dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 471 ogłoszeń

727 900 zł52 m² 13 998,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bloku z ok 2000 roku. w bliskiej odległości od Dworca Główenego pkp i ścisłego centrum Wrocławia. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 843 zł40,47 m² 14 253,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy ul. Piotra Skargi 19 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone na czwartym piętrze klimatycznej kamienicy. Budynek jest odrestaurowany.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł54,46 m² 11 751,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja do 18.05.20206 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,46 m z komórka lokatorska 4,08 m - wykończone i umeblowane. Lokalizacja: wrocław, zakrzów, ul. Zatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

770 232 zł42,08 m² 18 303,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z dwustronnym komfortowym apartamentem w bezpiecznej enklawie w centrum miasta Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel. 602.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 101 zł32,01 m² 12 468,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam! Dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie wraz z balkonem i miejscem postojowym. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Planowany termin przekazania kluczy: lipiec 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od maja Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł45 m² 66,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** dostępne od zaraz komfortowe przestronne mieszkanie przy madalińskiego 17 *** Please see English version below We also speak English, french, spanish and Ukrainian :) klucze W biurze - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

620 600 zł40,43 m² 15 349,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjnie usytuowane i słoneczne (wystawa południowo-wschodnia) mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40.43m2, z loggią 3.93, w stanie deweloperskim, na 1/2 piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59 m² 15 237,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne 2 pok./ ul. Szybka/ centrum miasta. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,01 m położone przy ul. Szybkiej na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu - w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł45,50 m² 79,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament premium Planty Racławickie, wrocław! Pierwszy najem | wysoki standard | spokojna okolica Do wynajęcia elegancki, w pełni umeblowany apartament 2-pokojowy, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 140 zł37,88 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52,70 m² 62,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 52,70 m 5 piętro ul. Krawiecka z widokiem na plac Dominikański - ścisłe centrum Wrocławia. Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37 m² 14 837,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż komfortowe i dobrze rozplanowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej części Wrocławia dzielnica Fabryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł52 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana wyłącznie dla Firm/osób prowadzących działalność gospodarczą. | justin center | Do wynajęcia Luksusowy Apartament w samym Centrum przy ulicy Krawieckiej. Apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 340 zł50,19 m² 13 136,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dostępne mieszkania w tak atrakcyjnej cenie! Skontaktuj się z nami i umów prezentację. Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem typu garderoba Stan.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł65 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,25 m , zlokalizowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł40 m² 64,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław, ul. Widawskiej 28 Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 61 m , położony na 1. piętrze w kameralnym, jednopiętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł46,68 m² 48,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i ciepłe mieszkanie na wynajem o powierzchni 46,68 m2, położone na spokojnym osiedlu Kozanów we Wrocławiu, przy ul. Modrej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł43 m² 61,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem w garażu podziemnym przy ul. Klimasa. Mieszkanie jest słoneczne I posiada w pełni rozkładowe pokoje z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł45 m² 14 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 45m2 na wrocławskich Maślicach w budynku z 2013r z windą z poziomu -1. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

537 500 zł43,70 m² 12 299,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie dwupokojowe w 6-cio piętrowej plombie w Śródmieściu. Mieszkanie przytulne, ciepłe. W bloku nowa winda. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na strychu o pow. 4,7.

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł46,82 m² 13 240,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,82 m , składające się z 2 pokoi. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 999 zł53,48 m² 15 875,07 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament na start lub inwestycję Z gigantyczną loggią (20,19 M )! stare miasto / szczepin 0% prowizji Idealna lokata kapitału w sercu Wrocławia lub luksusowy start dla singla/pary. Na.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł37 m² 13 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Kawalerka dla studenta? Nie. Dwupokojowe. I to z pomysłem. Jeśli szukasz kawalerki, to to nie tutaj. Ale jeśli szukasz sprytnego mieszkania blisko centrum i uczelni, które daje więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł43,47 m² 16 770,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Poranne słońce leniwie tańczy na ścianach, budząc wnętrze do życia w rytmie Twoich marzeń. Poczujesz tu kojący zapach świeżo parzonej kawy, która smakuje zupełnie inaczej w tak wysokich.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł23,49 m² 15 964,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 23,49 m . Znajduje się na 4. piętrze w pięciopiętrowej kamienicy. Ogrzewanie elektryczne; dostęp do internetu. Dodatkowym atutem jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł39,50 m² 15 164,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim domem? Chcesz zainwestować w nieruchomość? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

726 516 zł39,06 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż - Kępa Mieszczańska, wrocław: na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,06 m zlokalizowane na prestiżowej Kępie Mieszczańskiej Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 670 zł35,35 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe 2-pokojowe mieszkanie | 35,35 m2 | trzecie piętro | wysoki standard Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Rozkład | Kozia Numer oferty w biurze: 7136/4186/omw budynek I osiedle - ul. Kozia Piętro 0 z 4, brak windy, teren ogrodzony, parking naziemny, ogrzewanie miejskie, układ.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł34,40 m² 18 837,21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone studio w prestiżowym apartamentowcu atal City Square z roku 2023. Wysoki standard wykończenia, gotowe do zamieszkania, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OD 1 lipca do wynajęcia dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni około 50m2 znajdujące się we Wrocławiu przy ul. Prądzyńskiego (zaledwie kilka minut od Rynku lub Placu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie z garażem i dużą komórką. Położone jest w spokojnej okolicy, na nowym, zamkniętym i zadbanym osiedlu z ładnym widokiem na Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 676 zł25,35 m² 17 186,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Braniborskiej na wrocławskim Starym Mieście. Projekt obejmuje prestiżowy 8.piętrowy budynek o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł38 m² 13 657,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

We speak English and French. Oferujemy do sprzedania rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na ul. Szczepińskiej o powierzchni 38m2. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł47,48 m² 105,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, stylowe mieszkanie z dużym balkonem ul. Braniborska, wrocław Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 47,48 m , położone przy ul. Braniborskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 096 zł34,50 m² 17 278,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe w Grudniu 2-pokojowe mieszkanie | 34.5 m2 Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w CAŁYM Wrocławiu I speak ENGLISH FLUENTLY.

Szczegóły ogłoszenia

1 277 000 zł63,86 m² 19 996,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Wrocław Stare Miasto ul. Białoskórnicza Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość idealna pod wynajem krótkoterminowy, z potencjałem generowania dochodu na poziomie 10 000 zł miesięcznie. Stopa.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: klimatyzowane, przestronne, gustownie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie (63 m ) z dużą garderobą przy ul. Kromera. Lokalizacja: dobra lokalizacja dla osób ceniących czas.