dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

9 000 zł95 m² 95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Luksusowy, dwupoziomowy apartament w samym sercu Wrocławia z tarasem i widokiem na rzekę! Otoczenie nieruchomości: inwestycja Bulwary Książęce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *komfortowe mieszkanie w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji *składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z łóżkiem małżeńskim, mniejszej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

673 163 zł65 m² 10 396 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Tylko w sdp Nieruchomości - nie szukaj dalej, zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację. :) gotowa inwestycja. Komfortowe 3 pokoje z ogródkiem. Cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Deszczowa

Krzyki,Wrocław

870 000 zł74 m² 11 756,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży komfortowe i przestronne 3-pokojowe mieszkanie,leżące na osiedlu Archipelag Zieleni, wybudowanym przez firmę Archicom w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

699 990 zł53 m² 13 197,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

OK. Kamieńskiego | 3pok | nowe! Polecam na sprzedaż wykończone mieszkanie w nowym budownictwie we Wrocławiu w dzielnicy Psie pole ( Poświętne) ul. Michała Funka. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Swojczyce,Wrocław

3 200 zł61 m² 52,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny Zapraszam do zapoznania się ze spacerem wirtualnym. Mieszkanie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak również dla osób pracujących lub studiujących. Mieszkanie: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

699 000 zł66 m² 10 568 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty: tel. **oferta wstrzymana** Bardzo jasne trzypokojowe mieszkanie z oddzielną, jasną kuchnią, znajdujące się w cichej i spokojnej okolicy, oddalonej od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

980 000 zł84 m² 11 611,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu na sprzedaż Dwa niezależne mieszkania położone pod adresem ul. Krzycka 88 , w kameralnym niskim budownictwie z 2002 roku. Gotowe do zamieszkania! Kawalerka oraz mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

744 991 zł61 m² 12 253,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piekny w centrum 3 pokoje nowy blok 60m2 /top!/hit/!toop! Polecamy atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Uniwersytet Wrocławski - 800 m Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

654 999 zł54 m² 12 129,60 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m2, położone w dzielnicy Śródmieście, centrum, okolice pl. Grunwaldzkiego, 5 min do Rynku. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł55 m² 15 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Sienkiewicza znajdujące się na pierwszym piętrze z nową windą. Lokal 55m2 składa się: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

671 500 zł61 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Klasyczne, duże, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,50m2 z balkonem na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą - inwestycja gotowa- piękne mieszkanie - Wrocław Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krzyki,Wrocław

645 000 zł50 m² 12 961,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Uwaga rezerwacja do 21.02.2024r. Oferta tylko w naszym biurze - jedyny pośrednik. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. - tel. Wojszyce - świetna lokalizacja cena 645 000 zł Mieszkanie przystosowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

777 710 zł63 m² 12 423,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-03 Narożne mieszkanie z dużym tarasem oraz balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

619 000 zł45 m² 13 756 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Po remoncie | 3 pokoje | Ceniona lokalizacja! Rondo Powstańców / Sky Tower Układ pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym - 2 niezależne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

720 000 zł61 m² 11 881,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Komfortowe, wygodne, ładne mógłbym tak bez końca. Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskiej Różance Wrocław ul. Bezpieczna 65 56,64 m2 + piwnica razem 60,6 m2 Mieszkanie w wersji pierwotnej miało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 350 000 zł103 m² 22 893,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

For english - please scroll down Na sprzedaż 3 pokojowy apartament (102,65m2) zlokalizowany na ostatnim piętrze budynku Angel City, ul. Walońska, z panoramicznym widokiem na miasto. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

677 999 zł58 m² 11 791,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lipa piotrowska/lux/kaparowa/3 pok./BALKON/GARAŻ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej przy ul. Kaparowej, i piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

502 252 zł51 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Funkcjonalne mieszkanie. Spokojna zielona okolica. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Różanka,Wrocław

1 299 000 zł84 m² 17 844,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Piękny apartament | Młyn Różanka | Styl paryski | 3 pokoje Młyn Różanka, to kolejny etap wrocławskiej inwestycji Nowe Miasto Różanka, w którym znajdziesz nie tylko swoją przestrzeń, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

945 000 zł63 m² 14 969,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,13 m2, usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 2019 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

666 390 zł62 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchn 61,76 mkw. usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależą 2 balkony. Inwestycja wznoszona jest we Wrocławiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

1 249 000 zł116 m² 10 721 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowe Mieszkanie Biurowe na Ostatnim Piętrze w Atrakcyjnej Lokalizacji na Krzykach, wrocław opis nieruchomości: przedmiotowa nieruchomość stanowi wyjątkowe mieszkanie, które przez kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

620 000 zł54 m² 11 481,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe Mieszkanie 3-pokojowe w Centrum Wrocławia dzielnicy Krzyki Południe - Idealne dla Inwestora!" Zapraszam do zakupu funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego na parterze, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podolska

Muchobór Wielki,Wrocław

698 999 zł55 m² 12 688,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie W szeregu! | Muchobór Wielki | 3 pok.|!. Polecam na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej z roku 2012, na drugiej kondygnacji + garaż w bryle domu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

612 135 zł55 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp256-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - 3- stronna ekspozycja: północ- południe- zachód - korytarz z miejscem na dużą szafę - aneks kuchenny z oknem - 1,5km do aow A8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brodzińskiego

Różanka,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na 1 piętrze przy ul. Brodzińskiego 6 (karłowice - Różanka - Psie Pole) /mieszkanie o pow. 50m2 składa się z: - osobnej kuchni - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benedyktyńska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

674 999 zł60 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta, blisko uczelni i kampusu. Mieszkanie w pełni rozkładowe dwustronne z dwoma balkonami! ( mieszkanie narożne kuchnia od wschodu pokoje od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

760 000 zł60 m² 12 765 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel. Zadbane mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 59,54 m2 znajduję się w dwupiętrowym bloku przy ul. Gagarina. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

614 999 zł51 m² 12 035,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komandorska 3 pokoje /rozklad/54m2! Polecamy na sprzedaż mieszkanie znajduje się w wieżowcu na pierwszej kontygnacji - wysoki parter. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

789 000 zł59 m² 13 436,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną na wrocławskim Muchoborze. Mieszkanie jest jasne, przestronne, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość jest po remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

809 000 zł57 m² 14 245,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg235-rz/l1-0-1 Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - łazienka i osobne wc - balkon ok. 8m2 - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - gotowe do odbioru - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

949 000 zł68 m² 13 895 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28305 tel. Szukasz mieszkania w naprawdę komfortowej lokalizacji? Oferowane mieszkanie jest przykładem tego, że świetna lokalizacja to główny parametr wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepin,Wrocław

950 000 zł72 m² 13 110,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Fabryczna | pełen rozkład | garaż | 3 pokoje Lokalizacja: wrocław Fabryczna Ilość pokoi: 3 Metraż: 72.46 m2 Piętro: 1/4 Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

630 000 zł67 m² 9 402,99 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piękne, odświeżone, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w okolicy ulicy Rogowskiej na Nowym Dworze. Mieszkanie: * Mieszkanie 67m2 składa się z: - przedpokoju 12,65m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

612 929 zł60 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

616 890 zł49 m² 12 571,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super park/borek lokalizacja al.Dębowa/dla Rodziny Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m kw na Borku przy alei Dębowej w bloku z lat '80. Cały teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

691 720 zł62 m² 11 192,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw208-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera bezpieczną umową deweloperską. Świetna lokalizacja inwestycji od strony południowo- zachodniej Wrocławia - to spokojna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

639 999 zł64 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 z 2000 r, z balkonem, na II piętrze, w niskim bloku z dużą ilością zieleni. Mieszkanie przestronne, przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

589 969 zł46 m² 12 918 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie trzypokojowe, w cichej okolicy, z komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu! Zamieszkaj w kameralnym, nowoczesnym budynku, już oddanym do użytku! Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

568 999 zł54 m² 10 517,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54,10 m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Popowice, usytuowane jest na wysokim parterze ocieplonego bloku z 1986r.