dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 031 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 031 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sanocka

Krzyki,Wrocław

615 000 zł54 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - ul. Sanocka Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 6. piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

610 000 zł54 m² 11 275,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m2. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze 10 piętrowego budynku z 1972 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

782 218 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

-Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 66,01 m2 i znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku a jego główne cechy to- przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

749 000 zł65 m² 11 578,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedmiotem oferty jest w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 64,7 m , położone na 1 piętrze 5-piętrowego budynku z windą z 1993 roku, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

699 999 zł65 m² 10 714,80 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,33m2, zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic pułaskiego/kościuszki, 5 min spacerem od Dworca Głównego. Zakup tej nieruchomości to dobra inwestycja, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Nowy Dwór,Wrocław

599 000 zł62 m² 9 645,73 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie własnościowe usytuowane we Wrocławiu, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Nowy Dwór, przy ul. Zemskiej. To przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

689 322 zł53 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,62 m , zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

3 620 zł55 m² 65,46 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament W pełni wyposażone i umeblowane, klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

644 000 zł47 m² 13 837,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Krucza, wrocław Na sprzedaż komfortowe i w pełni gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Zalesie,Wrocław

1 632 000 zł72 m² 22 667 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż wyjątkowy apartament z dużym ogrodem, położony w nowoczesnej inwestycji tuż przy Parku Szczytnickim. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 041 200 zł76 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie 76 m z balkonem - wysoki standard, na 4 piętrze, z lokalami usługowymi na parterze. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

821 238 zł60 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

825 000 zł69 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ulica Krzycka 3 pokoje w pełnym rozkładzie, dwustronne z balkonem plus miejsce postojowe w garażu podziemnym. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe usytuowane w pobliżu parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bzowa

Fabryczna,Wrocław

760 000 zł64 m² 11 893,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w pełni rozkładowe, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji. Niski budynek, otoczony zielenią, położony tuż przy ul. Grabiszyńskiej, w bocznej ulicy co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

899 000 zł66 m² 13 535,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na rodzinnym osiedlu na wrocławskiej Różance w kameralnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowy 3-pokojowy apartament z dużym balkonem. Urządzony w stylu nowoczesnym. Idealne dla osób ceniących sobie bezpieczną i cichą okolice w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

665 000 zł52 m² 12 887,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

For english scroll down Nowe mieszkanie od dewelopera gotowe już w marcu! | 0% prowizji od kupującego | 0% pcc Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51.6 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołbin,Wrocław

899 000 zł63 m² 14 263 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera Brak podatku pcc Bez prowizji Marzy Ci się mieszkanie nad Odrą? Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,03m od strony południowej - pełne światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boczna

Krzyki,Wrocław

1 098 500 zł96 m² 11 442,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Zalety: lokalizacja Premium: ścisłe Centrum Wrocławia, ul. Boczna. Idealna dla osób ceniących bliskość wszelkich udogodnień i doskonałą komunikację. Mieszkanie Wrocław Centrum (ul. Boczna) |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

870 000 zł67 m² 12 975,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie na wrocławskim osiedlu Stabłowice. 3 pokoje, duży balkon, 2 miejsca postojowe, spiżarnia, garderoba, klimatyzacja. Zakup możliwy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

819 000 zł51 m² 16 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Pewna inwestycja W sercu wrocławia | stopa zwrotu 8%+ rocznie Cena do negocjacji Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ten nowoczesny 2-pak inwestycyjny w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

646 536 zł49 m² 13 197,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie. Oddychaj zielenią. Żyj po swojemu Wrocław, poświętne. Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48,99m Cena promocyjna: 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

569 900 zł57 m² 9 998,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, zlokalizowane przy ulicy Prądzyńskiego (wrocław Przedmieście Oławskie). Jest to idealna nieruchomość dla osób ceniących sobie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

669 000 zł54 m² 12 432,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed promocją 749 000,30 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepin,Wrocław

665 000 zł58 m² 11 367,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż stylowe, rozkładowe, trzypokojowe, wykończone i umeblowane mieszkanie na parterze w centrum Wrocławia, przy ul. Środkowej w dzielnicy Szczepin, o powierzchni 58,5 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

985 000 zł81 m² 12 130,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Kupujący bez prowizji! Polecam mieszkanie 3 pokojowe, bezczynszowe!, rozkładowe o pow. 81,2m2 na wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie znajduje się w budynku 7 rodzinnym z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławki na Karłowicach, przy ul. Czajkowskiego. Mieszkanie o pow 51 mkw składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

1 447 000 zł81 m² 17 857,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,03 m z tarasem oraz prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 250 m przy ulicy Ułańskiej we Wrocławiu To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 185 000 zł72 m² 16 417,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupak inwestycyjny w centrum Wrocławia - dwa niezależne mieszkania w jednym lokalu: kawalerka oraz mieszkanie 2-pokojowe. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

594 000 zł60 m² 9 948,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz niższa cena! cena przed promocją 648 999,90 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozy

Żerniki,Wrocław

779 000 zł57 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - Nowe Żerniki / ul. Brzozy Na sprzedaż komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,56 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

799 000 zł62 m² 12 878,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku, przy ul. Czartoryskiego 49 na 3-cim piętrze (winda). Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępicka

Leśnica,Wrocław

599 000 zł75 m² 7 980,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 75,06m | miejsce postojowe na terenie obiektu | przygotowane do wykończenia Marzysz o przestronnym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

795 500 zł65 m² 12 314,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Stylowe mieszkanie na rodzinnym osiedlu Klimatyczne | Komfortowe | Jasne | Słoneczne | Duży balkon | Rodzinne osiedle | Monitoring 4 pory roku Archicomu - jest zamknięte, monitorowane, pełne zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tawryczewskiego

Fabryczna,Wrocław

930 000 zł64 m² 14 636,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: wrocław, nowe Żerniki, igora Tawryczewskiego opis: na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,54m2. Rok budowy 2020. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

999 900 zł73 m² 13 650,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wykończone pod klucz w podwyższonym standardzie mieszkanie 3 pokojowe - dwupoziomowe. Miejsce postojowe naziemne oraz duży ogród od strony południowej. Oferta wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lubomierska

Stabłowice,Wrocław

849 998 zł63 m² 13 485,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowego z oddzielną kuchnią o całkowitej powierzchni 63 m , zlokalizowane przy ul. Lubomierskiej na Stabłowicach. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow 52 m , położone na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

900 000 zł61 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne, dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,6 m2 na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2015 r. w dzielnicy Krzyki - Wojszyce w okolicy ul. Grota-Roweckiego.