dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Psie Pole,Wrocław

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Browary Wrocławskie- serce Wrocławia - Unikalna i prestiżowa lokalizacja - Osiedle z ochroną - Miejsce, które wyróżnia się pięknem architektury w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Bielany Wrocławskie,Wrocław

647 099 zł54 m² 11 930,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Przestronne trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w nowopowstającym ośmiopiętrowym apartamantowym budyku w dobrze skomunikowanej części Wrocławia. Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

CO sprzedajemy? Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , wraz z przynależną piwnicą. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

734 268 zł57 m² 12 897,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na II piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiej na Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

728 177 zł62 m² 11 754,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie czeka na wrocławskich sołtysowicach osobna kuchnia! 3 pokoje | 61,95 m | balkon | nowe | wrocław sołtysowice Stop! Jeśli marzysz o własnym, idealnie skrojonym mieszkaniu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

1 590 000 zł76 m² 20 912,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowa, pracująca inwestycja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia! Na sprzedaż funkcjonalnie wydzielony dwupak o łącznej powierzchni 76,03 m , składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

899 000 zł53 m² 17 052,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu w prestiżowej inwestycji Sienkiewicza Résidence. Wysokie Sufity! nieruchomość Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięska

Fabryczna,Wrocław

819 000 zł64 m² 12 697,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie 64,5 m Wrocław, krzyki/partynice Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 3. piętrze budynku z 2005 roku (brak windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

4 530 zł52 m² 87,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia nowego, stylowo wykończonego mieszkania o powierzchni 52 m , położonego w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kleczków,Wrocław

865 624 zł64 m² 13 424,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,48 m , położone w nowoczesnym budynku na wrocławskim Kleczkowie. Idealne dla rodziny, pary pracującej zdalnie lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

849 900 zł50 m² 16 998 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Ołtaszyna Polecamy 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 50 m2 w prestiżowej lokalizacji. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

4 500 zł76 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia na Osiedlu Belvedere Park, wrocław Krzyki. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,01 mkw składa się z salonu z wyjściem na taras z widokiem na osiedlowy skwer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Stare Miasto,Wrocław

639 000 zł62 m² 10 323,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 61,9 m z balkonem o pow. około 5 m. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zalesie,Wrocław

6 900 zł65 m² 105,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z przestronnym balkonem przy Parku Szczytnickim elegancja i komfort w zielonym otoczeniu Poranna kawa na dużym, słonecznym balkonie. Zieleń za oknem. Cisza i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

1 680 000 zł73 m² 23 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | ul. Księcia Witolda | Centrum Wrocław Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 73 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

628 100 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. Teraz niższa cena cena przed promocją 652 596 zł Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

3 500 zł55 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu świetne 3 pokojowe mieszkanie na Oporowie. Mieszkanie po remoncie w 2024r. - wszystkie meble i sprzęty nowe. Mieszkanie o pow. 55 m2 - salon z aneksem kuchennym (22m2), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koszarowa

Karłowice,Wrocław

595 000 zł52 m² 11 400,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52,19 m2, usytuowane na wysokim parterze jednopiętrowego budynku mieszkalnego z 1937 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

792 545 zł58 m² 13 582,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 58,35m2 z balkonem 3,98m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Sołtysowice,Wrocław

759 000 zł65 m² 11 756,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Najważniejsze atuty: przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

697 000 zł55 m² 12 672,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dwustronny funkcjonalny rozkładowy 3 pokojowy lokal mieszkalny mieszkalny idealny dla studentów, rodzin z dziećmi na Gaju- licencjaserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu odpowiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jagodno,Wrocław

750 000 zł59 m² 12 651,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zamieszkaj na Jagodnie, przy ul. Buforowej, gdzie czeka na Ciebie funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie. Nie martw się korkami, ponieważ to osiedle jest blisko ul. Bardzkiej - tu dojedziesz szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

729 000 zł57 m² 12 789,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 57 m2 na Gądowie. W cenie będzie nowa kuchnia i sprzęt agd! Powinna być gotowa 20.04 Mieszkanie po remoncie: Nowe panele, płytki, meble, wymienione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

670 000 zł61 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze, o powierzchni 60,5 m . Znajduje się na 8/10 piętrze, w budynku z nową windą z monitoringiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

979 000 zł67 m² 14 611,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam lux nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Z 3 balkonami na jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lux przestronnego mieszkania o powierzchni 65,24 m2, piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Szczepin,Wrocław

661 000 zł48 m² 13 705,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,23 m , położone na wysokim parterze w budynku z lat 70. przy ul. Zielonogórskiej. Lokal dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

803 980 zł66 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 65,90m2 z ogrodem i tarasem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

679 000 zł65 m² 10 393,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,33m2, zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic pułaskiego/kościuszki, 5 min spacerem od Dworca Głównego. Zakup tej nieruchomości to dobra inwestycja, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam rozkładowe, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 47 m posiada oddzielną kuchnię oraz salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

649 000 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

809 336 zł60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Księże Wielkie,Wrocław

799 000 zł57 m² 13 912,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Czujesz fakturę prawdziwego drewna pod stopami. Przestrzeń wokół Ciebie to precyzyjnie wyliczony mechanizm. Każdy centymetr kwadratowy ma tu swoje logiczne uzasadnienie. To nie jest zwykły projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowy Dwór,Wrocław

670 000 zł61 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Wrocław

780 000 zł61 m² 12 755,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe mieszkanie 61,15 m | 1 piętro | Balkon | Osobna kuchnia | Blisko centrum Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 61,15 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

661 462 zł53 m² 12 551,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

749 000 zł68 m² 10 934,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Świetne 3 -pokojowe mieszkanie na Osiedlu Morelowym - ul. Trawowa - Muchobór Wielki. Dwustronne, rozkładowe, położone na 3 piętrze budynku z 2007r. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 68,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Różanka,Wrocław

1 099 000 zł69 m² 15 872,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Marzysz o mieszkaniu, gdzie poranna kawa smakuje lepiej na własnym tarasie? To dwustronne, jasne mieszkanie łączy wygodny układ, prywatną przestrzeń na świeżym powietrzu i topową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

649 141 zł52 m² 12 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Największe atuty dla rodziny: przemyślany układ mieszkania wyraźny podział na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

740 000 zł56 m² 13 309,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 58 m z tarasem i widokiem na zieleń. 0% prowizji. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

680 000 zł54 m² 12 710,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone na wysokim parterze w budynku z lat 70. przy ul. Drukarskiej na wrocławskim Grabiszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rudawska