dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 033 ogłoszenia

1 210 000 zł70 m² 17 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 przy ul. Pięknej. Mieszkanie znajdujące się na osiedlu "punkt Piękna" zostało wykończone w wysokim standardzie, jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

849 900 zł71,42 m² 11 900,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dostępem do strychu (do adaptacji) | 71,42 m | Wrocław Sępolno Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 71,42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

927 000 zł63 m² 14 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie premium | 63,28 m | balkon 10 m | Viva Jagodno Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,38 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł68 m² 15 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przy zakupie mieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, zlokalizowanego na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 572 850 zł68,05 m² 23 113,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

68 m | duży ogród | Park Szczytnicki | Siłownia | Garaż podziemny To nie jest zwykły apartament. To przestrzeń, która definiuje jakość codziennego życia. Jasna, otwarta strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł73 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   W ofercie duże 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Przyjaźni bleveder park Otoczenie nieruchomości: idealna komunikacja z innymi częściami.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł63,70 m² 10 832,03 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na 10 piętrze w 15 piętrowym budynku z 1998 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na Nowym Dworze. W bliskim otoczeniu: przystanki przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Sprzedam mieszkanie z ogródkiem Karłowice Wrocław Chcesz mieszkać w klimatycznym miejscu z gródkiem na poranną kawę i popołudniowe spotkania z przyjaciółmi? Zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł60 m² 11 666,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, położone na Grabiszynie w dobrze skomunikowanej części Wrocławia, idealnej zarówno do życia, jak i pod inwestycję. Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł69,10 m² 11 143,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

prowizja 0% / 69,10m2 / 3 pokoje + taras 40m2 + k. lokatorska/ Muchobór Wielki Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,10m2. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł68 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: maciej opuchlik Tel:   for English scroll down) *** wolne od 01/05/2026 *** Najważniejsze informacje: serdecznie polecam do wynajęcia wykończoną w dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na wrocławskiej starówce Zapraszamy do wynajęcia oryginalnego apartamentu w samym sercu Wrocławia. To unikatowa oferta, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł97 m² 8 216,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowany apartament 3-pokojowy w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Ciepłej. Skontaktuj się i zarezerwuj termin prezentacji. Monika cichoń tel.   rezerwacja! Na sprzedaż ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł73,37 m² 10 753,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone przy ul. Trawowej, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Morelowym we Wrocławiu. Metraż mieszkania - ponad 80 mkw po podłodze Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł68 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jasne mieszkanie 3-pokojowe ( pełen rozkład ) z osobną kuchnią i dwoma balkonami - zielone Maślice oferta W rezeracji Na sprzedaż komfortowe, starannie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

776 000 zł68,70 m² 11 295,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz świeżego mieszkania w zacisznej okolicy? Cenisz sobie otoczenie niskiej zabudowy i zieleni? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

689 900 zł69 m² 9 998,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż duże, trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie (do każdego pomieszczenia osobne wejście z przestronnego przedpokoju). Powierzchnia około 69m2. Znajdujące się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,73 m² 9 417,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu rozkładowego, 3-pokojowego mieszkania przy alei gen. Józefa Hallera. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy Alei Hallera 51 we Wrocławiu, dzielnicy Krzyki, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł80,54 m² 11 174,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80,54 m , zadbany budynek z 2004 roku. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Pretficza a więc.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł85 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

85 m | Kamienica | Grunwaldzka | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej we Wrocławiu Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Muchobór Wielki we Wrocławiu, przy ulicy Leopolda Tyrmanda. Mieszkanie to znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł63,72 m² 10 043,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie do własnej aranżacji w nowej plombie niedaleko Ryneczku Psiego Pola! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,72 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł62,75 m² 10 278,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Doskonała lokalizacja, 3 pokoje, odzielna kuchnia, wysokie sufity. Tylko u Nas - nie szukaj dalej! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,75 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł87,50 m² 10 057,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 87,5 m z 2002 roku na wrocławskich Krzykach jednej z najbardziej cenionych lokalizacji miasta. Tu zyskujesz przestrzeń, światło i komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł72,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

ul. Piękna Przestronne w pełnym rozkładzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 72,50 mkw. z balkonem w zadbanej kamienicy z 1926 roku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł62 m² 13 548,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Opiekun oferty Agnieszka   Polecam na sprzedaż - 3 pokojowe , dwustronne w pełni rozkładowe mieszkanie w samym centrum zielonego i spokojnego Biskupina, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł55,19 m² 13 934 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

ul. Kleczkowska, inwestycja sun house I Nowoczesne, bardzo ładne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,19 mkw. z balkonem w budynku z 2018 roku z windą z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł70 m² 17 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70m2. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem - sypialnia - pokój - łazienka - przedpokój - balkon - taras W okolicy: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł53,39 m² 21 914,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z dużą loggią | River Point | Kępa Mieszczańska [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 585 300 zł73,62 m² 21 533,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji położonej w prestiżowej lokalizacji we Wrocławiu, w Śródmieściu, nieopodal Ostrowa Tumskiego, w sąsiedztwie biurowców.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł61,80 m² 10 339,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe ul. Birmańska 9, wrocław (brochów) Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 61,8 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Birmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł100 m² 8 880 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Szukasz dużego mieszkania w centrum z zielonym tarasem? Cenisz sobie przestrzenie? Jeśli tak, przeczytaj do końca! Na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni aż 100 m !.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 190 zł51,94 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 51,94 m2 z balkonem 4,03 m2 na nowym osiedlu przy ul. Nowodworskiej. Przestrzeń stworzona z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Mieszkanie Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

826 449 zł58,71 m² 14 077 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Układ pomieszczeń: - kawalerka 1 - 20.05 m2, - Kawalerka 2 - 19,55 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł66,20 m² 12 975,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż jest wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej i spokojnej części Wrocławia na Ołtaszynie w budynku z 2018 roku. Powierzchnia I metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł78,23 m² 9 446,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,23 m 2 przy ul. Bezpiecznej, na wrocławskiej Różance. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze. Tylko 2 mieszkania na każdym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

618 800 zł44,22 m² 13 993,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie Pełna własność w świetnej lokalizacji blisko do sky tower i na uniwersytet ekonomiczny Małgorzata Wójcik   Licencja 16128-Serdedcznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 275 zł53,34 m² 15 715,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie w Centrum w pobliżu Wroclavia, uniwersytet Ekonomiczny, aquapark Narożny i ładnie doświetlony nowoczesny apartament z szybkim dostępem do uczelni, komunikacji.