dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 475 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

399 000 zł38 m² 10 502,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie po remoncie / idealne pod wynajem jak i do zamieszkania. Topowa lokalizacja blisko tramwaj, autobus W razie jakichkolwiek pytań lub chęci umówienia się na prezentację zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

399 000 zł40 m² 10 030,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

369 995 zł51 m² 7 254,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Wysoka/ Oltaszyn 2 pokoje -50m2/mieszkanie inwestycja/ Bez czynszu! Zapraszam serdecznie do zakupu mieszkania położonego we wsi Wysoka, gmina Kobierzyce. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stoczniowa

Zakrzów,Wrocław

527 000 zł54 m² 9 811,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dostępne od ręki mieszkanie do wykończenia. Stan deweloperski, na zamkniętym niewielkim osiedlu przy ul. Stoczniowej. Mieszkanie znajduje się na parterze, w bloku dziesięciolokalowym. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

580 000 zł40 m² 14 676,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bez pośredników, do zamieszkania od ręki Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i tarasem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym znajdujące się w budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Szczepin,Wrocław

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w okolicach ul. Legnickiej. Nieruchomość położona na 1 piętrze bloku z windą. Idealne pod inwestycje, blisko tramwaj, szybki dojazd na Rynek. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

411 070 zł40 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj Idealne na start mieszkanie na Księżu. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem(możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowa

Żerniki,Wrocław

3 200 zł48 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia nowoczesny, zadbany apartament na ulicy Poelziga. Mieszkanie o powierzchni 48m2 oferuje wysoką jakość wykonania wnętrza, mebli jak i również cichą, spokojną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Krzyk,Wrocław

2 500 zł40 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do dnia 09.09.2022r. Przedstawiam ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, znajdującego się w dzielnicy Krzyki-Borek. Jest to oferta skierowana przede wszystkim dla studentów lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

439 000 zł46 m² 9 543,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mam Państwu do zaoferowania świetnie położone 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Przedmieściu Oławskim. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku mieszkalnym z 1996 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

566 000 zł41 m² 13 805 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam na sprzedaż 2 pokojowe, pięknie wykończone mieszkanie w nowym budownictwie! Usytuowane na pierwszym piętrze wraz z komórką lokatorską tuż obok lokalu, położone na Tarnogaju. We speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemiczna

Ołbin,Wrocław

515 000 zł63 m² 8 190,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

***** Oferta wyłącznie w naszym biurze! ***** Szukasz mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy do własnej aranżacji w centrum Wrocławia ? Jest to oferta idealna dla Ciebie! podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

331 255 zł37 m² 9 001 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wielka akcja rabatowa jakiej jeszcze nie było- zadzwoń i poproś o ofertę mieszkań w promocji oraz umów się na prezentację wybranej nieruchomości **kupując z nami mieszkanie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

462 672 zł36 m² 12 852 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W realziacji/ Mieszkanie 2 pokojowe/36 M2 /wrocław Krzyki Wojszyce Świetna lokalizacja, mieszkanie 2 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Inwestycja realizowana w oparciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

497 541 zł53 m² 9 340 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawię Państwu propozycje różnych nieruchomości zgodnie z Państwa wymaganiami. W wiadomości proszę o podanie informacji: ilość pokoi, oczekiwany metraż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

450 000 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w kameralnym, zamkniętym osiedlu - budynek z 2015 r + miejsce postojowe w garażu podziemnym. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Zgorzelisko,Wrocław

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2- pokoje z oddzielną kuchnią. ul. Poleska Do wynajęcia 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie na 6 piętrze Mieszkanie w dobrym standardzie, idealne dla pary. Wygodne do pracy zdalnej. na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Idealne dla pary. Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją , ul. Niedźwiedzia, popowice,. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Niedźwiedziej. Dojazd do centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

464 000 zł49 m² 9 514,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

420 000 zł40 m² 10 455,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż bardzo wygodne mieszkanie dwupokojowe. Położone na 1 piętrze w budynku 4-pietrowym. Mieszkanie składa się z dwóch samodzielnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

603 453 zł55 m² 10 924 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Świetna lokalizacja, mieszkanie 2 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Inwestycja realizowana w oparciu o przebudowę historycznego, zabytkowego folwarku w formie elitarnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację izabela mateuszuk tel W pobliżu autobusy mieszkanie umeblowane, spokojna okolica, zielono za oknem wynajem bez zwierząt maksymalnie 2 osoby okres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

589 000 zł48 m² 12 144,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5m2 z dużym balkonem (ok.8m2), położone w dzielnicy Krzyki. Jest ono doskonałym rozwiązaniem dla osób które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Jordanowskiej 76 - na osiedlu Ogrody Jordanowskie. W pobliżu Biedronka, żabki, apteki, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe w nowym budownictwie przy ul. Kamiennej! świetna lokalizacja! Mieszkanie składa się z dwóch odrębnych pokoi, kuchni oraz łazienki. Wolne od 1 września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

3 300 zł48 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Specjalista ds. wynajmu Tel: serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 z balkonem. Mieszkanie dostępne od zaraz, w canie miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kokosowa

Stabłowice,Wrocław

420 000 zł37 m² 11 475,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe - idealnie przystosowane dla pary lub pod wynajem. O łącznej powierzchni użytkowej 36,6m2, z balkonem 4,63m2 i podziemnym miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pałucka

Fabryczna,Wrocław

419 999 zł36 m² 11 699,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Top / 2 pokoje / park zachodni / 2005r. Kontakt: polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio przy parku zachodnim, okolice ul. Pałuckiej! Nieruchomość jest wyposażona, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

439 000 zł47 m² 9 414,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Rozkładowe mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pałucka

Fabryczna,Wrocław

409 000 zł36 m² 11 456,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przestronna i funkcjonalnie urządzona kawalerka na Kozanowie przy ul. Pałuckiej. Nowy budynek z 2005 roku w sąsiedztwie Parku Zachodniego cisza, spokój, zieleń i niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Maślice,Wrocław

565 000 zł51 m² 11 058,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja do 10.09 Piękne i niezwykle przytulne mieszkanie po remoncie na wrocławskich Maślicach. Lokalizacja: ul. Królewiecka, wrocław Powierzchnia: 51,09 m2 Piętro: wysoki parter Sypialnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

445 000 zł35 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie położone jest na siódmym piętrze, w bloku mieszkalnym. Całkowita powierzchnia wynosi 35 m2. Samo położenie mieszkania jest dużym atutem. Potrzeby życia codziennego są zapewnione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Borek,Wrocław

419 000 zł52 m² 8 120,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji miasta. Oferowane mieszkanie sprawdzi się świetnie jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie znajduję się na ósmym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

383 640 zł42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona, spokojna okolica Skład lokalu: *pokój dzienny + kuchnia 24.78m2 *Sypialnia 12.11m2 *Łazienka 4.81m2 *Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowska

Nowy Dwór,Wrocław

369 999 zł50 m² 7 399,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nowy dwór/inwestycja/50m2/1990/piwnica/okazja Polecamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe, 50m2 na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest słoneczne, nowe okna pcv. Okna znajdują się od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

544 999 zł41 m² 13 325,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Port Popowice Loft 40m2 Rzeka! Polecam piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, które jest świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Ołtaszyn,Wrocław

449 999 zł48 m² 9 374,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Okazja/ołtaszyn/wysoka/2010/48m2/park/komunikacja Polecamy Państwu na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie (~48 m2) na pierwszym piętrze w miejscowości Wysoka, przy ulicy Brzozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

449 000 zł52 m² 8 552,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 52,50 m2 znajdujące się we wrocławskich Krzykach. Mieszkanie idealne dla młodej pary/studentów lub pod inwestycje. Główną zaletą tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

367 000 zł35 m² 10 485,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska. 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 34,72mkw Funkcjonalny układ mieszkania w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym 18,02m2 łazienka 3,72m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

329 000 zł37 m² 8 797 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Idealne dla studenta lub pary na start! Blisko największe uczelnie wrocławskie Otoczenie nieruchomości: nadodrze to jedna z najbardziej rozwijających się dzielnic Wrocławia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij