dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Rynek pierwotny

822 915 zł58,70 m² 14 018,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie wykończone pod klucz Polecam komfortowe mieszkanie na gotowej inwestycji przy ul. Kamieńskiego. Zalety lokalizacji: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 032 zł77,74 m² 8 194 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 77,74 m ; położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji na wrocławskich Maślicach. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł59,90 m² 14 341 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

59,9 m | 3 pokoje | Nowe Żerniki | 2025 | Balkon | Garaż | 1 piętro Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,9 m , położone na cenionym osiedlu Nowe Żerniki. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 122 zł60,40 m² 10 896,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

850 000 zł64 m² 13 281,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym apartamentowcu na wrocławskich Krzykach idealne dla rodziny. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 392 zł52,96 m² 11 148 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,06 m , położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji na wrocławskich Maślicach. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 183 000 zł91,50 m² 12 928,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty: kacper Walkowicz   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania przy ul. Trzebnickiej o powierzchni 91,5 m2, położonego na 3 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

938 995 zł77,06 m² 12 185,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny układ! | 3 pok |2 łazienki | garderoba|. Polecam na sprzedaż duże, komfortowe 3pokojowe mieszkanie, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o powierzchni ok. 85 m , z tarasem 14 m , zlokalizowany przy ul. Jurija Gagarina.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł67 m² 12 761,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe jasne i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 67,5m2 na Muchoborze Wielkim. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym budynku z 2000 roku to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

631 375 zł50,51 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie oddane w 2025 roku, zlokalizowane na spokojnym, kameralnym osiedlu zabudowy 4-lokalowej na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł77,10 m² 9 727,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z osobną i widną kuchnią, garderobą, łazienką i wc, o powierzchni 77.1m2, na 3 piętrze (bez windy) kamienicy z około 1940.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 625 zł65,49 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Krzykach idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: 3 funkcjonalne pokojebalkonmożliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

4 199 zł98 m² 42,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu jasne i stylowe w pełni wyposażone premium mieszkanie w okolicy Placu Grunwaldzkiego Spacious and luxurious fully furnished tenement apartment in the Plac Grunwaldzki neighborhood.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł52,26 m² 14 638,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe gotowe do wprowadzenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, nowego mieszkania o powierzchni 52,56 m , zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł61 m² 50,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście Wrocławia wynajmę. Polecamy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście przy ul. Więziennej we Wrocławiu. Mieszkanie w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł54 m² 11 296,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie 54 m na Różance balkon, pełny rozkład, gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 4. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Bez prowizji opis Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przynależną komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 010 000 zł83,94 m² 23 945,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż pakiet 3 apartamentów typu studio, każde z balkonem. Mieszkania zlokalizowane w prestiżowym budynku ovo przy ulicy Podwale 82. Nieruchomości wykończone i umeblowane w tym.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł53,22 m² 17 098,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem przy parku! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie położone na jednym z najbardziej prestiżowych i cenionych osiedli we.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł45,70 m² 10 065,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do kapitalnego remontu, położonego w jednej z najbardziej perspektywicznych lokalizacji Wrocławia - na Szczepinie, przy ul. Środkowej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł62 m² 11 612,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie usytuowane w centrum miasta, z widokiem na zielony skwer. Mieszkanie jest nietypowe, ale przez to bardzo ciekawe. Obecnie ma dwa pokoje i kuchnię, ale bez problemu można je.

Szczegóły ogłoszenia

3 730 zł50 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! do wprowadzenia od czerwca Serdecznie polecam na wynajem nowoczesny apartament znajdujący się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł53 m² 14 339,62 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe od zaraz!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Nowoczesne osiedle/ Okazja/ Tramwaj/ Dużo zieleni/ Prywatny taras 40 m2 Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , idealne zarówno dla studentów, jak i młodych rodzin, które szukają spokojnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 260 zł71,88 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja Apartamenty Brylantowa Szukasz nieruchomości, która łączy prestiż, nowoczesne technologie i bezkonkurencyjną cenę? Mamy dla Ciebie ofertę, której nie znajdziesz nigdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 965 zł69,33 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ustawne mieszkanie W cichej okolicy rynek pierwotny Brak prowizji i podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,33 m2 znajdujące się na 3 piętrze inwestycji na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 077 780 zł57,70 m² 18 679 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 29.48 m2, - Sypialnia 12.51 m2, - Sypialnia 12.27 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 000 zł61,12 m² 13 301,70 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie urządzonego mieszkania z balkonem na świetnie usytuowanym osiedlu - Szczepin. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 czerwca. Do wynajęcia przepiękny, przestronny apartament na wrocławskim Ołtaszynie. Cicha i spokojna okolica sprawi, że przyszły najemca będzie mógł odpocząć od.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł63 m² 12 984,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

To wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na Tarnogaju to idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo oraz bliskość natury, z zachowaniem szybkiego dostępu do tętniącego życiem.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł64 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,5 m , z ogromnym, prywatnym tarasem o powierzchni 77 m . To przestrzeń idealna dla osób, które chcą łączyć komfort miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł48,72 m² 18 678,16 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż prestiżowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Lokalizacja: centrum Wrocławia, w zasiągu spaceru wszelkie najważniejsze atrakcje miasta. Do rynku 10min spacerem. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł68 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 wolne od 01.04.2026 Serdecznie polecam nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68m2, wykończone przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 860 zł52,36 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Otoczenie nieruchomości: W najbliższej okolicy znajduje się rozwinięta infrastruktura dostęp do przedszkola, szkoły, przychodni, a także.

Szczegóły ogłoszenia

964 895 zł68,50 m² 14 086 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekunka oferty: sabrina Przybył tel.   Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania składającego się z 3 osobnych kawalerek o powierzchni 58,73 m2. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71 m² 12 661,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 znajdujące się na I piętrze w budynku z cegły przy ul. Ślężnej 151-153. Mieszkanie składa się z: - 3 osobnych pokoi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,29 m² 16 097,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne mieszkanie willowe. Lokalizacja, która zachwyca Przedstawiamy Państwu niezwykłe mieszkanie 3-pokojowe położone przy spokojnej Alei Kasztanowej - w jednej z najpiękniejszych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 126 000 zł61 m² 18 459,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Eleganckie mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | ul. Podwale | centrum Wrocławia Połączenie historycznego charakteru kamienicy z nowoczesnym standardem wykończenia i wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

1 153 638 zł75,69 m² 15 242 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowy do wprowadzenia 3-pak w bardzo dobrej cenie! 3 osobne kawalerki z pełnym wyposażeniem! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Nr licencji pfrn 29569 tel.   Układ pomieszczeń: -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij