dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 471 ogłoszeń

535 600 zł37,03 m² 14 463,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,03 m , położone na 1 piętrze w kameralnym budynku w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł44,50 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Home&invest Oddział Wrocław tylko U nas! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w wyjątkowej, zielonej części Wrocławia Osobowice, ul. Witkowska Oferowane mieszkanie o powierzchni 44,3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 180 zł39,05 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Krzyki idealne do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: 2 ustawne pokoje balkon miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53,54 m² 48,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,54 m , położone przy ul. Grabskiego na wrocławskich Gajowicach, zaraz obok Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

568 900 zł52,57 m² 10 821,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie W sercu nadodrza | 2 pokoje | ul. Trzebnicka Idealne mieszkanie dla studentów lub jako inwestycja pod wynajem super lokalizacja Wrocław, nadodrze, ul. Trzebnicka Szukasz miejsca na czas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 695 zł34,32 m² 16 890,88 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Wsparcie przy procesie kredytowym Szukasz mieszkania, które będzie pracować na siebie od pierwszego dnia najmu? Ta 2-pokojowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

696 000 zł47,89 m² 14 533,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament w wysokim standardzie. Gotowy do wprowadzenia, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. ***tylko w sdp Nieruchomości*** Opiekun oferty: justyna Adamiak Pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł51,70 m² 15,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania piękne dwupoziomowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w podziemnym garażu. Mieszkanie ma 51,7 mkw + udział w gruncie - 2 piętro (ostatnie). Posiada balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

542 100 zł39 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doradca klienta Jacek Mamiński licencja pfrn nr   pokoje z widokiem na Sky Tower, blisko centrum. Do zamieszkania od zaraz. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie w pobliżu linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 430 zł35,43 m² 23 861,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mikroapartament idealny pod inwestycję Architektoniczny Unikat | Perspektywa na Odrę | Inwestycyjna Perła Wrocławia Zapraszamy na ulicę Księcia Witolda 48. W zrewitalizowanych murach zabytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

689 900 zł51,50 m² 13 396,12 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow 51,5 m , położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

784 981 zł37,93 m² 20 695,52 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej. Kawalerka w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,93 m² 12 516,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Polecam mieszkanie w świetnej lokalizacji , tuż przy ogródkach działkowych, w cichym miejscu dzielnicy Grabiszyn ul. Pereca / przy ul. Stalowej. To miejsce, które łączy miejski rytm.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł45,16 m² 11 049,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 45,16 m z piwnicą 5 m , położone w zadbanej kamienicy we Wrocławiu przy ul. Brzeskiej. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł51,73 m² 13 899,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: daniel Matoszyn tel.   pokojowe mieszkanie | Duża, jasna strefa dzienna | 2019 | Jagodno Otoczenie nieruchomości Nieruchomość położona jest na wrocławskim Jagodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł47 m² 25 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 2-pokojowe, położone w zabytkowym budynku tuż przy Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Mieszkanie ma 46,5 m i znajduje się na 2. piętrze kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł41,30 m² 17 433,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,3 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Ogrody Hallera we Wrocławiu jednej z najbardziej cenionych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł44,77 m² 15 188,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

English below - cena: 680 000 zł Na sprzedaż jasne i wygodne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocław, tuż obok Plac Dominikański i Galeria Dominikańska. Mieszkanie ma ok. 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 944 zł39,83 m² 12 501,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowego z ogródkiem w zielonej i spokojnej okolicy z dobrą komunikacją. Dodatkowo w 2028 roku ruszy budowa linii tramwajowej na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 650 zł52,39 m² 13 755,49 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowe mieszkanie | Wrocław Szczepin | odbiór 2028 | Topowy deweloper Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 52,39 m2 w inwestycji zlokalizowanej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Popowickiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze wysokiego bloku, znajdującego się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,40 m² 14 503,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować bardzo bezpieczne i wygodne mieszkanie o łącznej powierzchni 52,4m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 kondygnacyjnym nowoczesnym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,70 m² 11 090,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , przy ulicy Pilczyckiej. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w zadbanym bloku z wielkiej płyty. Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 375 zł50,91 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, ciszę i świetną komunikację z centrum? Ta oferta to idealny balans między kompaktowym metrażem a maksymalną użytecznością.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł45,39 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie, pięknie urządzone. Salon z aneksem kuchennym i osobna sypialnia, łazienka z prysznicem. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

649 469 zł33,54 m² 19 364 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament 33,54 m w prestiżowej inwestycji realizowanej przez Apsys Polska w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Stawowej. To część unikatowego kwartetu miejskiego łączącego.

Szczegóły ogłoszenia

645 711 zł34,53 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: dolnośląskie, wrocław, krzyki, osiedle Gaj, ul. Działkowa Opis: do sprzedaży przytulne, dwustronne (w kształcie litery L), wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,53 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 215 zł43,55 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja oddana do użytku. Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego na 3.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56,65 m² 17 299,21 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam do kupna bardzo ładny apartament w pełni wyposażony oraz umeblowany 2 pokojowy o powierzchni 56,65 m2 przy ul. Krawieckiej - Pl. Dominikański. Lokal znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 780 zł46,71 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem | Wrocław - Krzyki Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,71 m , położone na parterze. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60,16 m² 12 450,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Polecam! Mieszkanie dwupokojowe w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Jedności Narodowej! Doskonała lokalizacja nieopodal Rynku oraz prestiżowych wrocławskich uczelni. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 422 276 zł54,13 m² 26 275,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

459 999 zł37,25 m² 12 348,97 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Uwaga! Namierzyliśmy doskonale zachowany plan filmowy z lat 80., ukryty na 2. piętrze przy ul. Oficerskiej. To nie jest zwykłe mieszkanie to kwadrat z charakterem, który czeka na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokoje z oddzielną kuchnią ul. Gołężycka, wrocław, fabryczna, osiedle Kozanów- 49 m2. Funkcjonalność Mieszkanie bardzo przyjemne i zadbane, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł38,12 m² 17 287,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia stan deweloperski Na sprzedaż oferujemy dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł37,92 m² 26 898,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie na Starym Mieście - ulica Czysta Dostępne od zaraz Wraz z miejscem postojowym Klucze w biurze - elastyczny czas prezentacji. Ustawne, 2 - pokojowe mieszkanie (o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł42,08 m² 13 284,22 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

42 M, 2 pokoje, osobna kuchnia, klimatyzacja,balkon, piwnica, ok. Sky tower Do sprzedaży ładne , 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze 11-piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł49,07 m² 15 793,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni wykończony, 2-pokojowy apartament z tarasem, położony w prestiżowej części Wrocławia - Kępa Mieszczańska. Mieszkanie gotowe do odbioru nawet w 2 tygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł53 m² 12 811,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może marzysz o życiu w samym sercu Wrocławia, gdzie puls miasta masz na wyciągnięcie ręki? Atlant Estates ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 250 zł45,78 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zielona część Wrocławia - Poświętne cena promocyjna: 12 500zł/m (całość 572 250zł) Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,78 m - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł77,19 m² 11 659,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 77 m2 | Piękna kamienica | Plac Grunwaldzki | Ul. Norwida Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,19 m2. Zlokalizowane na 2. piętrze.