dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 484 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 484 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

3 500 zł40 m² 88 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Oferta wyłącznie w sdp nieruchomości Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - ul. Walońska Angel City Ilość pokoi: 2, jednopoziomowe, aneks kuchenny Metraż: 40 m , Piętro: 1/9, dodatkowe informacje: mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Szczepin,Wrocław

609 120 zł38 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,07 m2, z balkonem. Mieści się ono w malowniczej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kozanów,Wrocław

549 996 zł53 m² 10 396,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top/kozanów/kolista/2 pok/duży taras/parter/top okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z tarasem 11m2, osobną łazienką , toaletą oraz kuchnią , mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

609 991 zł55 m² 11 090,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oltaszyn Piekne 52m2 Piwnica M postojowe /top/!hit! polecamy ul. Parafialna (ołtaszyn), w bloku 4 piętrowym jak na wakacjach w Grecji. W środku budynku znajduje się atrium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

579 444 zł53 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera: anna Kowalska - Galik, domex-bud aktualna promocja: 10.900 zł/m2. Apartamenty Iwaszkiewicza 36 to komfort i wygoda w dobrej cenie oraz doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

534 999 zł42 m² 12 768,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Stylowe mieszkanie / 2 pokoje / balkon /stabłowice/top Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze trzykondygnacyjnego budynku z 2008 roku. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below Jeśli cenisz sobie codzienny spokój i jest dla Ciebie ważna zarówno bliskość wielkiego miasta, jak dostępność szybkiego wyjazd z niego - to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnickiego

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł47 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwa uwadze mieszkanie zlokalizowane przy ul. Górnickiego 23 (boczna Sienkiewicza). Opis mieszkania: mieszkanie usytuowane jest na I piętrze 3 piętrowego budynku bez windy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

580 964 zł48 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie|47m2|loggia 6m2|świetna inwestycja Opis lokalizacji: przy parku, b.DOBRA KOMUNIKACJA MIEJSKA, B.DOBRY DOJAZD DO OBWODNICY. Specjalista ds. nieruchomości Tel: idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

588 321 zł50 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: aleksandra Mendel tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,90 m2 mieści się na pierwszym piętrze w budynku na Starym Mieście. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

460 000 zł47 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: tel. Tylko W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na spokojnym osiedlu w spokojnej okolicy. Od linii brzegowej Odry dzieli nas niecały kilometr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł46 m² 11 829 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie o powierzchni 46,41 m2 mieści się na czwartym piętrze w 9-cio piętrowym budynku przy ul. Gnieźnieńskiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Powstańców Śląskich,Wrocław

720 000 zł49 m² 14 693,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest jasne, zadbane i komfortowe 2-pokojowe (sypialnia, salon z kuchnią) mieszkanie zlokalizowane w budynku tuż obok Parku Grabiszyńskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Kiełczowskim ( Wrocław Psie Pole ) 2 pokojowe, z balkonem w zabudowie drewnianej z Sosny Syberyjskiej co uprzyjemnia spędzanie wieczornego czasu. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Pracze Odrzańskie,Wrocław

530 000 zł54 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż! Dwupoziomowe, 50m2 w doskonałej lokalizacji z pełną infrastrukturą! Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

487 350 zł51 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na Brochowie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe, przestronne, w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buska

Borek,Wrocław

618 999 zł59 m² 10 456,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże ładne z balkonem przy hallera/borek/parking Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o łącznej powierzchni 59,2 M2 na pierwszym piętrze, w budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

519 000 zł36 m² 14 408,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie na Sołtysowicach. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

534 900 zł47 m² 11 478,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie położone w zachodniej części Wrocławia - Gądów Mały - w pobliżu ul. Bajana. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, mierzące 46,6m2, składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

610 000 zł46 m² 13 246,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wojszyce/2pok./lux./balkon/autobus/tramwaj Polecamy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą o powierzchni: 46,05 m2 w Wojszycach na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

609 000 zł53 m² 11 484,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w kamienicy na wrocławskim Grabiszynie. Dwa pokoje z osobną kuchnią z oknem, okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

465 000 zł49 m² 9 567,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży/lokal w budynku z windą oraz ogrzewaniem miejskim przy Placu Kromera Na chwilę obecną wykorzystywane jest do prowadzenia działalności gospodarczej, można ten profil pozostawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

515 000 zł38 m² 13 481,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe, mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38.2 m2 na 2 piętrze w bloku 10-piętrowym przy ul. Drukarskiej ( Krzyki-Południe we Wrocławiu ) Atuty mieszkania: - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

490 000 zł48 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,89 m2, zlokalizowane na ulicy Karola Kniaziewicza. Ta ulica jest ważnym traktem, łączącym ulicę Dworcową z ulicą Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Katedralny

Śródmieście,Wrocław

594 000 zł54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż unikatowe 2-pokojowe mieszkanie z antresolą i osobną garderobą nadającą się na dodatkową sypialnie obok katedry we Wrocławiu Mieszkanie składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

649 000 zł53 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż piękne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,10 m 2 w dzielnicy Krzyki , na osiedlu Gaj - w otoczeniu domków jednorodzinnych! Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

585 000 zł45 m² 12 913,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwa pokoje W nowym budownictwie / balkon / dwustronne / wysoki parter / ciche / 2004r. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na Gaju w okolicach ul. Pirenejskiej. Nieruchomość o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz ,bliskość sklepów i galerii , blisko do przystanków mpk

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Ołbin,Wrocław

595 000 zł46 m² 12 935 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Świetne mieszkanie po kapitalnym remoncie w kamienicy od cichej strony! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Otoczenie nieruchomości: kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Macedońska

Wrocław,dolnośląskie

564 500 zł52 m² 10 961,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam do sprzedaży, rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na Psim Polu. Nieruchomość o powierzchni 51,50m2 składa się z: salonu z wyjściem na balkon sypialni oddzielnej kuchni łazienki wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

530 265 zł44 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz * Gotowe mieszkanie Idealne na start mieszkanie w Willi Miejskiej W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

669 000 zł53 m² 12 687,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,73 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogrzewanie centralne umeblowane do wprowadzenia zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; polecam do wynajęcia świetnie zlokalizowane mieszkanie 2 pokojowe. Lokal o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

519 900 zł37 m² 14 051,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. niespełna 37 m2. Stare miasto/szczepin Ul. Legnicka. Korzystny rozkład mieszkania - możliwość uzyskania dwóch niezależnych pokoi, błyskawiczny transport.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

550 000 zł45 m² 12 168,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja / dużo zieleni / miejsce postojowe / widok na staw / 2 pokoje / 2015r. / rozkładowe / gotowe do zamieszkania Układ pomieszczeń: - kuchnia z oknem - pokój dzienny - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

519 999 zł36 m² 14 246,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Centrum/legnicka/placjanapawła/2pok./TOPOKAZJA! TOPLOKALIZACJA! POLECAM umeblowane mieszkanie dwupokojowe z odrębną kuchnią oraz łazienką. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

495 000 zł63 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum miasta, przy ul. Trzebnickiej (na wysokości Św.Wincentego), położone na 3cim piętrze wyremontowanej i zadbanej kamienicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kniaziewicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

595 000 zł61 m² 9 786,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,8 m2 we Wrocławiu na ul. Knaziewicza. Pierwsze piętro w bloku. Do mieszkania przynależy piwnica (2,5m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

500 976 zł35 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwstycję 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe powierzchni 35,28 m2. Znajdziesz je 10 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

549 001 zł40 m² 13 842,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Premium 39.64m2- 2 pok/ ul. Drabika/ garaż/piwnica. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na 1. piętrze w budynku z windą przy ul. Drabika. Osiedle odgrodzone szlabanem.