dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 475 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Fabryczna,Wrocław

425 000 zł46 m² 9 203,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po remoncie generalnym znajdujące się w bocznej ulicy Pereca nieruchomość: mieszkanie jest po kapitalnym generalnym, w którym jeszcze nikt nie mieszkał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Powstańców Śląskich,Wrocław

799 000 zł112 m² 7 141,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 111 m2, mieszczącym się w odremontowanej kamienicy w okolicy ul. Skwierzyńskiej. Mieszkanie składa się z: - osobnej kuchni; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Stare Miasto,Wrocław

475 000 zł46 m² 10 283,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 46,19 m . Położone jest na pierwszym piętrze w bloku na cichym i spokojnym osiedlu Przytulne mieszkanie, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świstackiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do dnia 24.08.2022 r Mieszkanie dla 1 lub 2 osób pracujących, bez zwierząt. Polecam do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem, które usytuowane jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

372 645 zł38 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W realizacji 4 kwartał.2023/ Mieszkanie 2pokojowe/ 38,22m2/ogród/ Wrocław Jagodno Wrocław Krzyki Jagodno ul. Drabika nowe osiedla mieszkań we Wrocławiu. Mam do zaoferowania rozkładowe mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

380 356 zł32 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci podatku pcc - 2% Szukasz mieszkania w już skończonym budownictwie bez wysokich kosztów dodatkowych? Chcesz mieć wszystko w pobliżu, ale nie przepłacać za lokalizacje? Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzoskwiniowa

Krzyki,Wrocław

464 000 zł34 m² 13 687,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Armii Krajowej 2 pokoje krzyki lux 34m2 borowska Nowy, komfortowy, całkowicie wykończony, stylowo umeblowany i wyposażony, kameralny lokal położony na terenie nowego osiedla microklimat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

445 000 zł40 m² 11 069,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis: gotowe do wejścia, idealne na start mieszkanie z tarasem. Spokojna okolica, osiedle za szlabanem. Skład lokalu: -Pokój dzienny -kuchnia -sypialnia -przedpokój -łazienka -duży taras 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Serowarska

Leśnica,Wrocław

310 000 zł28 m² 10 915 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,40m2 (skosy w mieszkaniu), po podłodze wychodzi ponad 40m2, położone przy ul. Serowarskiej w Leśnicy. Wymarzone miejsce dla tego, kto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Strachocin,Wrocław

509 000 zł41 m² 12 282,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w okolicach lasu Strachocińskiego. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój 5,46m2 Pokój z aneksem kuchennym 21,18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolumba

Psie Pole,Wrocław

560 000 zł45 m² 12 444,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 45 m . Położone jest na piątym piętrze w nowym budynku z windą na osiedlu o nazwie Olimpia Port. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie własnościowe, bardzo dobry stan techniczny, kuchnia, łazienka, dwa pokoje, balkon, b. dobra lokalizacja, winda, niedaleko przystanek, plac zabaw. Cena: 550 000zł - cena do negocjacji nr oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Krzyk,Wrocław

449 999 zł55 m² 8 181,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Gaj Lux Krzyki /apartament 2 pokoje 40/55m/piwnica! polecamy na sprzdaż w pięknej okolicy Krzyki Gaj 2-pokojowe o powierzchni 40m2 (zgodnie z aktem notarialnym) ale z uwagi na dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

459 456 zł41 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40,75 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji w dzielnicy Krzyki, 4,5 km do centrum. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Powstańców Śląskich,Wrocław

495 000 zł49 m² 10 040,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,3 m2, usytuowany na parterze 3 piętrowego budynku. Mieszkania składa się z: - 1 pokój - 17,95 m2 - 2 pokój - 13,10 m2 - kuchnia - 7,39 m2 - łazienka - 3,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

385 024 zł41 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona,spokojna okolica Skład lokalu: *pokój dzienny + kuchnia 23.25m2 *Sypialnia 9.48m2 *Łazienka 4.76m2 *Spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

448 000 zł42 m² 10 664 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Po pierwsze lokalizacja; tuż przy ch wroclavia, pks i pkp. Tylko gotówka! W ofercie biura posiadamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, dwustronne o pow. ok 42 mkw, usytuowane w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

498 500 zł39 m² 12 655,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 42,84 m zlokalizowane przy ul. Adama Kopycińskiego. Położone jest na trzecim piętrze w nowym budownictwie na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj na Gądowie Małym. Zapraszam na prezentację! Please call me, if you'd like to hear the offer in English. Dlaczego to świetna oferta? Wolne od zaraz! Najem na 12msc. Zlokalizowane na Gądowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wełniana

Stabłowice,Wrocław

523 687 zł46 m² 11 391,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja Wełniana 2k home na wrocławskich Stabłowicach powstaje z myślą o mieszkańcach, którzy cenią sobie spokój, kameralność i izolację od ruchu wielkomiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie w centrum Wrocławia z widokiem na Odrę w prestiżowej inwestycji lokalizacja: osiedle znajduje się przy ul. Księcia Witolda (2 minuty od przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bema

Ołbin,Wrocław

505 000 zł34 m² 14 723 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun Oferty: tel. Jeśli szukasz małego mieszkania w centrum, to jest to propozycja wręcz idealna! otoczenie nieruchomości: doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Wrocławia. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

399 999 zł42 m² 9 539,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w 4 piętrowym bloku - gotowe, po odbiorach. Przed budynkiem powstają domy - 1 piętrowe, a nad nimi rozciąga się panorama okolicy i miasta. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: tel. Okazja cenowa-2 pokoje do zamieszkania w centrum. Dla studenta Uniwersytetu Ekonomicznego Otoczenie nieruchomości: atrakcyjność usytuowania nieruchomości sprawia, że do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł38 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Oferta tylko w sdp nieruchomości Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Psim Polu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hynka

Gądów Mały,Wrocław

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ciche i przestronne 2-pokojowe mieszkanie w otoczeniu przyrody i skwerów, z widokiem na zieloną panoramę miasta. Mieszkanie wykonane z dużą dbałością o szczegóły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Hallera

Fabryczna,Wrocław

400 000 zł54 m² 7 418,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko U nas! Polecamy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie na ostatniej kondygnacji ze skosami, o wielkosci 53,92m2 usytuowane na 3 piętrze w kamienicy z lat '30. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

570 000 zł51 m² 11 236 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie z dużym tarasem na nowym, zielonym osiedlu blisko centrum, tuż przy Odrze. Oferta bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. Dostępne różne układy mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

568 000 zł50 m² 11 360 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m. Świetna lokalizacja we Wrocławiu przy ul. Marco Polo - Osiedle Olimpia Port. Budynek z 2014 roku, wybudowany z wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

406 174 zł43 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne na start mieszkanie na Sołtysowicach. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

460 000 zł47 m² 9 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie blisko centrum Wrocławia. Nieruchomość ma powierzchnię ok. 47mkw i składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - sypialni - osobnej kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

2 700 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: mieszkanie o powierzchni 40m2 w kameralnym budynku w dzielnicy Krzyki, jagodno ul. Buforowa. Do lokalu przynależy miejsce postojowe. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turawska

Księże Małe,Wrocław

2 600 zł41 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo, mieszkanie 2 pokoje, 41m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Zapraszam lokatorów do nowego mieszkania mieszczącego się przy ul. Turawskiej. Budynek mieści się na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

578 001 zł44 m² 13 196,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezydencja Apartament premium top atal 2020r!rezydencja obornicka atal 2 pokoje - Premium 2020r All Inclusive Polecam w inwestycji atal nowy apartament z 2020r o pow. 43m2 na 1 piętrze budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 -pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

770 000 zł54 m² 14 222,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja Poznaj dwie luksusowe kamienice w unikatowej lokalizacji. Pod względem potencjału inwestycja może śmiało konkurować z atrakcyjnymi nieruchomościami czeskiej Pragi, drezna czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

483 621 zł49 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe już w Sierpniu * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwupokojowe mieszkanie z dużym Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

588 999 zł49 m² 11 993,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowe, ciche mieszkanie na popowicach Dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w 7-piętrowym budynku z windą (2011r.). Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

472 000 zł33 m² 14 229,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rewelacyjna oferta na start dla studentów, pary. Genialna inwestycja pod wynajem mieszkanie wykończone całkowicie całe umeblowanie pozostaje na wyposażeniu zadzwoń I umów się na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

439 000 zł44 m² 10 068,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia - Ołtaszyn. Mieszkanie umeblowane, zadbane mierzące 43,6m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij