dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

690 000 zł78 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie na Wrocławskim Kozanowie trzypokojowe, salon posiada wyjście na balkon, który jest usytuowany na zachodniej ścianie budynku. Spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta 78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

756 350 zł54 m² 13 944,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Funkcjonalne mieszkanie z tarasem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

761 150 zł54 m² 14 069,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Dwustronne mieszkanie na najwyższym piętrze. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

1 082 500 zł76 m² 14 243,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja 5 minut spacerem do O.TUMSKIEGO IDEALNY POD NAJEM KRÓTKOTERMINOWY BLISKOŚĆ TERENÓW ZIELONYCH DOSTĘP DO KOMUNIKACJI TRAMWAJOWEJ I AUTOBUSOWEJ -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Grabiszyn,Wrocław

540 000 zł47 m² 11 392,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Wróbla. Mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy, wkoło mnóstwo terenów zielonych. Ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

898 900 zł60 m² 14 981,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław krzyki, okolica hotelu wrocław / trzy lux pokoje, 3 piętro, nowy blok, winda komórka serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Wrocław -krzyki Centrum - Na sprzedaż 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

790 000 zł74 m² 10 604 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Idealne dla rodziny/korona/balkon/dwa poziomy Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 74,8 m2 przy ul. Krzywoustego niedaleko Salonu Volkswagena/ skody/audi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

672 000 zł49 m² 13 798,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pok **rozkład**3 min uniwersytet ekonomiczny** Cena: 672 000zł do negocjacji 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią czeka na nowych mieszkańców! W mieszkaniu był przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

580 000 zł54 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu Nieruchomość o powierzchni 54 m2, zlokalizowanego przy ul. Lubuskiej, w narożniku z ul. Zaporoską, tuż obok ul. Grabiszyńskiej. Salon z balkonem: duży, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Inowrocławska

Szczepin,Wrocław

3 600 zł73 m² 49 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z garażem w budynku Archicom. Lofty Inowrocławska Zapraszam klucze w biurze Powyższe informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Pilczyce,Wrocław

579 995 zł43 m² 13 611,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Hit Pilczyce 3 pok-42,62m2 Ogród Top Lokalizacja` Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,62 m2 znajdująca się na 2 piętrze ( poddasze). Mieszkanie składa się z przytulnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Weigla

Borek,Wrocław

639 000 zł54 m² 11 731,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54.47m2 w świetnej lokalizacji. Przed budynkiem dostępny jest ogrodzony parking dla mieszkańców. W skład mieszkania wchodzą: *pokój 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

775 000 zł55 m² 14 127 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Gotowe do zamieszkania | Ostatnie piętro | Dwustronne 3-pokojowe, w pełni rozkładowe, bardzo ciche i ładnie doświetlone mieszkanie o łącznej powierzchni prawie 55 m2 w nowszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inflancka

Psie Pole,Wrocław

3 200 zł57 m² 56,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3pokoje, wrocław, psie Pole, ul Inflancka. Bezpośrednio/bez prowizji. Do wynajęcia 57.1 metrowe, komfortowe, przytulne 3-pokojowe mieszkanie, BEZ PROWIZJI, bezpośrednio od właściciela,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 999 zł56 m² 11 881,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top Plac Bema-Wyspa Słodowa 3-pok Balkon Piwnica Przedstawiamy Państwu 3-pok mieszkanie o łącznej powierzchni 55,56 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 4- piętrowym bloku przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

643 700 zł64 m² 9 996,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

705 351 zł58 m² 12 096,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

729 000 zł64 m² 11 390,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zobacz nieruchomość online * * Przedmiotem sprzedaży jest przytulne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze budynku wielorodzinnego z 2003 roku. Nieruchomość Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

591 432 zł48 m² 12 373 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

642 269 zł53 m² 12 072,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

719 550 zł48 m² 14 959,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

896 000 zł62 m² 14 452 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie blisko Centrum! Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29569 tel. Otoczone zielenią, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 w pobliżu Politechniki! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

591 664 zł57 m² 10 396,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

777 500 zł62 m² 12 621,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

777 472 zł60 m² 12 957,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł53 m² 38 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Grabiszyńska (skrzyżowanie z ul. Spiżową, fabryczna/stare Miasto). W okolicy sklepy, punkty usługowe, szkoły itp. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane. Opis: mieszkanie 3pok.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

694 999 zł62 m² 11 280,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wrocław/fabryczna/3pok./winda/balkon/top/piwnica Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m2 we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: -oddzielnej kuchni, -3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

757 000 zł65 m² 11 721,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok/lux/balkon/komórka/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 64.5 m2 położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

599 998 zł49 m² 12 234,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobra lokalizacja,cisza/park Południowy/al.Dębowa JEDNA Z NAJLEPSZYCH LOKALIZACJI WE WROCŁAWIU. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m kw na Borku przy alei Dębowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

791 175 zł59 m² 14 532,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Narożne mieszkanie o funkcjonalnym układzie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na parterze z dużym ogrodem i parkingiem podziemnym, przy ul. Kajdasza 6a (nowe budownictwo -kryzki- jagodno) /mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

599 950 zł54 m² 11 083,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Duże 3-pok przy Aquaparku/tramwaj skytower/parking za szlabanem Oferujemy do sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w najlepszej pod inwestycję lokalizacji- krzyki ul. Wielka - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł60 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 20.06*** Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bierutowska

Karłowice,Wrocław

2 850 zł80 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia przy ul Bierutowskiej dla rodziny lub pary ceniących sobie wygodę i przestrzeń. Lokal mieszkalny w nowym budownictwie składa się z trzech dużych pokoi , osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

718 625 zł52 m² 13 740,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowane Mieszkanie jest 3 pokojowe położone na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Powierzchnia tego mieszkania to 52,30 m2, na którą składa się salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 448 928 zł104 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w wyjątkowej inwestycji znajdującej się zaledwie 2 km od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się w budynku o pięknej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

755 000 zł69 m² 10 991,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowe mieszkanie / dwustronne / do wykończenia dwustronna wystawa okien dwa balkony Mieszkanie o powierzchni 68,69 m2 położone w niskim budynku z 2020r. Mieszkanie składa się z -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

2 199 000 zł147 m² 14 959,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż luksusowy i wyjątkowy apartament 2-poziomowy o pow. 147 m2 z Tarasem 30 m + 11 m2 zlokalizowany we Wrocławiu, w zielonej i spokojnej dzielnicy Wojszyce (krzyki),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Szczepin,Wrocław

1 370 000 zł59 m² 23 146 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Luksusowy 3-pokojowy apartament w centrum, przy Odrze na 12 piętrze z loggią oraz klimatyzacją! Specjalista ds. nieruchomości Tel: *** We speak English *** Nieruchomość usytuowana na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

851 625 zł59 m² 14 532,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Migdałowa

Klecina,Wrocław

3 000 zł68 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

68 M/ balkon / garaż / W pełni umeblowane/ wysoki standard/ klecina-ul. Migdałowa Wolne od zaraz. Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem.