dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 000 000 zł65 m² 1 545,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania niezwykła oferta komfortowego 2 pokojowego apartamentu na ostatniej kondygnacji w apartamentowcu justin Center przy ul. Krawieckiej 3 we Wrocławiu. Jest to jeden z niewielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

509 956 zł42 m² 12 282,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupokojowego z balkonem w cichej i zielonej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją, z ogrzewaniem miejskim! Kompleks składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

899 000 zł49 m² 18 346,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kępa mieszczańska lux 2 ком квартира площадью 49 М , С мебелью И техникой. Объект готов К проживанию или немедленной сдаче В.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

547 135 zł36 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie pod klucz Z tarasem (8,44 M )! północ wrocławia idealna inwestycja lub pierwszy własny kąt Szukasz mieszkania gotowego do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu, bez stresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widna

Huby,Wrocław

585 000 zł38 m² 15 394,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux | 2 pokoje | po generalnym remoncie | rozkład | huby | gotowe do wprowadzenia lux | 2 комнаты | после капитального ремонта | huby | готова К заселению.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Niska zabudowa! Ogródek! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

733 000 zł61 m² 11 996,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 wraz z piwnicą 7m2 - całość 61,10 m2 wpisana w księdze wieczystej w zrewitalizowanej kamienicy dla osób ceniących urok historycznych budynków. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

569 000 zł50 m² 11 330,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! Serdecznie polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Szczepin,Wrocław

488 000 zł39 m² 12 512,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wygodne, w pełnym rozkładzie mieszkanie - 2 osobne pokoje z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 39,1 m2. Znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zadbane, stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na pierwszym piętrze nowego budynku przy ulicy Drabika we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

559 000 zł42 m² 13 284,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

42 M, 2 pokoje, osobna kuchnia, klimatyzacja,balkon, piwnica, ok. Sky tower Do sprzedaży ładne , 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze 11-piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Śródmieście,Wrocław

4 000 zł48 m² 84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w nagradzanej, historycznej kamienicy z 1902 roku. Wyjątkowe 2 pokoje z tarasem i bezpośrednim zejściem na zielone patio - tuż obok Parku Szczytnickiego. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kluczborska

Ołbin,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 na 5. piętrze 7-piętrowego budynku z windą. Mieszkanie jest świetne zarówno dla pary, jak i rodziny z dzieckiem. - lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 800 zł39 m² 72,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drobnera

Stare Miasto,Wrocław

800 000 zł69 m² 11 621 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

|na sprzedaż| Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie, zlokalizowane w samym Centrum Wrocławia, przy ul. Bolesława Drobnera. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 68,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Huby,Wrocław

719 000 zł46 m² 15 630,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na parterze (okna, rolety antywłamaniowe) w nowoczesnym i kameralnym bloku z 2013 roku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kleczków,Wrocław

603 251 zł40 m² 14 950,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,35 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

2 800 zł56 m² 50,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Zapraszam do dwupokojowego mieszkania w spokojnej części Wrocławia. Funkcjonalne mieszkanie, urządzone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

574 500 zł46 m² 12 489,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena 12 500zł/m2 0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,96 m , z dużym balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Gajowice,Wrocław

448 000 zł34 m² 13 349,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pok Sky tower/gajowicka/piwnica/balkon Loggia! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

968 000 zł52 m² 18 640,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

629 370 zł50 m² 12 539,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoja przyszłość zaczyna się na osiedlu poświętne! Gotowe Mieszkanie Inwestycyjne lub Idealne Na Start we Wrocławiu! Marzysz o pierwszym własnym "M" w zielonej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

584 430 zł38 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

589 000 zł43 m² 13 697,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

English below, we speak English/ ukr /ru Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie W Sercu Miasta - ul. Gajowicka. Powierzchnia mieszkania - 43,01 m2 + Balkon - 3 m2 + 2 Piwnicy - 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Bardzo przestronne i jednocześnie przytulne i doskonale zlokalizowane mieszkanie 2 pokojowe z dużym (16m) tarasem i 4m balkonem. W okolicy przestanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

490 552 zł42 m² 11 812 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

560 610 zł47 m² 11 814,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupoziomowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Stare Miasto,Wrocław

870 000 zł35 m² 24 935,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament Inwestycyjny Sienkiewicza Residence, wrocław Prestiżowa lokalizacja Nowoczesny design Gotowy na wynajem Poznaj wyjątkową ofertę apartamentu w nowym, ekskluzywnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

495 258 zł37 m² 13 476,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł46 m² 54,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Śródmieście - ul. Barlickiego opis: do wynajęcia atrakcyjne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 45,78 mkw. Pierwszy najem po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Nadodrze,Wrocław

500 000 zł50 m² 10 022 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone we wrocławskiej dzielnicy Ołbin. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, co czyni ją atrakcyjną propozycją pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sołtysowice,Wrocław

560 000 zł51 m² 11 082,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w zadbanej kamienicy z 1906 r. mieszczącej się przy ul. Sołtysowickiej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

505 000 zł34 m² 14 731,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum, ul. Tęczowa / tuż obok Placu Orląt Lwowskich. Oferujemy do sprzedaży wyremontowane, ciche mieszkanie 2 pokojowe (34,28m2 + balkon ok. 3,5m2 + piwnica), usytuowane w centrum miasta, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tarnogajska

Tarnogaj,Wrocław

625 000 zł60 m² 10 358 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 60,34 m2, mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w zadbanej kamienicy z 1920 r. Położone w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

2 800 zł36 m² 79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią i garażem. Do wynajęcia komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35,54 m, położone na 3 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł43 m² 13 582 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

AM Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Buforowej. Powierzchnia 43,44 m obejmuje: salon z aneksem kuchennym kuchnia w pełni wyposażona w meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

679 000 zł56 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2. piętrze budynku z 2010 roku przy ul. Marka Hłaski we Wrocławiu (muchobór Wielki). Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Różanka,Wrocław

617 555 zł43 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne i funkcjonalne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 45 mkw. znajdujące się na VIII p. dziesięciopiętrowego budynku apartamentowo-handlowego przy ul. Legnickiej.