dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 199 000 zł63 m² 19 031,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum | Atal Towers Wyjątkowe, stylowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3. piętrze (winda) w prestiżowym kompleksie Atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 479 104 zł92 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

92 m | 2 tarasy | Park Szczytnicki | Siłownia | Garaż podziemny To nie jest zwykły apartament. To przestrzeń, która definiuje jakość codziennego życia. Jasna, otwarta strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potokowa

Maślice,Wrocław

738 000 zł58 m² 12 615,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne 3 pokoje z balkonem | zielona okolica | Maślice, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane w spokojnej części Wrocławia - na Maślicach, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

710 000 zł61 m² 11 595,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam Państwa na prezentacje mieszkania przy ul. Glinianej. Jest to w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie w centrum. Mieszkanie znajduje się w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

2 499 000 zł89 m² 28 221,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, elegancko wykończone mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku, przy ul. Vespucciego 14 z widokiem na Odrę. Prestiżowa lokalizacja Olimpia Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Nadodrze,Wrocław

479 000 zł62 m² 7 694,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3 pokoje | kamienica | wysoki parter | ul. Brodatego | do remontu Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Brodatego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Strachocin,Wrocław

756 700 zł80 m² 9 458,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania z ogródkiem w spokojnym i zielonym miejscu, ale z pełną infrastrukturą i łatwym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

849 599 zł56 m² 15 212,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 55,85m2 położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

1 895 000 zł130 m² 14 576,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowy, elegancki apartament o powierzchni 130 m , przy ul. Sudeckiej we Wrocławiu, położony na 3. piętrze stylowej kamienicy. Nieruchomość po generalnym remoncie, wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

700 000 zł50 m² 14 141,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wrocławia. Mieści się na 4/5 piętrze w budynku 1965 roku. Bezpośrednie sąsiedztwo Rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego. Na powierzchni 49,5 m2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na piękne zielone drzewa, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia Popowice, w pobliżu ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

559 500 zł60 m² 9 354,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Kamieńskiego, wrocław (poświętne)! Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m i funkcjonalnym układzie, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Żar,Wrocław

784 064 zł95 m² 8 272,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prowizję kupującego ppokrywa sprzedający. Gotowe do odbioru! Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo powstałym osiedlu we Wrocławiu-Żar, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

749 000 zł53 m² 14 132,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe położone na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 2-m piętrze niskiego bloku przy ul. Długiej we Wrocławiu. Układ mieszkania: 3 niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny klimatyzowany apartament blisko centrum doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorwacka

Karłowice,Wrocław

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55m2, położone na wrocławskich Karłowicach przy ulicy Chorwackiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze z windą, składa się z 3 osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

|do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, przy ul. Kotlarskiej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 45 m2; mieszkanie dwustronne; parter w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Fabryczna,Wrocław

879 000 zł63 m² 13 952,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia wyjątkowego mieszkania w inwestycji Jodłowicka. Mieszkanie jest nowe, nikt w nim jeszcze nie mieszkał. Wykończone z dbałością o detale, z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

684 000 zł48 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,8 m z balkonem na nowym, eleganckim osiedlu na Sołtysowicach gotowe do odbioru, bez prowizji i bez pcc. To idealna propozycja dla pary, rodziny lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

719 999 zł50 m² 14 527,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie | 50 m | Jagodno! Polecam na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł54 m² 14 463,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Najważniejsze atuty: funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

819 000 zł75 m² 10 877,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń jak w domu komfort mieszkania w mieście Szukasz czegoś więcej niż standardowego mieszkania? Ta dwupoziomowa nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalności, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

745 591 zł59 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Karłowice,Wrocław

680 000 zł74 m² 9 196,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 73,94m2 zlokalizowane przy placu marsz. Józefa Piłsudskiego 15 na Wroclawskich Karłowicach Nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

542 875 zł43 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,43m2 z balkonem o pow. 3,3m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach Fabryczna. Mieszkanie ma pow. 43,43m2 znajduje się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł49 m² 14 061,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Plac Jana Pawła II 3 pokoje okazja/gotowy biznes! Polecam na sprzedaż mieszkanie przy Jana Pawła II centrum Wrocławia Apartament składa się z 2 sypialni,salonu kuchni wc, balkon Mieszkanie obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

859 000 zł59 m² 14 559,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59 m , położonego na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal znajduje się na końcu klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

742 500 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie idealne dla rodziny - szybki dojazd do centrum, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż obok. Osobna kuchnia z oknem i możliwość wykończenia pod klucz. Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

630 000 zł46 m² 13 761,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,78 m , położone na wrocławskim Grabiszynie. Lokal jest dwustronny, w pełnym rozkładzie, z oddzielną kuchnią, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

910 000 zł53 m² 17 189,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

1 099 000 zł72 m² 15 280,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Przestronne i słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 z ogrodem, na zielonym Oporowie. Zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Sołtysowice,Wrocław

728 177 zł62 m² 11 754,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Najważniejsze atuty:Przemyślany układ 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

789 000 zł63 m² 12 523,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bardzo ciekawa propozycja dla osób, które szukają gotowego do zamieszkania, wygodnego, przestronnego i słonecznego mieszkania o otwartym wnętrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

770 000 zł69 m² 11 143,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja / prowizja0% / 69,10m2 / 3 pokoje + taras 40m2 + k. lokatorska/ Muchobór Wielki Mieszkanie zarezerwowane - podpisana umowa przedwstępna. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł69 m² 51,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na Ogród Botaniczny i Ostrów Tumski ul. Wyszyńskiego Na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68,5 m , położone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

569 000 zł64 m² 8 890,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania 3(4) pokojowego 64 m2 inwestycyjnego - Śródmieście (wrocław) Blisko Wzgorza Słowianskiego - przy skrzyżowaniu ulic Jedności Narodowej /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

860 000 zł63 m² 13 650,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość w doskonałym położeniu - Ulica Siemianowicka na Księży Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 63m2 - pełen rozkład, składające się z przedpokoju, salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonczyka

Karłowice,Wrocław

649 998 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 50 m , idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na.