dowolna

Mieszkania 5-pokojowe Wrocław - Sprzedaż i najem dużych mieszkań

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żar,Wrocław

784 064 zł95 m² 8 272,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy na dni otwarte: 7 czerwca 10:00-15:00. Na sprzedaż nowe mieszkanie dwupoziomowe w standardzie deweloperskim , usytuowane na nowo powstałym osiedlu we Wrocławiu-Żar, wraz z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 153 679 zł90 m² 12 804,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży mieszkań o powierzchni 90,1 m2 ,w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne osiedle zlokalizowane jest na wrocławskim Brochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

1 230 000 zł107 m² 11 495,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Nadodrze, 107 m2, stylowo wykończone mieszkanie! Tuż obok ul. Pomorskiej. Na sprzedaż bardzo klimatyczne, komfortowe, wykończone z dbałością o najmniejsze detale mieszkanie, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ratyń,Wrocław

750 180 zł91 m² 8 250,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dom z dużym ogrodem z widokiem na las ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż dom w urokliwej inwestycji znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie największego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komornicka

Żar,Wrocław

750 184 zł91 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem i dostępem do prywatnego lasu - Wrocław, ul. Komornicka, leśnica (żar) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 90,93.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł118 m² 8 245,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało tu kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

1 292 544 zł90 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie 5-pokojowe z 2 aneksami kuchennymi - przestrzeń o powierzchni 89,76m2 z tarasem i z ogrodem! Inwestycja w trakcie budowy z terminem na 3 Kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 135 260 zł90 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bez Prowizji! Bez podatku pcc! Dostępne czerwiec/wrzesień 2024. Piękne mieszkanie w przyjaznym środowisku, zielonym, kameralnym osiedlu. Jeśli cenisz sobie mieszkanie w mieście, ale przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 150 000 zł131 m² 8 800,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało piękne kameralne osiedle domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

750 184 zł91 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dom z dużym ogrodem z widokiem na las ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Leśnica to osiedle zlokalizowane w zachodniej części Wrocławia. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

799 000 zł65 m² 12 235,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

W ofercie na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Legnickiej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

2 850 000 zł118 m² 24 152,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 118 metrów kwadratowych, w doskonałej lokalizacji, na kameralnym osiedlu willowym "willa Wrocław". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 273 492 zł89 m² 14 325 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komornicka

Żar,Wrocław

750 184 zł91 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

1 199 000 zł87 m² 13 797,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe nowe mieszkanie o powierzchni 89,6 m , położone w kameralnym budynku wielorodzinnym. Spokój i prywatność gwarantowane! Nie płacisz pcc ani prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koszarowa

Karłowice,Wrocław

670 000 zł84 m² 8 011,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Karłowice, ul. Koszarowa, na sprzedaż 5 pokojowe, całkowicie rozkładowe mieszkanie w bloku z roku 1980, na IV piętrze, dobra inwestycja na wynajem. mieszkanie składa się z : 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Śródmieście,Wrocław

1 198 000 zł85 m² 14 094,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie o powierzchni 84,84m2 - pełna własność, składające się z 5 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, balkonu, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Fabryczna

Maślice,Wrocław

3 700 zł80 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

nie pobieramy prowizji od strony wynajmującej! Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 80 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego bloku mieszkalnego na Pilczycach. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 892 653 zł108 m² 17 558,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Brochów,Wrocław

1 206 681 zł89 m² 13 575 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,89m2 z ogrodem 30m2 i tarasem 9m2! Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu budynków w zabudowie w stylu willi miejskich, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malinowskiego

Jagodno,Wrocław

997 000 zł83 m² 12 010,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Cena promocyjna! Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 83,01m2 z ogrodem i dwoma balkonami! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Oboźna

Wojszyce,Wrocław

1 499 000 zł131 m² 11 457,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przepiękny i klimatyczny Dom w zabudowie szeregowej o pow.: 125 m2 wraz z przestronnym ogrodem/tarasem 40m2, położony na urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białych Goździków

Psie Pole,Wrocław

799 000 zł86 m² 9 257,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

*** nowa inwestycja "unigreen" na wrocławskich kłokoczycach *** Kameralne osiedle unigreen powstaje w dzielnicy Psie Pole (ul. Białych Goździków) z dostępem do licznych terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgliniecka

Pilczyce,Wrocław

3 700 zł79 m² 46,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże atrakcyjne mieszkanie 78,8 m2 , 5 pokoi , Wrocław ul. Węgliniecka. Mieszkanie w nowym budownictwie , usytuowane na I piętrze, z dwoma balkonami! Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

1 099 000 zł90 m² 12 243,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta Mieszkanie willowe realizowane jako zabudowa bliźniacza i szeregowa wybór układów to parter z ogrodem lub piętro z 3 balkonami, a może układ 2 pozimowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

1 168 590 zł122 m² 9 603,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń nawet do 21:00 - pracuję elastycznie I speak English - feel free to contact me Bez prowizji - kupujesz bez dodatkowych opłat Już prawie gotowy, ostatni w tej cenie, nowoczesny dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł119 m² 8 187,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało tu kameralne osiedle domów szeregowych i dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

999 540 zł85 m² 11 801 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowoczesne, kameralne, 2-piętrowe budynki znajdują się na zielonym osiedlu we Wschodnio-Południowej części Wrocławia. W bliskiej odległości znajdą Państwo Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

1 040 380 zł84 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Doradca klienta: tel. 5-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem w spokojnej, zielonej okolicy. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem kuchennym 19,30 m2 - Pokój 12,80 m2 - Pokój 13,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

950 000 zł121 m² 7 840,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstało kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

3 390 000 zł105 m² 32 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Sprzedam lux W pełni wyposażony, nowoczesny, zorientowany na południe apartament 5 pokojowy o powierzchni 100,5 m2 z tarasem i widokiem na rzekę na Prestiżowym osiedlu Olimpia Port!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

990 000 zł90 m² 11 029,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowa promocyjna cena - świetna oferta dla inwestora! Duże, przestronne mieszkanie 5-pokojowe z 2 aneksami kuchennymi - przestrzeń o powierzchni 89,76m2 z tarasem i z ogrodem! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Ołbin,Wrocław

1 100 000 zł95 m² 11 613,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 2 poziomowe z ogromnym potencjałem i możliwością podziały na 2 oddzielne mieszkania. Lokal znajduje się obok Kredki i ołówka pomiędzy Placem Grunwaldzkim i Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ruciana

Psie Pole,Wrocław

853 000 zł103 m² 8 281,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opis duże upusty na wykończenie! Na sprzedaż 4 apartamenty w nowej inwestycji w sercu zielonych Pawłowic. Apartament 65 m2 Apartament 73,5 m2 Apartament 2-poziomowy 80 m2 Apartament 2-poziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

2 300 000 zł166 m² 13 897,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 5 kawalerek - każda około 35 mkw. Sprzedaż tylko w pakiecie - mieszkania są na dwóch księgach wieczystych i znajdują się przy ul. Rejtana ( 96 mkw - 3 kawalerki ) i na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szczepowa

Wrocław,dolnośląskie

975 000 zł119 m² 8 176,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nie trać okazji zadzwoń i dowiedz się więcej! dostępny nawet po 18:00 rozmawiam również W języku angielskim! Co sprawia, że ta inwestycja wyróżnia się na tle innych? Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

1 099 000 zł90 m² 12 243,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koszarowa

Karłowice,Wrocław

680 000 zł84 m² 8 131,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rubczaka

Leśnica,Wrocław

825 600 zł96 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, zapraszam do zapoznania z ofertą nieruchomości Razem, ale oddzielnie! Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniego mieszkania, co pozwoli powiększyć powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł118 m² 8 245,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024