dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 199 000 zł61,26 m² 20 062,03 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie kupujesz tylko nieruchomości w stanie deweloperskim. Obejmujesz pakiet większościowy w najbardziej pożądanym adresie 2026 roku. To terytorium o powierzchni 61 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł66,28 m² 13 277,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biura nieruchomości proszę nie dzwonić Na sprzedaż w pełni wyposażone 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 66,28m2, zlokalizowane na ostatnim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 000 zł71,90 m² 11 293,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania z balkonem, na świetnie usytuowanym osiedlu Szczepin w samym sercu Wrocławia. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł54 m² 14 240,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz miejsca, które dotrzyma kroku Twoim planom? To mieszkanie na zamkniętym osiedlu Giardini Verona to połączenie nowoczesnego stylu życia z rodzinnym bezpieczeństwem. Idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

840 000 zł60 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie w bloku o niskiej zabudowie na kameralnym zamkniętym osiedlu. Mieszkanie składa się z: -Salonu -sypialni -pokoju -oddzielnej kuchni z jadalnią -łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł58 m² 12 568,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w kamienicy przy Placu Grunwaldzkim, z wysokimi na 3,3 m wnętrzami, sztukateriami i bardzo dobrym doświetleniem. Funkcjonalny układ pozwala zarówno na wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł64 m² 15 078,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości we Wrocławiu! Twoja szansa na komfortowe i nowoczesne życie czeka właśnie tutaj! Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Ta oferta z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł59,42 m² 13 951,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opis: gotowe do zamieszkania, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,42 m . Położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2013 roku, na spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,90 m² 12 968,46 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 53,9 m | Rozkład | Różanka | 7 piętro | Bez prowizji Szukasz mieszkania dla rodziny lub pod inwestycję we Wrocławiu? Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,9.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł57,10 m² 10 245,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | panorama wrocławia | miejskie media | różanka Szukasz mieszkania z potencjałem, które urządzisz dokładnie według własnej wizji? Ta oferta na wrocławskiej Różance to idealna baza.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69,10 m² 11 562,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Vivaldiego | Cztery Pory Roku opis nieruchomości Na sprzedaż duże, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, w pełni rozkładowe, o powierzchni 69,10 m . Nieruchomość wybudowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 130 000 zł65 m² 17 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny 3-pokojowy apartament z 2 łazienkami na sprzedaż w atal Towers Sikorskiego 5 Szukasz nowoczesnego i komfortowego apartamentu rodzinnego w samym sercu Wrocławia lub idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

735 000 zł52,24 m² 14 069,68 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z miejscami postojowymi w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską, położone w nowoczesnym budynku przy ul. Stacha Świstackiego 19.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63 m² 10 317,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1991 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł71 m² 13 521,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie z ogrodem na zielonych Maślicach! Polecam na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 71 m2, usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł64,40 m² 12 888,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Przy ul. Kościuszki, w samym sercu Wrocławia, znajduje się wyjątkowe mieszkanie, które łączy klimat historycznej architektury z komfortem miejskiego życia. Wysokie sufity, klimat kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł63 m² 10 873,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone przy ul. Grochowej we Wrocławiu. Lokal znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł65 m² 10 769,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Trzy pokoje plus gabinet z osobnym wejściem! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64,9 m2, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 317 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Oporowie,. Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, nowocześnie wykończone i urządzone, 3-pokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 62.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,63 m² 12 576,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 47,6 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia - Biskupinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł68 m² 11 102,94 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 68 m , położonego w samym sercu Wrocławia - przy ul. Czarnieckiego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł62,86 m² 10 483,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł78,98 m² 16 447,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu, o powierzchni 79 m , usytuowanego w sercu Wrocławia, przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł69,78 m² 17 340,21 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 70 m , zlokalizowanego na wrocławskim Tarnogaju - w inwestycji Punkt Piękna przy ul. Pięknej. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł78 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wygodne, 3-pokojowe mieszkanie położone na terenie kameralnego osiedla Ołtaszyna. Powierzchnię 78mkw zagospodarowano w sposób ustawny i funkcjonalny. Mieszkanie składa się z oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł52,31 m² 11 833 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,31 m , zlokalizowane na 1. piętrze w trzypiętrowym budynku z 2016 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 233 zł55,66 m² 11 808 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i bez prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 55,66m2 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wrocław - blisko centrum Factory / Factoria Park ulica Rakietowa ( Muchobór Wielki) Nowoczesne i zamknięte osiedle. 80m2 + duży prawie 30 metrowy taras z widokiem na piękną zieleń + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł63,89 m² 12 505,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed obniżką.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł56 m² 13 732 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się na parterze 4 piętrowego budynku z 1966 roku. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

699 998 zł70,17 m² 9 975,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Wrocławia przy ul. Kniaziewicza! nieruchomość ma 70,16 m2 I składa się Z: - salonu (ok. 26 m2) - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł63,89 m² 12 505,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z tarasami większymi niż salon Twoja prywatna oaza w środku miasta. Można oglądać! Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - ADAM Mówię płynnie po angielsku I'm happy to.

Szczegóły ogłoszenia

999 997 zł69,01 m² 14 490,61 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe praktycznie w centrum Wrocławia (huby) przy ul. Kamiennej 145 z bardzo dobrym dojazdem w każdą część miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Wołowska

Wrocław,dolnośląskie

727 000 zł56 m² 12 982,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Dworakowski poleca do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie: 3 P okoje | Balkon | Rodzinny układ | Psie Pole Różanka Osiedle Rapsodia.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, narożne mieszkanie w prestiżowej inwestycji Topowa lokalizacja w budynku jakości premium Kontakt do Agenta: joanna Witka   Dostępne od zaraz Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.:   Dostępne od Czerwca! Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkania przy ul. Nenckiego (krzyki). Mieszkanie ulokowane na 2 piętrze w bloku, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł54,46 m² 13 128,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł70 m² 13 557,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż jest przestronne, ciepłe i niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,3 m zlokalizowane na pierwszym piętrze w zadbanym budynku z 2011 roku na Krzykach. To.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł83 m² 66,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3