dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełbaśnicza

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł55 m² 15 152,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia ul. Kiełbaśnicza Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59 m położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Stare Miasto,Wrocław

519 000 zł33 m² 15 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 33 m , położone w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 800 zł58 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w nowym budownictwie, przy ul. Przyjaźni. Inwestycja Apartamenty Panorama. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaworska

Szczepin,Wrocław

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

509 000 zł48 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

**na sprzedaż zadbane mieszkanie na pierwszym piętrze we Wrocławiu** Funkcjonalne mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na ogrody i tereny nad rzeką. Lokal jest cichy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

2 370 zł32 m² 74,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe z dużym ogródkiem pierwszy najem! Viva Jagodno | Krzyki, wrocław Atlant Estates prezentuje do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łubinowa

Ołtaszyn,Wrocław

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2 piętrze kameralnego budynku w jednej z najbardziej cenionych części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

550 700 zł38 m² 14 685,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz gotowego mieszkania w świetnej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu? To 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu, tuż przy Uniwersytecie Ekonomicznym, jest dokładnie tym, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sycowska

Psie Pole,Wrocław

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Psim Polu przy ul.Sycowskiej w pełni umeblowane.Mieszkanie składa się 2 pokoi,oddzielnej kuchni,balkonu oraz piwnicy.Mieszkanie zostało świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

452 000 zł35 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34,77 m2, położone we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki Huby, przy ulicy Ślicznej, na osiedlu bloków mieszkalnych. Lokal znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

459 224 zł34 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

796 692 zł62 m² 12 895,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

852 300 zł38 m² 22 517,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

789 000 zł48 m² 16 434,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

526 410 zł39 m² 13 456,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania 2 pokojowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

539 000 zł52 m² 10 365,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż bezczynszowe, 2-pokojowe 52m2 mieszkanie z dużym ogrodem i dodatkowymi pomieszczeniami Muchobór Wielki / Mokronos Dolny W budynku tylko 2 mieszkania Metraż: 52 m + ogród +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

449 997 zł27 m² 16 666,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Niskich Łąkach

Krzyki,Wrocław

527 400 zł35 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie. Układ jest prosty, praktyczny i daje dużo możliwości aranżacyjnych - bez zbędnych metrów w komunikacji. Zadzwoń chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

309 999 zł30 m² 10 247,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

479 999 zł39 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Grunwald 2 pok/ blok /m.miejskie/40m2 Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Biskupin,Wrocław

2 300 zł48 m² 48,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta tylko W naszym biurze! zapraszam na prezentacje 2- pokojowego mieszkania O pow. 47,81 mkw, położonego na zielonym biskupinie, na spokojnej uliczce W pobliżu terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

507 184 zł41 m² 12 289,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

670 000 zł61 m² 10 978,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z ogródkiem - Wrocław, muchobór Wielki, ul. Stanisławowska Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

3 200 zł38 m² 84,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone na prestiżowej inwestycji Ogrody Hallera przy alejach Hallera, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Apartament 2 pok/2004/stablowice/park 40m2! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się na 3. piętrze. Mieszkanie jest umeblowane i składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 859,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż nowe, wykończone pod klucz mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan nieruchomości i nie są wizualizacjami. Powierzchnia powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczytnicka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 850 zł30 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

727 000 zł85 m² 8 524,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: wrocław, krzyki, huby ul. Gajowa opis: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 85,28 mkw., zlokalizowane na parterze w niskiej, zadbanej kamienicy. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

568 900 zł48 m² 11 852,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Klucze od zaraz dwustronne duże przestronne-idealne na start-dla siebie jak I dla inwestora tel.pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią blisko do Centrum parę minut do Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dźwirzyńska

Kuźniki,Wrocław

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław fabryczna - kuźniki ul. Dźwirzyńska W pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie po remoncie! Bez prowizji! opis Na wynajem, dwupokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syryjska

Brochów,Wrocław

2 499 zł43 m² 58,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Plus 1 naziemne miejsce postojowe Wrocław ul. Syryjska 5 okolice: aleja Róż, brochów, bieńkowice, iwiny. Nowe budownictwo, 2026 r, pierwszy najem. Wszystko nowe. Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykarska

Pilczyce,Wrocław

400 000 zł33 m² 12 232,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Powierzchnia: 32,70 m Piętro: 7/8 Układ: 2 pokoje + osobna kuchnia z oknem + łazienka + przedpokój Dodatkowo: balkon z panoramą Pilczyc, piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Powstańców Śląskich,Wrocław

549 700 zł34 m² 15 998,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Mieszkanie o powierzchni ok. 34,36 m2, położone jest na drugim piętrze, w 10-piętrowym budynku. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł34 m² 13 379 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim dojazdem do Rynku. To świetna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

495 352 zł47 m² 10 472,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

576 156 zł43 m² 13 284,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wrocław / Poświętne Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 43,94m cena: 581 210zł 0% prowizji! 0% pcc Przemyślany układ pomieszczeń bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

358 000 zł36 m² 9 889,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego lokalu mieszkalnego nr 14 usytuowanego na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Szczepin,Wrocław

439 200 zł31 m² 14 167,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dwa mieszkania każde o powierzchni 31 m w trybie przetargu nieograniczonego, bezpośrednio od Spółdzielni Mieszkaniowej "nadzieja". Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

590 000 zł61 m² 9 672,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Możliwość wydzielenia 2 osobnych mieszkań! Przestronne, duże, jasne mieszkanie 2-pokojowe (61 m2) na parterze, w kamienicy, w Śródmieściu, przy ul. Stefana Żeromskiego. Mieszkanie jest.