dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 499 000 zł96 m² 26 031,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż elegancki apartament o pow. 96 m(2) z pięknym widokiem na rzekę i przyrodę, który relaksuje i wycisza. Apartament znajduje się w niskiej zabudowie na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Powstańców Śląskich,Wrocław

690 110 zł60 m² 11 501,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2 kawalerki na jednej kw. Mieszkanie o powierzchni 60m2 przy ul. Sudeckiej 76. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja pod najem (obecnie wynajmowane). Tuż obok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł56 m² 13 888,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Trzypokojowe mieszkanie z dużym Balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balonowa

Fabryczna,Wrocław

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/rus/ukr Do wynajęcia duże i stylowo urządzone mieszkanie, 3-pokojowe z balkonem z salonem przechodnim, znajduje się na III piętrze, w bloku z windą i parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

619 000 zł48 m² 12 976,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Kiełczowskiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

1 172 704 zł56 m² 21 001,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękny, wykończony Apartament Pokazowy 3 pokojowy o powierzchni 55,84m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

685 000 zł62 m² 10 960 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 62,5 m | 1 piętro | ul. Jabłeczna | Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

520 000 zł42 m² 12 296 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż niezwykła nieruchomość w ścisłym centrum Wrocławia. Mieszkanie o powierzchni zaledwie 42,30 m , składające się z aż trzech funkcjonalnych pokoi, oddzielnej malutkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Augustowska

Maślice,Wrocław

3 000 zł56 m² 53,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 3-pokojowe | 56,3 m | balkon Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,3 m , składające się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

659 091 zł59 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

1 105 646 zł69 m² 16 075,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,78m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Wrocław

839 000 zł70 m² 12 055 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Wrocławia - przestrzeń z charakterem i wygodą codziennego życia. To mieszkanie łączy w sobie miejską energię z domowym spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

742 500 zł55 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie idealne dla rodziny - szybki dojazd do centrum, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż obok. Osobna kuchnia z oknem i możliwość wykończenia pod klucz. I speak English.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Żerniki,Wrocław

869 884 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem opow. 5,2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

639 000 zł55 m² 11 718,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Niższa cena! cena przed promocją 738 999,80 zł Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

1 349 000 zł73 m² 18 515 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż wygodne 3 pokoje o powierzchni 72,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

624 530 zł54 m² 11 544 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

849 000 zł64 m² 13 207,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

690 722 zł63 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Gądów Mały,Wrocław

1 000 000 zł63 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecam mieszkanie inwestycyjne , 3-pokojowe 64 m + spiżarnia + piwnica | Wrocław Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Ołbin,Wrocław

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Jaracza, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Układ pomieszczeń - trzy pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

870 000 zł64 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej we Wrocławiu - idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Biskupin,Wrocław

835 000 zł62 m² 13 446 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Sprzedam wygodne, z dużym potencjałem, rozkładowe mieszkanie : 3 pokojowe, dwustronne w pełni rozkładowe, w centrum zielonego i spokojnego Biskupina. Mieszkanie znajduje się na 2 /4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

1 824 720 zł76 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowa, pracująca inwestycja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia! Na sprzedaż funkcjonalnie wydzielony dwupak o łącznej powierzchni 76,03 m , składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytawska

Maślice,Wrocław

675 045 zł53 m² 12 789,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie 52,78 m z balkonem. Bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, funkcjonalnego mieszkania z rynku pierwotnego 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

749 000 zł54 m² 13 844,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z widokiem - Wrocław | Popowice doskonała komunikacja i jednocześnie naprzeciwko Parku Popowickiego Na sprzedaż przedstawiam w pełni rozkładowe, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

801 309 zł70 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

728 177 zł62 m² 11 744,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m, w pełnym rozkładzie, zlokalizowane przy ul. Długiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zakrzów,Wrocław

629 000 zł50 m² 12 655,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe 49,70 m z balkonem miejsce w hali garażowej + rower elektryczny gratis Opis oferowanego mieszkania: - powierzchnia 49,70 m . - 3 pokoje z aneksem kuchennym. - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Nowy Dwór,Wrocław

629 000 zł62 m² 10 128,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie własnościowe usytuowane we Wrocławiu, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Nowy Dwór, przy ul. Zemskiej. To przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

1 526 700 zł72 m² 21 116,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lux | premium | fitness | klimatyzacja | narożny taras + rooftop Apartament z widokiem na rzekę | ul. Mieszczańska | - 10 minut od Rynku. Prestiż, komfort i nowoczesny design w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł40 m² 17 975 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Inwestycyjna perełka w samym sercu Wrocławia Rynek | ul. Kuźnicza Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie inwestycyjne po generalnym remoncie wykonanym na wysokim, nowoczesnym poziomie, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

3 150 zł52 m² 60,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD 01.04! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na IV piętrze w nowym apartamentowcu przy ul. Drabika na Jagodnie. Mieszkanie jest przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

1 099 000 zł80 m² 13 737,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Apartamenty Parkowe Maślice | ok. 80 m | sprzedaż bezpośrednia Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament bezpośrednio przy parku, z dwoma tarasami, cisza, zieleń, wysoki standard, prywatność. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pirenejska

Wojszyce,Wrocław

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,62 m , położone przy ul. Pirenejskiej 9 we Wrocławiu, w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Osada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

635 000 zł54 m² 11 759,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zielono mi mieszkanie, w którym rośliny kwitną, a energia płynie naturalnie! Jeśli szukasz miejsca pełnego harmonii, ciepła i przestrzeni, to ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inowrocławska

Szczepin,Wrocław

535 000 zł46 m² 11 505,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rewelacyjnie położone mieszkanie, mające dużo zalet: -trzy pokoje- jeden z loggą , -odrębna kuchnia z oknem , -łazienka z prysznicem, -pełen rozkład, jednostronne , -okna pokoi od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

819 000 zł63 m² 12 967,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3M pośród ciszy, zieleni - idealne miejsce dla rodziny. Serdecznie zapraszam do zakupu 3. pokojowego mieszkania o metrażu 63,16 m2 położonego w budynku oddanym do użytkowania w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Kleczków,Wrocław

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowy 3-pokojowy apartament z dużym balkonem. Urządzony w stylu nowoczesnym. Idealne dla osób ceniących sobie bezpieczną i cichą okolice w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 341 900 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.