokojowe z balkonem w apartamentowcu z windą na zamkniętym monitorowanym osiedlu wójciklicencja 16128 Gorąco polecam Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pracy

Krzyki,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy Al. Pracy Mieszkanie o pow 40 mkw składa się z: - salonu z aneksem wraz ze spiżarką, - łazienki, - przedpokoju, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ołbin,Wrocław

3 300 zł50 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49m2 w nowej inwestycji Browary Wrocławskie przy ul. Jedności Narodowej. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, salonu, sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

588 000 zł39 m² 15 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Twoje wymarzone mieszkanie z ogrodem i tarasem czeka na Ciebie! Szukasz miejsca, gdzie każdy dzień zaczyna się od kawy na tarasie, a kończy relaksem w cichym, przytulnym wnętrzu? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

580 000 zł50 m² 11 576,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

bliskość centrum mieszkanie ciche oddzielone od Grabiszyńskiej pasem bloków - Boczna i cicha uliczka od Ul. Grabiszyńskiej z kawałkiem zielonych podwórek przed budynkiem. - 2 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

572 300 zł46 m² 12 498,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Cena za m2 - 12 500 zł Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowy apartament z osobną kuchnią przy Placu Grunwaldzkim ul. Polaka 10. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w idealnym punkcie Wrocławia w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nefrytowa

Krzyki,Wrocław

521 139 zł43 m² 12 030 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oddane do użytku. Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc 2% W skład mieszkania 43.32 m wchodzi: - pokój dzienny z aneksem 18,59 m - łazienka 4,25 m - przedpokój 6,63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 54,7 m (ok. 60 m po podłodze), położone przy ul. Głównej na Stabłowicach. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

649 000 zł37 m² 17 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

We speak English, call for more details. English version below! Na sprzedaż 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie z dużym tarasem, położone na prestiżowym osiedlu Olimpia Port. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

4 140 zł50 m² 82,16 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: łazienka z dużym prysznicem typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Sołtysowickiej! Wykończone w wysokim standardzie! Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39 m2, na nowym osiedlu przy ulicy Sołtysowickiej. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

639 000 zł54 m² 11 899,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 53,7 m , usytuowanego na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwarna

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

640 000 zł39 m² 16 490,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

499 000 zł43 m² 11 648 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,84 m2, usytuowane na niskim parterze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 1958 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

649 000 zł46 m² 14 062,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe z dodatkowym strychem - ul. Kawalerzystów Mieszkanie jest w pełni funkcjonalne i gotowe do zamieszkania - wystarczy uzupełnić je o kilka mebli według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

2 500 zł35 m² 71,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie - ul. Dokerska Piąte piętro gwarantuje spokój i niesamowite widoki. Mieszkanie wychodzi na zachodnią stronę świata , więc codziennie.