dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

Rynek pierwotny

538 245 zł39,90 m² 13 489,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Żerniki, w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł52,62 m² 9 977,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji z balkonem, położone na wrocławskich Gajowicach. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na parterze w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 53 m , położone przy ulicy Wyszyńskiego, w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 464 zł46,48 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,48 m2 , usytułowane na parterze budynku. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym -20,35 m2, sypialni- 11,43 m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

639 000 zł36,88 m² 17 326,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / duży balkon doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł82 m² 12 439,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy al. Powstańców Śląskich - blisko Parku Południowego Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł46 m² 19 457 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Luksusuwy Apartament nad Rzeką | Centrum Wrocławia Nieograniczony dostęp do siłowni i spa | 15 minut spacerem do Rynku | Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących prestiż, komfort oraz centralną.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38,61 m² 51,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie pierwszy najem | balkon | garaż lokalizacja Wrocław Lipa Piotrowska | ul. Melisowa Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu Lipa Piotrowska w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł53,59 m² 74,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: svitlana Luts Tel:   Serdecznie polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m przy ul. Krawieckiej w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł47,13 m² 14 003,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam zadbane, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Jagodno. Zestawienie pomieszczeń -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój -balkon (wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko sky tower klimatyzacja garaż wysoki standard wykończenia Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sąsiedztwie Sky Tower, zaprojektowane z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł41 m² 62,20 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Szczepińskiej. Do centrum dojedziemy stąd w 10 minut, a spacer na rynek zajmie około 20 minut. W najbliższej odległości znajdziemy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł43,36 m² 18 865,31 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowy apartament, 43 m w Centrum Wrocławia (odra Tower) Na sprzedaż ekskluzywny apartament w prestiżowym wieżowcu Odra Tower, idealny dla osób poszukujących luksusowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł70 m² 31 714,29 zł/m²

 

Piętro:31/49

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w najbardziej ikonicznym budynku Wrocławia Sky Tower. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

781 476 zł46,98 m² 16 634,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł35,28 m² 15 589,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun Nieruchomości Robert Kordowski telefon   Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Podwalu. Gotowiec inwestycyjny - idealne pod najem! Mieszkanie było wcześniej biurem kancelarii adwokackiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł54,96 m² 21 816 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   Piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,96 m2, zlokalizowane w budynku ovo. Otoczenie nieruchomości: doskonała lokalizacja zapewni szybki.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł57,27 m² 13 916,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Wrocławia 57,27 m Oferujemy komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Stare Miasto. To świetna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł31 m² 17 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji Mieszkanie ma 31 m2. Składa się z: - salonu, - zamykanej sypialni, - kuchni, - łazienki - przedpokoju. Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł61,98 m² 13 794,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Artystyczny apartament Z duszą Projekt architekta | Klimatyzacja | Generalny remont 2025 | Cisza i spokój Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł37,98 m² 18 957,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament z widokiem na rzekę | 37,98 m | II piętro | Luksusowy budynek Marzysz o własnym azylu w sercu miasta, tuż przy malowniczej rzece? Ten apartament o powierzchni 37,98.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł43,18 m² 15 516,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na Starym Mieście Wrocławia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 10-cio piętrowego bloku z 1996r. Na powierzchni ok 44m2 znajduje się: duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Biskupia

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem ul. Biskupia, centrum miasta Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w samym centrum miasta przy ul. Biskupiej. Lokal oferuje piękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł89,50 m² 8 592,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Inwestycyjne Mieszkanie z Poddaszem do Adaptacji (30 m ) - Idealne dla Wizjonerów! Odkryj potencjał tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 59,5 m , zlokalizowanego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 600 zł39,20 m² 14 709,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na nowym osiedlu na pełnej zieleni Różance. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny, ok. 19-metrowy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,40 m² 11 714,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekunka oferty Sabrina Przybył tel.   Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości - Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Sępolnie! Otoczenie nieruchomości: - zielona okolica -.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38,40 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, zupełnie nowe mieszkanie położone w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ul. Waniliowej ( osiedle Nelle II ) Mieszkanie niezwykle funkcjonalne, przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł62 m² 28 209,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w niesamowitej przestrzeni lub zainwestuj w nieruchomość o wysokim standardzie! Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupokojowy o powierzchni 62,30 m2 z prywatnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł41,77 m² 13 167,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szukasz nieruchomości z "duszą", która po renowacji stanie się stylową perełką lub dochodową inwestycją? To mieszkanie na wrocławskim Nadodrzu to idealne połączenie historycznego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44,95 m² 55,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na Grabiszynie, usytuowane na parterze budynku. Nieruchomość o powierzchni 44,95 m . Mieszkanie jest nieumeblowane, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 164 zł35,63 m² 15 693,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji na wrocławskich Krzykach. Dostępne od ręki. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem: 2-pokojowe Mieszkanie z balkonem Szukasz cichego, bezpiecznego i doskonale skomunikowanego miejsca do życia? Oto propozycja dla Ciebie! Mieszkanie z Potencjałem: - lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37,29 m² 14 749,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem | Wrocław Jagodno, ul. Drabika Przedstawiam do sprzedaży 2 pokojowe, komfortowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł49 m² 10 571,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Bajana na osiedlu Gądów Mały. Lokalizacja: lokalizacja to jedna z największych zalet tej nieruchomości Gądów Mały to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 291 zł45,65 m² 15 099,47 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Planowany odbiór na IV kwartał 2025r. Deweloperskie, 45,65 m.kw. z dużym balkonem, centrum miasta Wrocław. Bestate Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł31,90 m² 14 733,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w bloku Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 000 zł62,72 m² 24 473,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam przestronne mieszkanie na ostatnim piętrze eleganckiego apartamentowca na Kępie Mieszczańskiej. Wyjątkowa lokalizacja! Budynek usytuowany nad rzeką, z dala od ulicy, dzięki czemu do.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł52,41 m² 17 172 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Elegancki apartament o powierzchni 52,41 m2 mieści się na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

823 678 zł30,62 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż studio o powierzchni 30,62 m , usytuowane w prestiżowej inwestycji Bernardyńska 4 we Wrocławiu. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze. Przestrzeń została tak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 584 zł39,14 m² 16 008,79 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na Starym Mieście nad Odrą z dostępem do natury i bliskością centrum! Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Допомога в отримання іпотеки -.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: emilian Janusz   Responsible agent speaks English. Uwaga: mieszkanie wynajmowane, możliwa cesja umowy najmu. Podstawowe informacje: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2.