dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warmińska

Fabryczna,Wrocław

750 000 zł47 m² 15 856 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z przestronnym mieszkaniem o powierzchni 47,3 metra kwadratowego, usytuowanego na pierwszym piętrze. Składa się ono z przedpokoju, salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałtycka

Psie Pole,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Rozkładowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia! Bardzo funkcjonalne mieszkanie z balkonem na spokojnym osiedlu, gdzie można wypocząć po ciężkim dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Metalowców

Wrocław,dolnośląskie

568 000 zł44 m² 12 909,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,64m2 na 2 piętrze w bloku z windą z 1980 roku przy ulicy Metalowców. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cooka

Psie Pole,Wrocław

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie gotowe do zamieszkania! Oferuję piękne mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 50m2 z przestronną loggią na ostatnim piętrze. Zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Krzyki,Wrocław

670 000 zł52 m² 12 885 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę na mieszkanie po generalnym remoncie, znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Powstańców Śląskich, w sąsiedztwie Sky Towera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

727 050 zł36 m² 20 168 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentujemy luksusowy apartament w Odra Tower, usytuowany w prestiżowej lokalizacji tuż koło Rynku. Ta ekskluzywna nieruchomość o powierzchni 36,05 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

609 000 zł44 m² 13 853,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z ogródkiem i tarasem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

1 900 zł39 m² 49,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: stare Miasto/ul.Szewska * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 38,6 mkw * Kuchnia: osobna, wyposażona * Piętro: 2/4 ( brak windy) * Informacje dodatkowe: Dostępne od zaraz. Opis nieruchomości: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Litewska

Zgorzelisko,Wrocław

569 999 zł53 m² 10 815,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - kuchni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Różanka,Wrocław

445 000 zł31 m² 14 401,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,9m2 znajdujące się na 2 piętrze niskiego bloku. W skład nieruchomości wchodzą: -2 pokoje -kuchnia -łazienka -piwnica -miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ołbin,Wrocław

499 000 zł34 m² 14 702,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

|oferta bez prowizji kupującego | tylko W naszym biurze - nie znajdziesz jej nigdzie indziej! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kasztanowa

Borek,Wrocław

570 000 zł46 m² 12 356,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 2 pokojowe w pięknej willi na wrocławskim Borku. Ogrodzona działka o pow. ok. 1600 mkw. Mieszkanie o pow. 46,13 mkw, posadowione na I piętrze. - 2 niezależne pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hynka

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe na os. Kosmonautów. Całość stanowi 47 m2, dwa pokoje, osobna jasna kuchnia, duża łazienka, przedpokój i balkon. Usytuowane na przedostatnim piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł44 m² 12 840,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Lux /2pok./PIWNICA/DOSTĘPNE OD ZARAZ! ul. Metalowców Sprzedam bardzo ładne mieszkanie we Wrocławiu. o powierzchni 44m2, 2 pokoje w rozkładzie, 2.4 piętro w bloku po termoizolacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 996 zł50 m² 12 774,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Psie pole- kurlandzka | 2pok | garaż w cenie| 2022! Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, z miejscem parkingowym w garażu ( w cenie! ). Nieruchomość to piękne, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

519 990 zł51 m² 10 195,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Psie pole nowy apartament w rynku /50m2/nowy blok Zapraszam do zakupu nieruchomości na Wrocławskim Psim Polu, przy ulicy Bolesława Krzywoustego. Nieruchomość to 2 pokojowe mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

416 760 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe, klasyczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 34,73m2 we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie tuż obok Parku Bieńkowickiego. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jodłowa

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, komfortowy, w pełni umeblowany dwupokojowy apartament w ścisłym centrum Starego Miasta. Obsługa zdalna Oferta dla wymagających Klientów, ceniących urokliwe, zaciszne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kokosowa

Stabłowice,Wrocław

609 991 zł47 m² 13 061,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

STablowice piekne lux 2 pokoje Parter /2016!top! polecamy na sprzedaz mieszkanie na ul kokosowej we Wrocławiu (stabłowice).Do mieszkania została dokupiona komórka 3m2. .Mieszkanie jest nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Biskupin,Wrocław

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa cena/2 pokoje/rozkład/pet friendly/biskupin akceptujemy zwierzęta Oferuję na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 50 m2 z wyjściem na balkon, znajdujące się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł40 m² 88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres na mapie wrocławia bulwary nad odrą W najbliższej okolicy najlepsze restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Żerniki,Wrocław

484 999 zł34 m² 14 264,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Hit! / 2 Pok / Żerniki Wrocław / aow Bardzo ładne, przestronne i ekonomiczne mieszkanie o powierzchni 34,3m2 ( ok 40m2 "po podłodze" - skosy w salonie i sypialni). Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

506 097 zł42 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Funkcjonalne mieszkanie idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

549 000 zł44 m² 12 454,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja na Psim Polu (sołtysowice). Zakup bez prowizji I pcc! Duży wybór mieszkań 1,2,3 i 4 pokojowych. W ramach inwestycji powstaje 5 -piętrowy budynek z dostępnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe mieszkanie w wysokim standardzie. Ciche, słoneczne, okna w każdym z pokoi i do każdego pokoju bezpośrednie wyjście na taras lub ogród. Mieszkanie z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie rozkładowe / dwa pokoje gaj / feriogaj / piławska mieszkanie umeblowane / do zamieszkania blok niski / balkon / winda bardzo dobre połączenie komunikacyjne Mieszkanie położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

789 000 zł45 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 45,15 m , położone na Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie cieszy się ekspozycją południową, co zapewnia piękny widok na Most Dmowskiego, rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

558 000 zł46 m² 12 130,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe o powierzchni 46m2 z oddzielną, jasną kuchnią i balkonem, położonym na 2 piętrze 4 piętrowego bloku po termomodernizacji. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowia

Krzyki,Wrocław

538 000 zł38 m² 14 010,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wrocław | krzyki | 38m2 | 2 pokoje | balkon Idealne pod inwestycję! Cena: 538.000zł 2-pokojowe mieszkanie czeka na nowych mieszkańców, bądź inwestorów. Świetny układ, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

609 930 zł48 m² 12 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Rozkładowe mieszkanie o dużej wysokości. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strawińskiego

Jagodno,Wrocław

499 000 zł35 m² 14 330,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż urządzone w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie z 2016r.o powierzchni 34.82 m2, znajdującego się przy ul. Strawińskiego na osiedlu Jagodno ( Dzielnica - Krzyki ) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

685 000 zł44 m² 15 636 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z urokliwym dwupokojowym mieszkaniem na Tarnogaju, obok ul.Nyskiej. Ta nowoczesna nieruchomość o powierzchni 43,81 m2 znajduje się na 2. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

2 800 zł48 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Raven Estates -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 3 piętrze przy ul. Białowieska 115 (port popowice - Popowice - Fabryczna). /Mieszkanie o pow. 48m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

439 000 zł30 m² 14 633,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam! Posiadam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie składające się z przestronnego salonu z aneksem , przytulnej sypialni oraz osobnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/ Przyjaźni Ilość pokoi:2 Metraż: 50 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 4 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połaniecka

Fabryczna,Wrocław

720 000 zł46 m² 15 588 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie o świetnym nasłonecznieniu, zlokalizowane przy ul. Połanieckiej w okolicach centrum handlowego Borek. Duże okna balkonowe zapewniają mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

499 992 zł39 m² 12 953,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Plac legionow 36m2/2 pokoje rozklad!top! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 przy ulicy Grabiszyńskiej 1 tuż przy Placu Legionów, 10 minut spacerem do Rynku. Nieruchomość to 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ulanowskiego

Krzyki,Wrocław

485 000 zł40 m² 11 996 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Wrocław | krzyki | 2 pokoje | ogród | spokojna okolica Cena: 485 000 zł Powierzchnia: 40,43 m Liczba pokoi: 2 Stan wykończenia: do zamieszkania Piętro: 2/2 Układ mieszkania: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagłębiowska

Krzyki,Wrocław

649 000 zł38 m² 17 079 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania w zielonej dzielnicy Wrocławia, gotowego do zamieszkania! Mieszkanie znajduje się w 4-piętrowym bloku z windą dla osób niepełnosprawnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

685 000 zł44 m² 15 568,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje / inwestycja / blisko tramwaj / balkon / 2018r / nowe budownictwo / miejsce postojowe rozkład mieszkania: - aneks kuchenny z pokojem dziennym - sypialnia - przedpokój - łazienka - balkon.