dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie, urządzone i gotowe do zamieszkania. Pierwszy najem! Jagodno, ul. Kajdasza 11 Widoczne nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Polecam do wynajęcia nowe, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z 30m balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską przy ul. Działoszyńskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krotoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

409 001 zł41 m² 9 951,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Popowice/osobowice/krotoszyńska/2 pok/do remontu Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow.41m2 mieszczące się na 1-szym piętrze domu wielorodzinnego przy ul.Krotoszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

509 000 zł39 m² 12 994,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0 % prowizji W okolicy inwestycji dostępne jest pełne zaplecze edukacyjne, handlowe, usługowe i rekreacyjne, dzięki czemu tuż przy osiedlu mieszkańcy znajdą wszystko, czego potrzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 700 zł49 m² 55,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wprowadzenia od 1 lutego Serdecznie polecam na wynajem bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w inwestycji Belvedere Park we Wrocławiu. Lokalizacja: wrocław - Krzyki, ul. Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Perkusyjna

Wojnów,Wrocław

525 000 zł45 m² 11 687 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z ogrodem w cichej i spokojnej okolicy! Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - ogrzewanie gazowe piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

645 000 zł48 m² 13 332 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nie szukaj dalej, oferta wyłącznie w naszym biurze. Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Jagodno. Wielkim atutem jest taras otoczony zielenią. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

528 300 zł38 m² 13 826,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 38,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Szczepin,Wrocław

727 513 zł41 m² 17 875 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: rp297-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - położenie wschodnie - korytarz z miejscem na szafę - lokalizacja w centrum miasta- 1,6 km do Rynku - realizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

2 900 zł46 m² 63,74 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Здається в оренду затишна 2-кімнатна квартира в багатоквартирному будинку в комплексі Lokum Da Vinci за адресою вул. Bajana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

553 630 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 50,33m2 z narożnym ogrodem i tarasem o powierzchni 53,57m2 we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

834 024 zł45 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 44,69m2 z balkonem 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla osób ceniących bliskość centrum a zarazem ciszę i spokój w doskonale zurbanizowanym otoczeniu. Do wynajęcia dwupokojowe, jasne mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoczylasa

Złotniki,Wrocław

360 000 zł44 m² 8 262,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Mam przyjemność zaprezentować unikalne mieszkanie 2-pokojwe zlokalizowane na ulicy Skoczylasa we wrocławskiej, urokliwej dzielnicy Złotniki. To doskonałe miejsce, które oferuje zarówno komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

690 594 zł40 m² 17 064,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wrocław, krzyki ul. Karkonoska nowa inwestycja, duży wybór mieszkań 1-4 pokojowych, a ta oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,5m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Grabiszyn,Wrocław

499 000 zł39 m² 12 827,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! / 38,90 m2/ rozkładowe 2 pokoje + piwnica /ul.Krucza Mieszkanie zarezerwowane! Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,90 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

449 000 zł37 m² 12 267,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zmiana ceny Z 470.000 NA 449.000! 2 POKOJE* * LEGNICKA* 5 MINUT DO RYNKU! - na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym sercu miasta. Świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 500 zł38 m² 65,27 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciepłe, komfortowo urządzone, gotowe do zamieszkania dwupokojowe 39-cio metrowe mieszkanie na ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Lokalizacja: mieszkanie ma idealną lokalizację dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

634 990 zł60 m² 10 583,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Kozanów | 2/3 pok | przy parku!. Polecam na sprzedaż mieszkanie na Kozanowie we Wrocławiu, pięknie usytuowane przy parku, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Blok oddalony jest od dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 900 zł52 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w sercu Wrocławia, z bezpośrednim widokiem na malowniczy Park Staromiejski. Dzięki ekspozycji na północ i południe, mieszkanie jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Krzyk,Wrocław

3 100 zł35 m² 89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Krzyki, do wynajęcia luksusowe 2-pokojowe, miejsca parkingowe w cenie. Lokalizacja: wrocław, ołtaszyn/partynice, ul. Skarbowców układ mieszkania: rozkładowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abramowskiego

Biskupin,Wrocław

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem przy ul. Abramowskiego we Wrocławiu. Mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni ok. 42 m2, znajduje się na parterze domu z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

868 632 zł43 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o wygodnej pow. 41,71m2 z logią o pow. 8,14m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

489 009 zł37 m² 13 252,30 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Plac Legionow - centrum lux 2 pokoje okazja!top Polecamy na sprzedaz komfortowe, bardzo nowocześnie, urządzone i zaplanowane przez projektanta wnętrz mieszkanie (pierwotnie dwupokojowe), po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

779 900 zł60 m² 13 035 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam na sprzedaż mieszkanie w samym centrum miasta. Mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym ze względu na idealną lokalizację. Możliwość prezentacji w dowolnym terminie, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

690 000 zł53 m² 13 093 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe, piękne mieszkanie na 6 piętrze z dużym tarasem i świetnym widokiem na zachody słońca. Osiedle oaza, wysoki standard, winda. Mieszkanie zostało świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

425 332 zł38 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

piekun oferty: tel. Gotowiec inwestycyjny w centrum Wrocławia! Układ nieruchomości: - łazienka - salon z aneksem kuchennym - sypialnia Otoczenia nieruchomości: ulica Kaszubska we Wrocławiu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Młynarska

Różanka,Wrocław

3 500 zł43 m² 81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz** Oferta tylko w sdp nieruchomości Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

1 188 000 zł57 m² 20 989,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękny, 2-pokojowy apartament o łącznej powierzchni 56,6m2. Nieruchomość jest usytuowana na drugim piętrze w ośmiopiętrowym apartamentowcu z 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

779 946 zł43 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 41,71m2 z balkonem 12,11m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Huby,Wrocław

429 999 zł33 m² 13 030,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wrocław okolice Borowskiej blisko Aquapark, dworzec Główny, liczne sklepy, apteki, żłobki i przedszkola. - ilość pokoi: 2 - Metraż: 33 m2 - Piętro: 3/ 10 winda mieszkanie dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

496 113 zł37 m² 13 474 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z balkonem w cichej okolicy z komórka lokatorską i miejscem postojowym w garażu! Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie w gotowej inwestycji na północy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

742 650 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Przedmieście Oławskie we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

620 000 zł49 m² 12 704,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agencja digitalbroker prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 48,80m2 zlokalizowanego przy ul. Przejazdowej na Wrocławskich Sołtysowicach. Lokalizacja zapewnia bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

539 000 zł50 m² 10 728,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,24m2 w nowym budownictwie. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - przestronnej kuchni - dużej łazienki - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

499 226 zł42 m² 11 830 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy nowe 2 - pokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 42,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczepin,Wrocław

3 100 zł61 m² 50,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Do wprowadzenia od zaraz wszystko W mieszkaniu zupelnie nowe_pierwszy najem Polecam mieszkanie w samym w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozy

Leśnica,Wrocław

580 000 zł44 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 44m2. Idealne jako inwestycja, lokata kapitału, nie wymaga dodatkowego nakładu finansowego! budynek Nowe budownictwo, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

4 100 zł46 m² 88,92 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe Mieszkanie do Wynajęcia w Ścisłym Centrum - Inwestycja Angel City Lokalizacja: wrocław, ul. Walonska, angel City Typ nieruchomości: mieszkanie Powierzchnia mieszkania: ponad 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

659 625 zł45 m² 14 577,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2 pokojowy o optymalnej pow. 45,25m2 z tarasem 18,19m2 w jednej z topowych południowych lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska i ul. Karkonoska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Psie Pole,Wrocław

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone przy ul. Kiełczowskiej na Psim Polu. Przestronny, jasny salon z częścią jadalną, sypialnia, nowa kuchnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij