dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 475 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ignuta

Fabryczna,Wrocław

405 000 zł51 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo dobra lokalizacja z pełną komunikacją i 20 min. do Rynku. Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Dwa osobne pokoje - idealne pod inwestycje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przedświt

Muchobór Wielki,Wrocław

299 999 zł42 m² 7 142,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania do własnej aranżacji z dużymi możliwościami. Dwa niezależne pokoje, z czego jeden 17m2 - można podzielić jeszcze na pół. Okna wychodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

290 000 zł25 m² 11 494,20 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wrocław. Stare Miasto. Kawalerka z sypialnią pod klucz - wykończona w centrum miasta. Roi ~ 7 Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

398 000 zł37 m² 10 815,20 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze, o powierzchni 36,8 m2. W skład lokalu wchodzi kuchnia, dwa pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój. Praktyczny układ: dwa osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Krzyki,Wrocław

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 29m2 na ulicy Tuwima- krzyki. Na wynajem piękne, nowe mieszkanie 2-pokojowe na ulicy Tuwima. *pokój sypialniany z łóżkiem king size *przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

395 000 zł37 m² 10 589,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Stabłowicach. Nieruchomość położona na 1 piętrze niskiego bloku na kameralnym osiedlu. W okolicy dużo zieleni, stawy, parki, trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hallera/ Do remontu/ świetna lokalizacja/top/ Polecamy na sprzedaz mieszkanie 50mkw + piwnica na al.Hallera na rogu z Wróblą. Bardzo dobra lokalizacja. Do remontu Media miejskie Pełen rozkład2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje Z aneksem kuchennym lub 2 pokoje + kuchnia (bez okna) W ofercie mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Wyszyńskiego. Usytuowane na pierwszym piętrze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ołtaszyn/wysoka- 50m2 Luxusowe 2 pokoje Nowy Blok! Polecamy na sprzedaż bardzo Ładne, jasne i ciche mieszkanie dwupoziomowe w pięknej lokalizacji Osiedla Zielonego w Wysokiej. Ołtaszyn-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

614 999 zł55 m² 11 222,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Krzyki 3 pokoje + ogródek / park południowy! Kontakt do Agenta: polecam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Wrocławskich Krzykach, nieopodal Parku Południowego. Mieszkanie jest komfortowo urządzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

439 999 zł39 m² 11 398,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, oferuję Państwu: mieszkanie 2 pokojowe składające się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Rafała Wojaczka znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

496 000 zł40 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 40 m . Położone jest na parterze w nowym budownictwie na cichym i spokojnym osiedlu. Rewelacyjne mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bema

Śródmieście,Wrocław

525 000 zł37 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na sprzedaż fantastyczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 mkw przy Pl. Generała Józefa Bema we Wrocławiu. Mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

534 800 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W realizacji 10.2023/ Mieszkanie 2 POKOJOWE/38,20M2/Balkon/BROWARY WROCŁAWSKIE/ Ul. Jedności Narodowej Wrocław Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 2 pokojowe w budynku w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł36 m² 15 374 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 - pokojowe mieszkanie w samym centrum idealne pod inwestycję. Opiekun oferty: kom. 2 - pokojowe mieszkanie do zamieszkania w pełni wyposażone o powierzchni 35,71 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gaj

Gaj,Wrocław

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Gaju. Powierzchnia ok. 52 m2 na którą składają się: 2 pokoje , łazienka, osobne wc, oddzielna przestronna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skrzydlata

Gądów Mały,Wrocław

465 000 zł44 m² 10 568,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2, dodatkowo balkon 8m2 oraz piwnica. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym; - sypialni; - przestronnej łazienki - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

499 999 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - dwa pokoje - oddzielna kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachocińska

Wojnów,Wrocław

392 000 zł44 m² 8 831 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Wojnowie. Idealne dla singla, pary, małej rodziny lub pod wynajem. Oferta w Kompas Nieruchomości. Możliwość prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

2 600 zł54 m² 48,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie W kapitalnej lokalizacji Z miejscem W garażu podziemnym 2-pokojowe mieszkanie położone jest na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2014r. w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Powstańców Śląskich,Wrocław

359 000 zł33 m² 10 878,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży przytulne, 2 - pokojowe mieszkanie w okolicach Sky Tower! Idealne na start lub pod wynajem, blisko komunikacja miejska, wszelki usługi, sklepy. Powierzchnia ok. 33m2: - dwa pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

439 000 zł35 m² 12 542,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ciekawa I interesująca oferta dla studenta / na start jak I dla inwestora po remoncie osoba prowadząca ; tel. Osobna widna kuchnia wejście Z salonu idealne dla młodych jak I W celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

510 000 zł43 m² 11 860,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Dobry dojazd do centrum Wrocławia. Pełna baza handlowo-usługowa. W pobliżu przedszkola, szkoły, żłobki. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

552 500 zł46 m² 11 959 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20m2 położone jest na III piętrze. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

439 000 zł49 m² 8 981 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: telefon Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, o powierzchni 48,9 m, znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z windą, w spokojnej okolicy na Stabłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzoskwiniowa

Krzyki,Wrocław

464 001 zł34 m² 13 651,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Armii Krajowej 2 pokoje 2022r -lux 34m2 borowska! Nowy, komfortowy, całkowicie wykończony, stylowo umeblowany i wyposażony, kameralny lokal położony na terenie nowego osiedla microklimat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

558 990 zł39 m² 14 187,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Promenady 1,5km centrum/ politechnika/tramwaj! promenady wr.ul. Zakladowa komorka Garaz 2018 polecam sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z przynależną komórką lokatorską na tym samym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł49 m² 12 345,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie w bloku, ul. Brzeska 15 na Przedmieściu Oławskim. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 48,52m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym ok 25m2, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja z pełną komunikacją i 15 min do Rynku. Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Rozkładowe i ciche mieszkanie, wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Biskupin,Wrocław

348 000 zł36 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście osiedle Biskupin ul. Aleksandra Kotsisa /braci Gierymskich w jednopiętrowej kamienicy z lat trzydziestych. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

435 000 zł36 m² 11 983 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, w centrum, o łącznej powierzchni 36,30 m2 w budynku z lat 80 - tych na Grabiszynie, z widokiem na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

670 000 zł51 m² 13 145 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oto dwupokojowe mieszkanie na fantastycznym osiedlu z 2014 r. Lokum da Vinci. Wykończone i umeblowane mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Dobra komunikacja (tramwaje i autobusy) i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

350 000 zł33 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ołtaszyn -wysoka 2 pokoje Okazja 34m2 Piwnica 2008 Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Wysokie/ Ołtaszyn. Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia 33 m Forma własności pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

375 544 zł38 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W realizacji 09.2023/ Mieszkanie 2pok/ 38.36m2/ogród/winda / Wrocław Jagodno Wrocław Krzyki Jagodno, tu znajdą Państwo mieszkania ciągle w przyzwoitych cenach. Mam do zaoferowania kompaktowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

419 250 zł43 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cześć, do sprzedaży mieszkanie na Jagodnie. Mieszkanie ma 43m2 i jest usytowane na 2 piętrze w budynku 5 piętrowym. Symbol mieszkania: 2.B.2.09. Mieszkanie posiada duży balkon i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

439 000 zł39 m² 11 228 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji: popowice (ulica Bobrza). Idealne dla pary jako mieszkanie na start lub dla inwestora pod wynajem. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

510 000 zł47 m² 10 851,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwa balkony ogrzewanie miejskie wystawa okień dwustornne, wschód, zachód zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel Bardzo fajne mieszkanie. Do wprowadzenia , bez nakładów dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubomierska

Maślice,Wrocław

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Dostępne od 1 Sierpnia - pierwszy najem. Gotowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Atutem tego mieszkania jest pełne wyposażenie w tym klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

395 000 zł37 m² 10 561,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Staw/ Widok Nowe 2009 2 pokoje okazja/ Garaż/ Stabłowice Mieszkanie z widokiem na staw we Wrocławiu 2 pokoje, winda, blisko przedszkole szkoła 395 000 zł 2-pokojowe mieszkanie 37,3 m2 + balkon ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nenckiego

Ołtaszyn,Wrocław

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2pok. Ołtaszyn osoba prowadząca Tel: e-mail: ***wolne od 1.09*** Polecam mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44 m2 na Ołtaszynie, ul. Nenckiego. Budynek Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł50 m² 11 014 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Na parterze, przestronny hol, możliwość.