dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paniowicka

Fabryczna,Wrocław

2 199 zł50 m² 43,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne i przestronne mieszkanie dwupoziomowe z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

705 344 zł68 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,48m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wandy

Grabiszyn,Wrocław

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Grabiszynie | ul. Wandy | 46,68 m | 3 piętro Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

709 000 zł53 m² 13 377,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja do 15 kwietnia! 3-pokojowe mieszkanie z podwójnym balkonem i Smart Home - Wrocław, jagodno, ul. Drabika Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 2023 roku, położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Ołtaszyn,Wrocław

3 300 zł74 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w Nieruchomości Mam Państwu do zaoferowania przestronne 3 pokojowe mieszkanie z miejscem garażowym i dużym tarasem o powierzchni ok. 74 m2 na 1 piętrze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

7 500 zł86 m² 86,89 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty tel. Mieszkanie w budynku, na którego dachu znajduje się taras o powierzchni 150 mkw. z widokiem na Wrocław. Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

865 000 zł64 m² 13 415 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 65,48mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

6 900 zł70 m² 98,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Apartament dostępny od zaraz! Ekskluzywny apartament klasy premium z panoramicznym widokiem na rzekę prestiżowa lokalizacja w sercu miasta Posiadamy na wynajem klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piękna

Krzyk,Wrocław

1 180 000 zł94 m² 12 590,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta wyłącznie W naszym biurze | we speak english Prezentujemy Państwu komfortowy i unikatowy apartament (pow. 93,72 m2) z balkonem i tarasem , położony w bardzo pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wojnów,Wrocław

619 000 zł59 m² 10 491,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,60 m , usytuowane na 2/3 piętrze w kameralnym bloku z 2004 roku we Wrocławiu przy ul. Włościańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

744 500 zł51 m² 14 598 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż apartament 3 pokojowy z dużym tarasem 47,9 m2, klimatyzacją, garażem i schowkiem. Wrocław - Ołtaszyn Na sprzedaż komfortowy, w pełni rozkładowy apartament 3 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Góralska

Stare Miasto,Wrocław

715 000 zł62 m² 11 510 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Cena promocyjna! Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł68 m² 13 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 3-pokojowe, 67,72 m , balkon, miejsca postojowe dla mieszkańców za szlabanem, świetna lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wandy

Borek,Wrocław

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty: tel. Borek / 3 pokoje / osobna kuchnia / loggia Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w dzielnicy Krzyki - Borek To idealne miejsce dla inwestorów - doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybacka

Szczepin,Wrocław

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Pierwszy najem po generalnym remoncie! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie bardzo wygodne i komfortowe, ulokowane na 10 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkocka

Nowy Dwór,Wrocław

779 780 zł63 m² 12 342,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 przy ul. Szkockiej we Wrocławiu. W Mieszkaniu został wykonany remont generalny i jest ono gotowe do zamieszkania od zaraz. Z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iławska

Fabryczna,Wrocław

801 309 zł70 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie z tarasem i ogrodem na Maślicach - osiedle domków jednorodzinnych 69,68 m funkcjonalnej przestrzeni Piękny, przestronny salon z aneksem kuchennym (33m2) tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Mieszkanie zostało niedawno wyremontowane i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Borek,Wrocław

610 000 zł56 m² 10 971,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,6 m , położone w sercu osiedla Borek jednej z najbardziej zielonych i cenionych części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

650 000 zł87 m² 7 442,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyobraź sobie, że pewnego dnia trafiasz na miejsce, które od pierwszej chwili wydaje się jak wyjęte z kart starej księgi. Mieszkanie w kamienicy z początku XX wieku, osadzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Borek,Wrocław

610 000 zł56 m² 10 971,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Stare Miasto,Wrocław

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 64,55 m , zlokalizowane w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Borek,Wrocław

610 000 zł56 m² 10 971,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jantarowa

Krzyki,Wrocław

529 900 zł46 m² 11 494,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu, w lokalizacji blisko centrum miasta. Okolica zapewnia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

594 594 zł49 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Niższa cena! cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

948 000 zł53 m² 17 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu w prestiżowej inwestycji Sienkiewicza Résidence. Wysokie Sufity! nieruchomość Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Kowale,Wrocław

657 000 zł73 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1865

Sprzedaż Mieszkania w Centrum Wrocławia - ul. Podwale/zelwerowicza rezerwacja Lokalizacja: wrocław, centrum, róg ul. Podwale i Zelwerowicza Opis: oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

635 000 zł65 m² 9 766,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż mieszkanie na ulicy Strzegomskiej (nowy Dwór) Dwustronny układ (północ-południe) zapewnia doświetlenie pomieszczeń przez cały dzień, a pełen rozkład pomieszczeń gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gądów Mały,Wrocław

669 000 zł58 m² 11 475,10 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje po remoncie przy Bulwarze Ikara. Winda, piwnica, oddzielna kuchnia i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzeźbiarska

Biskupin,Wrocław

1 950 000 zł80 m² 24 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament 80 m + taras 18 m | Dąbie | Widok na park i rzekę | Winda Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 80 m z dużym tarasem 18 m , położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

850 000 zł66 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w zielonej części Wrocławia 66 m . Sprzedam atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

701 489 zł51 m² 13 717 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

689 674 zł56 m² 12 320 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Taniej niż u dewelopera! Odbiór kluczy już w marcu. Do sprzedania piękne mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji Południk 17 Archicom: - duży salon 16 m2 połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spiżowa

Grabiszyn,Wrocław

719 999 zł49 m² 14 693,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m położone we Wrocławiu, w rejonie ul. Spiżowej (grabiszyn). Lokal po generalnym remoncie, wykończony pod klucz pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

4 500 zł69 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Do wynajęcia klimatyzowany 3 pokojowy apartament z balkonem o bardzo wysokim standardzie. Apartament ulokowany na IV nowoczesnego osiedla - Planty Racławickie, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brodzka

Pracze Odrzańskie,Wrocław

749 000 zł75 m² 9 986,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Brodzkiej we Wrocławiu, usytuowany na parterze budynku, który powstał w wyniku adaptacji poniemieckiego spichlerza. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

699 300 zł52 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie idealne dla rodziny - szybki dojazd do centrum, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż obok. Z możliwością wykończenia pod klucz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

679 000 zł63 m² 10 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż ciepłe, dobrze nasłonecznione mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1991 roku, zlokalizowanego.