dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przedmiejska

Popowice,Wrocław

679 000 zł41 m² 16 748,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowy, nowoczesny apartament w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu, tuż obok galerii Magnolia. Idealne na osób szukających komfortowego mieszkania blisko ścisłego centrum, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

559 999 zł43 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

inwestycja!/toplokalizacja/po remoncie!/obniżona cena!/2pok./Pereca/centrum Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Karłowice,Wrocław

459 000 zł37 m² 12 541 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35 m2, 9 piętro w 10 piętrowym bloku z windą z 1980 r , różanka/karłowice, wrocław. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krzyki,Wrocław

599 000 zł51 m² 11 740,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się ze spacerem wirtualnym! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,02m2, budynek z 2008 roku. Topowa i przez wielu pożądana lokalizacja: wrocław Krzyki- ul. Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

569 999 zł42 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Premium Okazja Top Krzyki Vivaldiego Obniżona cena! 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pracy

Grabiszyn,Wrocław

440 000 zł27 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w budynku przy ulicy Aleja Pracy 27b we Wrocławiu. Mieszkanie ma 27m2 i znajduje się na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

668 999 zł42 m² 15 741,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

centrum/worcella/rynek/po remoncie/toplokalizacja/okazja!/rynek/42,5m2/2pok. Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą i piwnicą Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł38 m² 12 773,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

do negocjacji/pereca/wrocław/okazja/centrum/toplokalizacja/grabiszyńska/2pok
/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

570 000 zł46 m² 12 826,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu Wrocławia, w doskonałej lokalizacji z widokiem na Sky Tower. Idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem okolica cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

519 999 zł41 m² 12 667,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/top/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Psie Pole,Wrocław

489 999 zł46 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Gotowiec inwestycyjny/2pok./Premium/Staropolska/Psie Pole/taras/piwnica Aktualnie wynajmowane - możliwość przeniesienia umowy najmu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

537 044 zł51 m² 10 448 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: 2- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na nowym osiedlu na Księżu Wielkim, w pobliżu terenów Natura 2000 oraz terenów rekreacyjnych nad rzeką. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 999 zł42 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Obniżona cena! Okazja Top Premium /wrocław / 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

514 495 zł37 m² 13 894 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne 2pok przy Legnickiej/pl.Jana PawłaII Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej, nieopodal Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

548 900 zł28 m² 19 506 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel.: Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż przy ulicy Braniborskiej. Nieruchomość idealna do zaaranżowania pod lokal mieszkalny lub usługowy. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

522 200 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Agent prowadzący: tel. Tylko w sdp Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 37,3m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

558 785 zł30 m² 18 626,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez pcc i Prowizji. Nieruchomość zlokalizowana w samym centrum miasta! Idealna pod wynajem, dla osób które uwielbiają miejski klimat. Największe zalety prezentowanej oferty: - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

489 834 zł39 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Idealne na start mieszkanie z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

770 000 zł66 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Topowa lokalizacja - Plac Grunwaldzki - ulica Mikołaja Reja Polecam na sprzedaż 2 pokojowe 66 metrowe mieszkanie położone w najbliższej okolicy Placu Grunwaldzkiego w sąsiedztwie największego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

595 100 zł39 m² 15 433,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łódzka

Huby,Wrocław

724 999 zł55 m² 13 134 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 55,2m , położone w atrakcyjnej lokalizacji na Hubach. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

630 000 zł42 m² 14 978,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

42 M , balkon, garaż, ochrona, 2015, wyposażone, ul. Babiego lata Dostępne od zaraz. Do sprzedaży bardzo ładne, w pełni umeblowane i wyposażone ,2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

643 050 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel.: Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 42,87 m2 znajdujące się na 5. piętrze w 10 piętrowym bloku z windą w doskonałej lokalizacji. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

643 860 zł53 m² 12 077,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Funkcjonalne mieszkanie z osobną kuchnią W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Huby,Wrocław

725 000 zł58 m² 12 478,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorska zlokalizowane na 6tym piętrze w 6cio piętrowym budynku. Powierzchnia mieszkania - 55,2 m2. Komórka lokatorska 2.9 m2 Mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

599 900 zł42 m² 14 283,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 41,5 m2 na 3 piętrze 10 piętrowego budynku na Popowicach w okolicy ul. Zajęczej Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 800 zł44 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe po remoncie, zlokalizowane przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 składa się z: - przedpokoju o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 650 zł49 m² 54,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone w bocznej uliczce od Powstańców Śląskich, w modernistycznej i zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

537 921 zł46 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe | Tereny zielone | Niska zabudowa Opis lokalizacji: księże Małe, ulica Blizanowicka, czas dojazdu do centrum 13 min. *** Cena promocyjna *** Opiekun nieruchomości: tel. 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Szczepin,Wrocław

596 000 zł40 m² 14 974,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta biura nieruchomości na wyłączność Oferuję do sprzedaży mieszkanie w budynku przy ulicy Głogowskiej 11 we Wrocławiu. Okolica bardzo zielona i super skomunikowana z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

559 000 zł37 m² 14 947 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: piękne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - gotowe wprowadzenia od zaraz! Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 37 m po generalnym remoncie, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

499 999 zł48 m² 10 469 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

I oferta wyłącznie W naszym biurze I Prezentujemy Państwu własnościowe dwupokojowe, dwustronne mieszkanie ( pow. 47,76 m2 ) do remontu i własnej aranżacji położone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

464 955 zł33 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny, 4 kondygnacyjny, w którym znajdować się będzie 28 lokali mieszkalnych, garaż podziemny z 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

633 748 zł47 m² 13 390 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Idealne na start mieszkanie z wielkim ogrodem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym(aneks z oknem-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m położone w nowoczesnym budynku z 2008 roku. Lokal znajduje się na 4. piętrze w budynku z windą, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sołtysowicka

Psie Pole,Wrocław

599 000 zł37 m² 16 375,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ми розмовляємо також Українською мовою, тому звертайтеся і ми допоможемо знайти житло за вашими потребами! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

569 000 zł36 m² 15 753 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe od Zaraz! 2M z dużym balkonem umeblowane Lokalizacja: jagodno ul. Komedy Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

864 202 zł57 m² 15 076,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,32m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

939 000 zł47 m² 19 978,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

*** english version below *** Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Nowe Centrum Południowe. Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

600 000 zł52 m² 11 545 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: dwupokojowe mieszkanie z balkonem w gotowej inwestycji na północy Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: w pobliżu przystanek komunikacji miejskiej Linie : 130, 144, 247,.