dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 474 ogłoszenia

749 000 zł62 m² 12 080,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na wrocławskim Placu Grunwaldzkim. Przestronne mieszkanie położone w malowniczej okolicy otoczonej bujną zielenią. Wnętrze jest przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł51 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe ,rozkładowe mieszkanie z balkonem , zlokalizowane na zadbanym , spokojnym osiedlu we Wrocławiu. Idealne dla pary, singla , lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł35,50 m² 13 098,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wrocław Szczepin ul. Inowrocławska nieruchomość: 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Inowrocławskiej. Znajduje się na 1. piętrze w bloku z wielkiej płyty, o łącznej powierzchni 35,5.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł48 m² 13 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla rodziny z dzieckiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

669 000 zł49,84 m² 13 422,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przestronne, dwustronne (wystawa południowy wschód, północny zachód), 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną i widną kuchnią, o powierzchni użytkowej 49.84m2, z narożnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy marzysz o zamieszkaniu w sercu tętniącego życiem miasta Wrocław? Mam dla Ciebie niepowtarzalną ofertę wynajmu atrakcyjnego mieszkania, które spełni Twoje najwyższe oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39,25 m² 71,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum! lokalizacja: mieszkanie mieści się przy ul. Braniborskiej 76. Idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie wygodę miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł53 m² 31 886,79 zł/m²

 

Piętro:12/45

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: emilian Janusz   Responsible agent speaks English Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Cena do negocjacji Podstawowe informacje: apartament o powierzchni 53 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 464 zł39,02 m² 12 595,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 000 zł36,10 m² 13 102,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł41,85 m² 17 921,15 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż elegancki w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 41,85 m , położony na 5. piętrze w inwestycji Pułaskiego Park we Wrocławiu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł49 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| tylko u nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji Archicom-u, przy ul. Mieszczańskiej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

560 265 zł35,78 m² 15 658,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: maciej Mituś tel.   Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,78 m, zlokalizowane w prestiżowej, nowo oddanej inwestycji Południk 17.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł29,71 m² 16 795,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Mieszkanie W trakcie remontu Opiekun oferty: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   Mieszkanie o powierzchni 29,71 m2, położone jest na drugim piętrze, w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł42 m² 57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ua/eng/ru wolne od teraz Zapraszam do wynajęcia uroczego, świeżo odnowionego mieszkania o powierzchni 42m2, doskonale położonego przy ulicy Słężnej, niedaleko Alei Wiśniowej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 000 zł61,59 m² 12 891,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu wyjątkowe dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Wrocławczyka, 500 m od Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Przyrodniczego, przy pl. Grunwaldzkim. Koszty to : czynsz najmu 2100 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł51,71 m² 15 451,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38,71 m² 69,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław, lipa Piotrowska, ul. Cynamonowa opis: do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 2 piętrze budynku 4 piętrowym oddanym do użytku w roku 2024. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł46,89 m² 11 196,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m w centrum Wrocławia przy ul. Haukego - Bosaka. Wyremontowana, ocieplona kamienica z 1930r. Doskonała lokalizacja i bliska.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł100 m² 140 zł/m²

 

Piętro:39

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie na wynajem w budynku Sky Tower jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Wrocławia. Lokal jest w pełni umeblowany, wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł76,58 m² 16 962,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun Oferty Maciej Suwała telefon   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż przestronne, wyjątkowe, przestronne 2 pokoje o powierzchni 76,58 m2 w kamienicy. Świetna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł53 m² 12 792,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 7/10 piętrze w budynku z 1980 roku przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu naprzeciwko Sky.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 49 m | 2 piętro | 3 000 zł Szukasz świeżego, pachnącego nowością mieszkania, w którym będziesz pierwszym najemcą po remoncie? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 322 zł52,55 m² 13 117,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnego balansu między miejskim życiem a bliskością natury? To mieszkanie to propozycja dla osób, które nie chcą wybierać między funkcjonalnością a komfortem. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł83 m² 24 699 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie loftowe położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku w Browarach Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej. Lokal o powierzchni 82,79 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45,10 m² 59,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,1 m , położone przy ul. Zwycięskiej na Partynicach. Nietuzinkowy układ, kameralny blok, zielone osiedle, wszystkie potrzebne.