dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sernicka

Krzyki,Wrocław

519 999 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław - krzyki, okolica sernicka / nyska, 2 pokoje 43 M2, piwnica, media polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o pow. 43 m2. z widną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zefirowa

Wrocław,dolnośląskie

769 001 zł51 m² 14 990,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wrocław krzyki, okolica ul. Racławickiej / wichrowej, apartament dwupokojowy 51 M2, winda, miejsce postojowe Przedstawiam Państwu nowy luksusowy, nowocześnie urządzony apartament 2 pokojowy 51,3 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 499 zł44 m² 56,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą, recepcją, całodobową ochroną oraz zadbanym patio -> atc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

649 000 zł51 m² 12 833,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 miejsca parkingowe W cenie! Na sprzedaż wygodne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,57 m , położone na 1 piętrze w budynku z 2018 roku. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Kozanów,Wrocław

460 000 zł40 m² 11 557,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Kozanowie, przy ul. Modrej, niedaleko sklepy, szkoły, przedszkola, uczelnie. Miejsce idealnie skomunikowane z całym miastem, liczne tereny spacerowe, park Zachodni, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe,31 m2 z balkonem-doskonała lokalizacja Na sprzedaż/wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31m2,położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

534 995 zł41 m² 13 045,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Maślice-Suwalska | 2 pok | Ogródek |garaż!.| Polecam na sprzedaż 2 pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 41m2, z dużym ogródkiem 40m i garażem oraz komórką przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

866 139 zł47 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 47,33m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym Mieście. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki i bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

2 250 zł51 m² 43,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy z terenami zielonymi Szczegóły oferty: powierzchnia mieszkania: 51,19 m Lokalizacja: cicha i spokojna okolica, blisko parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

439 500 zł30 m² 14 793 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Warte swojej ceny. Tanie w utrzymaniu. Generalnie odremontowane w wyższym standardzie (koszty remontu przekroczyły 100tys zł) , przestronne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną dużą 11m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

650 000 zł53 m² 12 202 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji idealne dla pary lub inwestycja Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 54 m , znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

439 411 zł30 m² 14 790 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie na start, w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Balkon ekspozycja południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

624 996 zł42 m² 14 877,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie Z potencjałem | widok na sky tower Krzyki | 42 m | Świetna lokalizacja | Po generalnym remoncie ***** opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

512 911 zł42 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun ofert: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Księże Wielkie. Dzielnica ta charakteryzuję się niską zabudową oraz wieloma terenami zielonym. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

699 000 zł38 m² 18 395 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: ładnie wykończone dwupokojowe mieszkanie położone w inwestycji Nowy Grabiszyn #nowe budownictwo Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ulicy Miedzianej we Wrocławiu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wojnów,Wrocław

549 900 zł35 m² 15 711,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowo wykończone, po remoncie 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym i bardzo cichym osiedlu. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

597 655 zł52 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe - Kamieńskiego, wrocław Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,97 m , zlokalizowane na 2. piętrze w inwestycji przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

529 000 zł35 m² 15 071,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,1 m2 z balkonem o powierzchni 4,6 m2 na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie składa się z: *salonu połączonego z kuchnią *sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Polanowice,Wrocław

624 904 zł46 m² 13 647,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 45,79 m Liczba pokoi: 2 Prowizję pokrywa strona sprzedająca. Dodatkowe atuty: salon z aneksem kuchennym, przestronne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Śródmieście,Wrocław

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia w Śródmieściu - okolice Parku Tołpy. Mieści się na pierwszym piętrze w wyremontowanej (ocieplonej) kamienicy. Wszystkie okna (nowo wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Dąbie,Wrocław

1 397 000 zł53 m² 26 358,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z ogródkiem W doskonałej lokalizacji bez pcc I prowizji dla kupującego! 53 m | 2 pokoje | Ogródek 38,25 m | Wysoki standard | Garaż podziemny przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

699 900 zł35 m² 19 997 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: ładnie wykończone dwupokojowe mieszkanie położone w inwestycji Nowy Grabiszyn! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ulicy Miedzianej we Wrocławiu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

535 936 zł41 m² 12 977 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w zielonej okolicy! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na zamkniętym, strzeżonym osiedlu na Śródmieściu. W skład mieszkania wchodzi : - salon - sypialnia - kuchnia - balkon - łazienka Lokalizacja : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Śródmieście,Wrocław

535 000 zł60 m² 8 857,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60.4 m2 położone na Wrocławskim Śródmieściu z dojazdem do Rynku możliwym w 5 minut! mieszkanie znajduję się na 2/4 piętrze (bez windy) zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Jagodno,Wrocław

2 700 zł40 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy mieszkanie na wynajem o powierzchni 40,5 m . Mieszkanie zlokalizowane jest we Wrocławiu, na osiedlu Jagodno. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Przedmieście Oławskie,Wrocław

595 000 zł34 m² 17 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 34,15 m2 w budynku na 3 piętrze przy ulicy Stawowej we Wrocławiu, 200 metrów do Renomy. Pełna infrastruktura, przedszkola, szkoły, place zabaw. Liczne sklepy pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Polanowice,Wrocław

826 648 zł59 m² 14 082,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 58,7 m Liczba pokoi: 2 Prowizję pokrywa strona sprzedająca. Dodatkowe atuty: antresola, duży taras, salon z aneksem kuchennym, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Dwór,Wrocław

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży , przestronne 2-pokojowe mieszkanie, położone na 2piętrze 10 piętrowego budynku przy ul. Zemskiej. Mieszkanie w pełni rozkładowe, z balkonem do własnej aranżacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pugeta

Dąbie,Wrocław

929 900 zł48 m² 19 212,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 48m2 na dzielnicy Dąbie we Wrocławiu. *Mieszkanie składa się z: -Sypialni -salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju -tarasu *na tarasie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

649 749 zł38 m² 17 312,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37,53 m , które znajduje się na 1 piętrze inwestycji w prestiżowej lokalizacji w Wrocławiu, śródmieście. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 100 zł39 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Jasne, stylowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 38,82 m blisko centrum, w inwestycji atal City Square.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

766 200 zł45 m² 17 060,80 zł/m²

 

Piętro:12/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,91m2 loggią o pow. 4,19m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiaduktowa

Brochów,Wrocław

498 535 zł33 m² 15 190 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - oferta sprzedaży Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,82 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Polanowice,Wrocław

624 904 zł46 m² 13 647,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

495 000 zł43 m² 11 519,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, polecamy mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42,97 mkw., położone w super lokalizacji na tak zwanych Gajowicach, w odległości 500 m od SKY TOWER, 200 m do pobliskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

599 000 zł39 m² 15 478 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do centrum miasta i blisko wszystkich udogodnień - to oferta dla Ciebie! Wchodząc do mieszkania, od razu można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***apartament W centrum idealny dla pary/rodziny *** Do wynajęcia elegancki apartament w centrum przy ul. Pomorskiej. Do wynajęcia mieszkanie dwustronne o powierzchni 65 m z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

629 999 zł53 m² 11 886,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament 52m2/lux/garaz /nowy blok widok staw! Polecamy Panstwu na sprzedaż 2 pokojowe, umeblowane mieszkanie o łącznej powierzchni 51,6 m2 zlokalizowane przy ul. Głównej Na sprzedaż dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

719 999 zł56 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Popowice | 2/3 pokoje | gotowe do wprowadzenia!.| Polecam na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie ( możliwość wydzielenia jeszcze jednego pokoju). Ul. Popowicka lokalizacja: nieruchomość.