dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 200 zł58 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu dostępne od zaraz jasne i w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na wyjątkowym osiedlu olimpia port. Wraz z wynajem mieszkania otrzymujemy dostęp do strefy spa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,10 m² 11 434,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje w rozkładzie| przynależna piwnica| Różanka| oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości! Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł65,90 m² 16 540,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję 3 pokojowe luksusowe mieszkanie z własnym ogrodem. Mieści się na Stabłowicach we Wrocławiu na parterze kameralnego budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł63,67 m² 12 878,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nieruchomość wyróżnia się bliskością Parku Klecińskiego, dogodnym dostępem do komunikacji tramwajowej, prywatnym placem zabaw zlokalizowanym na dużym ogrodzie o powierzchni 160 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

577 000 zł54,31 m² 10 624,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Inwestycyjne | idealne pod wynajem Dwustronna ekspozycja | Do własnej aranżacji | Potencjał inwestycyjny | Blisko centrum Na sprzedaż rozkładowe, położone w samym sercu osiedla Gaj przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł77 m² 7 779,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Jedyne mieszkanie na piętrze, trzy niezależne pokoje - ul. Jaracza - 15 minut do Placu Grunwaldzkiego, 5 minut na wały nad Odrą. Metraż: 77 m2 Piętro 4/4 bez windy Blok z 1959 roku Czynsz: 1050 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version bellow: mieszkanie jest w pełni przyjazne zwierzętom Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe z balkonem oraz z przepięknym widokiem na Odrę, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 000 zł66 m² 11 848,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnego mieszkania z dodatkową przestrzenią w postaci ogródka na osiedlu Tarnogaj. Sprzedaż bezpośrednia - i pcc Oddane.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł92 m² 9 010,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Klimatyczne mieszkanie w sercu Wrocławia 92 m | Stare Miasto Powierzchnia: 92 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 z 4 Typ zabudowy: kamienica z 1940 r. Piwnica: tak Wyjątkowe wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł66 m² 8 469,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 66 m w centrum Wrocławia cisza od podwórza + potencjał 5 minut do dworca, a w mieszkaniu cisza jak na obrzeżach. 66 m po remoncie + gotowiec pod najem albo wygodne mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł54,64 m² 12 902,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje po generalnym remoncie | ul. Zaporoska | gotowe do zamieszkania | Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,64 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł62,43 m² 14 896,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż jasne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,43 m , położone na 4. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2012 roku z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł53,40 m² 11 610,49 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie inwestycyjne - 3 niezależne pokoje, wysoki potencjał najmu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,4 m ,położone na 2. piętrze w budynku z windą z lat 70. - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50,90 m² 88,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia - komfort, styl i prestiż Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego, w pełni wykończonego apartamentu klasy premium, stworzonego z myślą o najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł67,41 m² 14 241,21 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Masz dość ofert, które są jak meble z sieciówki niby ładne, ale zawsze brakuje jednej śrubki i musisz dokupić instrukcję? W Lokum viva na ostatnim piętrze czeka na Ciebie 60-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,82 m² 11 957,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Masz już dość oglądania apartamentów, w których jedynym luksusem jest grzyb na ścianie i zapach minionej epoki? Przy ul. Schuberta jedyną rzeczą, którą musisz wnieść, są Twoje ulubione.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 184 zł90,93 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania dwupoziomowe o powierzchni 91-94 m , zlokalizowane w spokojnej części Wrocław przy ul. Komornickiej. Lokale gotowe do odbioru. Najważniejsze atuty: -ogród ponad 100.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł53 m² 14 716,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja. Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Olimpia Port, przy ulicy Magellana. 3 pokoje: 2 sypialnie(14m i 9,5m) oraz salon z aneksem(ok.19m). Z salonu wyjście na loggie(3,9m). Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

955 184 zł53,93 m² 17 711,55 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż na Wybrzeżu Reymonta - nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ul. Władysława Reymonta we Wrocławiu, w dynamicznie rozwijającej się części miasta, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł74 m² 11 891,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnym, zielonym otoczeniu na wrocławskich Wojszycach. Dwa budynki wielorodzinne z zadbanym terenem zielonym, parking wyłącznie dla mieszkańców, teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł56,06 m² 14 609,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w nowoczesnej inwestycji Viva Jagodno na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł58,50 m² 12 991,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Osiedle Poświętne ul. Pakosławska 3 pokoje 54,90 mkw. (58,50 mkw. po podłodze) Piętro 2/2 Winda 2017 r. budowy Na sprzedaż zadbane mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i cichym osiedlu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł63,26 m² 11 365,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dorota Kołt tel:   Proponuję sprzedaż mieszkania zlokalizowanego na I piętrze w częściowo odremontowanej secesyjnej kamienicy znajdującej się przy ul. Kleczkowskiej. Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł56 m² 11 589,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, położone na 3-cim piętrze 10-piętrowego bloku z windą, przy ul. Zaporoskiej. To świetna propozycja zarówno dla rodziny z dziećmi, ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł62,45 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Krzyki-Partynice w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł61,70 m² 12 641,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne, ustawne i rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w kompleksie budynków, vp./VIp.(winda), położone w centrum miasta, w pobliżu Katedry Wrocławskiej i ok.800m od.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia wyremontowane, funkcjonalne, 3 pokojowe z odrębną kuchnią, mieszkanie z prywatnym ogródkiem na ul. Zdrojowej (ołtaszyn), w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 920 000 zł85,83 m² 22 369,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament klasy premium 86 m | 2 łazienki | klimatyzacja | 2 miejsca garażowe | Port Popowice, wrocław Jeśli szukasz gotowego do zamieszkania apartamentu, który łączy nowoczesny design, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56,30 m² 11 545,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56.3m2.Pokoje-20.55-10.5 oraz 8.95,korytarz z szafą wnękową 5.5m,kuchnia7m,loggia 1.98m oraz łazienka3.8m która w roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł103 m² 11 067,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowa oferta mieszkaniowo-inwestycyjna- dwa mieszkania w jednej lokalizacji. Na sprzedaż mieszkania: trzypokojowe i dwupokojowe, wrocław - Maślice. Zamieszkaj w mieszkaniu 3-pokojowym,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł55,37 m² 13 165,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na przyjaznym osiedlu Bieńkowice, idealne dla rodziny. Mieszkanie o powierzchni 55,37 m2 położone jest w budynku z 2019 wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64 m² 12 484,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3 pokoje z osobną kuchnią | 63,8 m | balkon na zieleń | Partynice okolice ul. Rodzinnej Cena: 799 000 zł Powierzchnia: 63,8 m Piętro: 2/3 Rok budowy: 1998 Stan: do odświeżenia Forma.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł79,89 m² 15 646,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

oklimatyczne mieszkanie Z ogrodem I Z wyznaczonymi strefami relaksu. Klimatyczne i zadbane mieszkanie w zabudowie szeregowej, dwulokalowej o powierzchni 79,89 m2, z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł77,74 m² 11 821,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne, duże mieszkanie do wykończenia w niskim apartamentowcu z windą, przy ulicy Balonowej 16-26. Do mieszkania przynależy balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 430 zł61,80 m² 12 207,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Żerniki, w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54 m² 13 870,37 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe na Placu Grunwaldzkim-Manhattan/ 1 pietro /54 m/ stan bardzo dobry/ wymieniona instalacja elektryczna, okna, podlogi, ściany(kilka lat temu). Do budynku przynalezy rowerownia.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł66,40 m² 13 237,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Są mieszkania, które po prostu się ogląda i takie, do których od razu chce się wrócić. To, jest zdecydowanie jedno z tych drugich. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł75,54 m² 14 548,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji dla kupującego. Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75,54 m , położone w atrakcyjnej części Starego Miasta we Wrocławiu, przy ul. Braniborskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł59 m² 13 896,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową oferta 3 pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 59 m2. Nowoczesny wystrój, klimatyczne osiedle, duże miejsce postojowe w hali garażowej to.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł46,80 m² 11 196,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie o powierzchni 46,8m2 - pełen rozkład, składające się z 3 pokoi, łazienki, osobnej kuchni, oraz loggi. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 2,5 m2 Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł66 m² 11 362,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dwustronne 65,8 m | Jagodno | Ostatnie piętro = Święty Spokój Szukasz mieszkania, gdzie sąsiad z góry nie urządza nocnych maratonów w stepowaniu, a Ty nie musisz kłaniać się.