dowolna

Mieszkania 5-pokojowe Wrocław - Sprzedaż i najem dużych mieszkań

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

849 000 zł119 m² 7 149,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | Bez pcc | Rynek pierwotny | Miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 118,75 m (powierzchnia użytkowa: 92,35 m ). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

930 000 zł87 m² 10 682,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam kameralną inwestycję, tylko 20 mieszkań. Nowoczesny budynek mieszkaniowy we wrocławskiej dzielnicy Ołtaszyn, otoczony parkami i terenami rekreacyjnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

1 198 000 zł91 m² 13 119 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska / Cena promocyjna 0% prowizji Pakiet smart W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska. Lokalizacja tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

1 248 000 zł91 m² 13 666,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji od kupującego/ bezpośrednio od dewelopera. Cena z 1,261 204 zł na 1,198 144 zł. Prezentacja w biurze sprzedaży na interaktywnej makiecie z widokami z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Gaj,Wrocław

689 040 zł63 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjne mieszkanie położone na osiedlu Gaj we Wrocławiu, przy ulicy Krynickiej. To doskonała propozycja dla inwestorów szukających nieruchomości z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

994 461 zł90 m² 11 079,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie willowe realizowane jako zabudowa bliźniacza i szeregowa wybór układów to parter z ogrodem lub piętro z 3 balkonami, a może układ 2 pozimowy z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Gaj,Wrocław

784 300 zł71 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż doskonale zlokalizowane mieszkanie w dzielnicy Gaj we Wrocławiu, idealna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie przy ulicy Jabłecznej, tuż przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rolnicza

Swojczyce,Wrocław

775 000 zł143 m² 5 409,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Rynek pierwotny | brak pcc | brak prowizji | odbiór IV kwartał 2026 Jeżeli szukasz domu, który łączy wysoki standard, funkcjonalność, nowoczesne technologie i bardzo dobrą lokalizację, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

625 000 zł82 m² 7 659,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Słoneczne widoki z przestronnego mieszkania na ul.Grunwaldzkiej 90 (wejście przez klatkę 92) Przed prezentacją zapraszamy do obejrzenia filmu z nieruchomosci: Na mieszkanie składa się 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Śródmieście,Wrocław

1 198 000 zł85 m² 14 094,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie o powierzchni 84,84m2 - pełna własność, składające się z 5 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, wc, balkonu, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

1 261 271 zł91 m² 13 810 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 Przestronne mieszkanie dla Rodziny. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

780 000 zł64 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

Ciche mieszkanie 5-pokojowe w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim w Śródmieściu. Dla inwestora, 5 pokoi. Na sprzedaż mieszkanie 3 lata temu po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

2 699 000 zł152 m² 17 777,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Apartament z tarasem oraz duża Loggią W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanowicka

Polanowice,Wrocław

2 190 000 zł189 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej z dużym tarasem - idealny dla rodziny! Twój wymarzony dom dla rodziny - blisko centrum i natury! Sprzedaż nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

3 510 000 zł117 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Agent prowadzący tel: przedstawiam apartament na zakup o powierzchni 117m2 w najbardziej prestiżowej części Wrocławia. Apartamentowiec położony w samym sercu Wrocławia przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

1 015 510 zł72 m² 14 053,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania. Zamieszkaj w dworku! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

1 035 000 zł87 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 5 pokoi, 87mkw po podłodze 100m znajduje się na 3/4 piętrze w budynku po termoizolacji. Mieszkanie z układem wschód-zachód zlokalizowane jest przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 194 500 zł81 m² 14 746,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

3 kawalerki, centrum Wrocławia, minimalny roi >7,7% przy najmie długoterminowym. Wszystkie 3 kawalerki z najemcami. Zarabiasz od 1 dnia. Posiadam w ofercie również inne gotowce inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rymarska

Grabiszyn,Wrocław

7 000 zł118 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

5-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie z 100 m2 tarasem dostępne od października- przy szkole atut Opiekun oferty: tel. Otoczenie: prestiżowa lokalizacja z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

929 000 zł104 m² 8 961,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowe lux 5-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w stanie idealnym Wrocław Leśnica. Gotowe do wprowadzenia! lokal dostępny od ręki! Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Sprzedam nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 150 000 zł131 m² 8 800,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało piękne kameralne osiedle domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

964 095 zł97 m² 9 980,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym jest 5-pokojowe i ma powierzchnie 96,60m2 z aż 3 balkonami z obydwóch stron! Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 932 820 zł108 m² 17 931,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

949 000 zł113 m² 8 397,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1901

Agent prowadzący: tel. Podstawowe informacje: do sprzedania stylowe mieszkanie zlokalizowane na Wrocławskim Śródmieściu. Dwustronna nieruchomość z ekspozycją okien na wschód oraz zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 574 556 zł92 m² 17 131,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 5 pokojowe mieszkanie o pow. 91,91m2 + narożny balkon o pow. 13,01m2. Apartament znajduje się 7 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gałczyńskiego

Wojszyce,Wrocław

1 999 000 zł135 m² 14 807,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny, 2-poziomowy apartament 135 m Wojszyce, wojszyckie Alejki, projekt Zaoblone Studio, widok na Ślężę Na sprzedaż wyjątkowy, zupełnie nowy apartament dwupoziomowy o powierzchni 135.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Architektów

Fabryczna,Wrocław

1 245 860 zł89 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji bez podatku pcc Cena: 1 245 860,00 Powierzchnia: 89 m Piętro: 3 Adres: wrocław - Żerniki Opis inwestycji Nowe Żerniki to nowoczesne, kameralne osiedle tworzone jako część modelowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

897 565 zł90 m² 9 999,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł79 m² 13 924 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najpiękniejszych i najbardziej zielonych części Wrocławia w rejonie ogrodu Botanicznego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Ołtaszyn,Wrocław

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu inwestycję mieszkań i domów we Wrocławiu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szafera

Ołtaszyn,Wrocław

1 464 000 zł162 m² 9 037,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Apartament premium | ołtaszyn | bez prowizji Oferta na wyłączność biura To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż mieszkania. To przestrzeń zaprojektowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

1 107 000 zł91 m² 12 124,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokojowe mieszkanie z szybkim terminem odbioru. Gotowe w marcu. Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 91.3 m z balkonem i loggią w zielonej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

789 000 zł119 m² 6 644,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | Bez pcc | Rynek pierwotny | Miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 118,74 m (powierzchnia użytkowa: 92,34 m ). Układ.