dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 033 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 033 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

588 999 zł61 m² 9 687,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

balkon/piwnica/miejsce parkingowe/premium /okolica Księża /3pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w okolicach Radwanic o powierzchni 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

795 000 zł55 m² 14 444 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/wrocław/3pok/parter/balkon/lux/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

588 999 zł61 m² 9 655,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3pok./balkon/piwnica/miejsce parkingowe/Jagodno Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w okolicach Jagodna o powierzchni 61m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

729 000 zł68 m² 10 720,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Mieszkanie o powierzchni 69m2 w pełnym rozkładzie z balkonem i piwnicą. Na wysokim parterze w budynku 4-piętrowym. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

969 000 zł65 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam na sprzedaż przestronne mieszkanie w prestiżowej inwestycji odra house z tarasem, dużą komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Położone zaledwie 100m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drobnera

Śródmieście,Wrocław

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Drobnera z niesamowitym widokiem na Ostrów Tumski. Lokal o powierzchni 64 m2 umeblowany i wyposażony z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

859 000 zł54 m² 15 892,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem. Powierzchnia: 54.05m2 Układ pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym 17.83m2 Sypialnia 11.68m2 Pokój 10.48m2 Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

719 750 zł48 m² 14 963,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe położone na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Powierzchnia mieszkania to 48,10 m2, na którą składa się salon z kuchnią o pow. 17,4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

830 725 zł53 m² 15 688,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja Funkcjonalne mieszkanie z południową ekspozycją. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

859 000 zł65 m² 13 307,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

691 530 zł62 m² 11 117,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2m2 przy ul. Przestrzennej na wrocławskich Hubach. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

799 000 zł73 m² 10 900,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż: trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 73,3 m Idealna lokalizacja oraz świetny stan nieruchomości sprawiają, że jest to doskonała inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

606 040 zł56 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 55,60m2 - 3 pokojowe z balkonem 5,1m2, znajduje na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z windą z poziomu garażu. Składa się z salonu z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

749 000 zł58 m² 12 858,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 58.25 m w świetnej lokalizacji Wrocławia - Księże Wielkie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 549 000 zł73 m² 21 259,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 72,86m2, przy ul. Dmowskiego w doskonałej lokalizacji w centrum miasta, w inwestycji "kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolnobrzeska

Fabryczna,Wrocław

719 000 zł96 m² 7 489,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! połowa domu Z dużym ogrodem! klucze W biurze! Gorąco polecam połowę domu położoną we Wrocławiu przy ul. Dolnobrzeskiej. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pierwiosnkowa

Grabiszyn,Wrocław

679 000 zł71 m² 9 509,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy do sprzedaży unikatową nieruchomość zlokalizowaną w samym centrum Wrocławia, przy ulicy Pierwiosnkowej. Ta wyjątkowa oferta dostępna jest wyłącznie w naszym Biurze, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sokolnicza

Szczepin,Wrocław

1 115 000 zł56 m² 20 090,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,5 m w centrum Wrocławia przy Odrze. Idealne dla osób ceniących wygodę miejskiego życia oraz bliskość atrakcji i usług,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

1 049 000 zł76 m² 13 712 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż wyjątkowe, oryginalne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok 77 mkw znajdujące się w pięknej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Przestrzennej. Na całkowitą pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Partynice,Wrocław

680 000 zł67 m² 10 099,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie przy ul. Maczka na Ołtaszynie. Super opcja dla dużej rodziny, ale też pod prowadzenie działalności gospodarczej. Dane techniczne: mieszkanie 3 - pokojowepowierzchnia: 67,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

820 000 zł67 m² 12 293,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m2 na Klecinie. W skład mieszkania wchodzi: * salon 19,5 m2 * sypialnia 9 m2 * pokój 11,5 m2 * kuchnia 9,5 m2 * Łazienka 5,7 m2 * wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

1 049 000 zł83 m² 12 564,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Home Brand przedstawia wyjątkowe mieszkanie! To przestronne wnętrze, starannie wykończone z najwyższą dbałością o szczegóły, idealnie łączy klasyczny urok z nowoczesnym komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

525 000 zł47 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe mieszkanie położone blisko centrum na wrocławskim Szczepinie. Świetna lokalizacja, dużo darmowych miejsc postojowych. Propozycja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pasteura

Ołbin,Wrocław

6 000 zł92 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Pasteura we Wrocławiu, tuż przy Moście Grunwaldzkim! Podstawowe informacje: cena najmu: 6000 zł Metraż: 92 m Ogrzewanie: miejskie Blok:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

752 040 zł52 m² 14 406,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 52,2m2 - 3 pokojowe z tarasem 9,8m2 i zielonym tarasem o pow.39,6m2, znajduje na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z windą z poziomu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sernicka

Tarnogaj,Wrocław

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

**rill Estate nie pobiera prowizji od Kupującego!** Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, doskonałą komunikację miejską oraz widok na zieleń za oknem? A może marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

642 000 zł62 m² 10 324,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tuż przy Pasażu Grunwaldzkim! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,18 m2, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1900 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogatyńska

Maślice,Wrocław

870 000 zł68 m² 12 701 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: telefon Najważniejsze informacje: - komórka lokatorska w cenie - Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe w cenie 80 tys. - wyposażone w wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone w dobrej lokalizacji - Śródmieściu Wrocławia. Niedaleko Galerii Dominikańskiej i kilka przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

1 000 000 zł64 m² 15 651,90 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,89 m2 w centrum z widokiem na miasto i dużym balkonem. Mieszkanie składa się z: -Salon z kuchnią i balkonem:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustowska

Pilczyce,Wrocław

999 999 zł70 m² 14 224,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Augustowskiej na Wrocławskich Maślicach Mieszkanie zostało wykończone w naprawdę wysokim standardzie i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

839 000 zł59 m² 14 167,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie 3-pokojowe, gotowe do zamieszkania w prestiżowej lokalizacji Słonecznego Zakątka, które oferuje nie tylko komfort, ale i styl życia na najwyższym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Karłowice,Wrocław

823 000 zł62 m² 13 257 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na ul. Czartoryskiego we Wrocławiu Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, w budynku najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

593 860 zł52 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe, z ogrodem. Do każdego mieszkania położonego na I piętrze obligatoryjny zakup 2 miejsc postojowych oraz pomieszczenia gospodarczego. Cena miejsca postojowego:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

739 000 zł55 m² 13 552,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, na spokojnym, zielonym osiedlu na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

744 888 zł68 m² 10 984,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne i słoneczne mieszkanie z dwoma tarasami oraz ogródkiem. Mieszkanie 3 -pokojowe , dwustronne z aneksem kuchennym ( możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni), dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

929 000 zł59 m² 15 837 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem. Powierzchnia: 58,66m2 Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 19.46m2 Sypialnia 11.05m2 Pokój 9.99m2 Garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Karłowice,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świetne 3 pokojowe mieszkanie które posiada dwa poziomy. Lokalizacja: karłowice ( Bardzo blisko Centrum Handlowe Korona) Powierzchnia: 70 m Komunikacja : Autobus(10 linii!) - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

976 500 zł63 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m w świetnej lokalizacji Wrocławia - Tarnogaj. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

999 000 zł90 m² 11 129,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowa promocyjna cena - świetna oferta dla inwestora! Duże, przestronne mieszkanie 5-pokojowe z 2 aneksami kuchennymi - przestrzeń o powierzchni 89,76m2 z tarasem i z ogrodem! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

5 790 zł68 m² 85,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, klimatyczny i ekskluzywny apartament, znajdujący się w malowniczej części Wrocławia o powierzchni 68m z balkonem z widokiem na Odrę. Budynek.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij