dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta wstrzymana Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe w nowym budownictwie na Maślicach! ogrzewanie z kotłowni w budynku wyposażone znakomita inwestycja - możliwość przejęcia najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

2 370 zł40 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od 07,12- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na parterze przy ul. Babiego Lata ( Krzyki ) /mieszkanie o pow. 40 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

570 000 zł55 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność! 2 pokoje ,balkon, winda,garaż, ochrona, 2012, tarnogaj Polecam do sprzedaży bardzo ładne , 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wyspiańskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w Apartamentowcu "wyspiańskiego 11" Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48mkw na co składają się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

449 534 zł40 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru! Idealne na start mieszkanie na Swojczycach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

570 000 zł53 m² 10 734,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lux*** 2 pokoje + balkon + garaż/ Nadodrze Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53 m2. Mieszkanie oddane do użytkowania w 2018 r. Wykończone z materiałów wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzozowa

Jagodno,Wrocław

374 205 zł39 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie na wschodnio-południową stronę świata, w 4 piętrowym bloku - gotowe, po odbiorach. Piętro - 3, balkon ~5, 17 mkw, dwupokojowe, wysokość mieszkania 2,60 cm. Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

549 000 zł49 m² 11 296 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem i ogródkiem Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: jagodno jest prężnie rozwijającym się osiedliemwe Wrocławiu. W pobliżu znajdują się sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

399 000 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przyjemne mieszkanie na dożynkowej / miejsce postojowe / winda / balkon zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację oferta wstrzymana na start dla singla, młodych małżeństw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł55 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas! Oferta doskonała zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję! Mieszkanie sprawdzi się też jako lokal biurowy lub gabinet ze względu na położenie w budynku i szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

2 300 zł55 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentowania mieszkania na wynajem zlokalizowanego przy ul. Manganowej we Wrocławiu! Do zamieszkania od dziś! zapraszam do filmu prezentującego neiruchomość! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Osobowicka

Osobowice,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 2 piętrze przy ul. Osobowickiej ( psiepole, osobowice ) /mieszkanie o pow. 50 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkocka

Muchobór Mały,Wrocław

419 000 zł52 m² 8 057,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, słoneczne mieszkanie na osiedlu Muchobór Mały o powierzchni 52mkw! Z pięknymi zachodami słońca na tle Ślęży Spokojna i cicha okolica, w pobliżu dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

480 000 zł51 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Super oferta. Doskonała lokalizacja.Mieszkanie dwupokojowe z balkonem, łazienką i osobną kuchnią. Wyposażone. Gotowe do zamieszkania. Lokalizacja: wrocław/śródmieście/park Tołpy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł52 m² 8 942,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

3 000 zł45 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** oferta tylko W sdp nieruchomości Serdecznie polecam nowe luksusowe 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojrowicka

Nowy Dwór,Wrocław

499 999 zł56 m² 8 897 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty: tel. Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 56,20 m znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego budynku na zamkniętym osiedlu, lokalizacja Nowy Dwór! Opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

448 798 zł53 m² 8 483,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 448 798 zł Prestiżowa inwestycja składa się z 9 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, IV-piętrowych z windami (od poziomu -1 do IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Plac Grunwaldzki,Wrocław

659 000 zł64 m² 10 296,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie tonące w zieleni w Śródmieściu Wrocławia! Czy szukają Państwo mieszkania blisko centrum, ale w spokojnej, zielonej części Wrocławia, z nutką sentymentu dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Gądów Mały,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 3 piętrze przy ul. Horbaczewskiego ( Fabryczna, gądów Mały ) /mieszkanie o pow. 50 m2 składa się z: - kuchni - 2 Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

482 575 zł40 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 39,80 m2 Cena: 482 575 00 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty op011/rz Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

455 680 zł41 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 40,96 m2 Cena: 455 680,00 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty: op013/rz Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

445 760 zł40 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 39,80 m2 Cena: 445 760,00 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty op012/rz Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

422 000 zł47 m² 8 978,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Bez prowizji! Bez 2% pcc! Wysoki Parter. Mieszkanie składa się z : -salonu z aneksem (możliwość wydzielenia osobnej kuchni) -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłacznosć nie szukaj W internecie Polecam serdecznie, mieszkanie nieopodal Placu Świętego Marcina ul. Myśliwska. Opisywana nieruchomość posiada 2 niezależne ( jeden z antresolą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

2 400 zł47 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od 10.01.2022r- Polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 2 piętrze przy ul. Vespucciego ( Olimpia Port, swojczyce ) /mieszkanie o pow. 47 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

378 000 zł46 m² 8 246 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Koniecznie zadzwoń I zobacz mieszkanie. Opiekun oferty: tel. Gorąco polecam mieszkanie z ogromnym potencjałem na os. Nowy Dwór o pow. 45,84m2. Lokal do remontu, posiada praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jakub Bielan -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia mieszkanie 2pokojowe na 2 piętrze przy ul. (Śródmieście-Bartoszowice ) /mieszkanie o pow. 50m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurkowa

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie świeżo po remoncie w nowym budownictwie w samym Centrum miasta położone w apartamentowcu przy ul. Kurkowej 14. Mieszkanie jest bardzo jasne i w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

440 000 zł46 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłączność for english, please call or leave A message Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na rodzinnych i spokojnych Stabłowicach. Nowe budownictwo, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Macieja

Nadodrze,Wrocław

419 900 zł50 m² 8 446,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w centrum Wrocławia przy placu Św. Macieja. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze budynku, składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszowicka

Marszowice,Wrocław

2 000 zł43 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 1 piętrze przy ulicy Marszowickiej ( Fabryczna, marszowice ) /mieszkanie o pow.43 m2 składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smardzowska

Krzyki,Wrocław

435 000 zł45 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz na Wojszycach niedużego, przytulnego mieszkania z dużym słonecznym balkonem, w nowym budynku z windą, w którym będziesz mógł spełniać swoje plany i marzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jagodno,Wrocław

2 300 zł47 m² 48,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokrótce: 47 mkw/ 2 pokoje/oddzielna kuchnia pierwszy najem/ siłownia do dyspozycji mieszkańców nieruchomość: mieszkanie jest nowoczesne, przestronne, jasne. Pierwszy najem dla osób, ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Popowice

Popowice,Wrocław

1 900 zł39 m² 49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem. Idealne dla pary lub singla. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Nadodrze,Wrocław

2 950 zł54 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jakub Bielan tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze przy ul. Kurkowej (nadodrze). /Mieszkanie o pow. 28m2 składa się z - 2ch sypialni - Kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, minimalistyczne, kompletnie wyposażone oraz umeblowane M w świetnej lokalizacji! Apartament o powierzchni 45 m2, 2 pokojowy, położony na 7 piętrze w budynku z windą. Im.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

2 800 zł41 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jakub Bielan tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe na 3 piętrze przy ul. Krętej (nadodrze). /Mieszkanie o pow. 51m2 składa się z - Sypialni - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 800 zł47 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na rondzie przy Powstańców Śląskich z windą, balkonem , siłownią, klimatyzacją i podziemnym garażem i rowerownią. Mieszkanie całkowicie wyposażone, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jagodno,Wrocław

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokrótce: 50 mkw/ 2 pokoje/ przestronny salon z aneksem/ pierwszy najem/ siłownia do dyspozycji mieszkańców nieruchomość: mieszkanie jest nowoczesne, przestronne, jasne. Pierwszy najem dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Leśnica,Wrocław

2 200 zł51 m² 43,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław | atrakcyjne mieszkanie | wynajem Osiedle Leśnica | ulica Miodowa 31 piękna okolica | Las Ratyński | Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy Polecam na wynajem mieszkanie dwupokojowe w nowym.