dowolna

Mieszkania 5-pokojowe Wrocław - Sprzedaż i najem dużych mieszkań

131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

613 000 zł63 m² 9 730,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Serdecznie zapraszam Państwa, do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 63 m , położonego przy ul. Bystrzyckiej we Wrocławiu! Mieszkanie znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

999 900 zł121 m² 8 252,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Wrocław,dolnośląskie

935 000 zł111 m² 8 423,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Gotowiec inwestycyjny! Polecam na sprzedaż mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni 111m2, usytuowane na wysokim parterze kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy Łokietka we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

724 995 zł89 m² 8 146,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

5 pokoi z ogródkiem 150m / skrajny szereg / klucze do odbiory Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie szeregowej. Budynek oddany do użytku - klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

999 000 zł89 m² 11 179,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Tylko do końca września! Cena Promocyjna - zapraszamy! Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 89,36m2 z ogrodem! Inwestycja w trakcie budowy z realizacja na I kwartał 2025 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 848 345 zł108 m² 17 157,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 107,73 m2 + balkon 23,82m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

990 000 zł83 m² 11 926,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 83,01m2 z ogrodem i dwoma balkonami! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiwulskiego

Dąbie,Wrocław

2 425 000 zł143 m² 16 958 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

143 M, II poziomy , 3 balkony , miejsce postojowe, 2008 , klimatyzacja, przy parku-dąbie Do sprzedaży piękny, przestronny , dwupoziomowy apartament położony w niskim budynku otoczonym zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

999 900 zł118 m² 8 456,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław

744 000 zł68 m² 10 941,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie z balkonem w miejscowości Mędłów zlokalizowanej ok. 4 km od granicy z Wrocławiem. Opis nieruchomości: mieszkanie jest jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

2 600 000 zł118 m² 22 034 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 118 m2, położone na I piętrze w willi przy ul. Rybnickiej. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 095 692 zł89 m² 12 325 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 075 000 zł118 m² 9 091,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

920 000 zł123 m² 7 479,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Wspaniale mieszkanie dla wymagającego klienta. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 123 m w miejscowości Mędłów, tuż pod Wrocławiem. Mieszkanie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 185 000 zł105 m² 11 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Eleganckie i stylowe mieszkanie po generalnym remoncie, w przedwojennej kamienicy, położone między Parkami Szczytnickim i Botanicznym. Unikat na rynku wrocławskich nieruchomości. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 200 000 zł131 m² 9 182,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Brochów,Wrocław

1 086 000 zł97 m² 11 182 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

936 000 zł87 m² 10 767,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

980 000 zł90 m² 10 877 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mam na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 90,10 m2 w kameralnej, bliźniaczej zabudowie z przynależnym ogrodem o powierzchni ok. 31,00 m2 z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

969 000 zł90 m² 10 767 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę we Wrocławiu! Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 89,36 m2 w kameralnej, szeregowej zabudowie z przynależnym ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 075 000 zł118 m² 9 091,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

999 000 zł90 m² 11 129,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowa promocyjna cena - świetna oferta dla inwestora! Duże, przestronne mieszkanie 5-pokojowe z 2 aneksami kuchennymi - przestrzeń o powierzchni 89,76m2 z tarasem i z ogrodem! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

960 000 zł87 m² 11 043,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,93m2 z ogrodem i tarasem! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Ołtaszyn,Wrocław

1 999 000 zł153 m² 13 065,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy lokal mieszkalny usytuowany na wrocławskim Ołtaszynie. Ta wyjątkowa nieruchomość to skrajny szereg położony wśród zadbanej zieleni, spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

724 990 zł89 m² 8 118,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

klucze do odbioru / skrajny ogródek / 5 pokoi Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie szeregowej. Budynek oddany do użytku - klucze do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł118 m² 8 245,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

950 000 zł100 m² 9 479 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1911

Opiekun Oferty tel. Oferta na wyłączność w biurze sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: mieszkanie o pow. 100 m2. Pierwotny układ wynikający z układu ścian nośnych to 3 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

902 586 zł90 m² 10 055,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry Oferuję bardzo ciekawą, kameralną inwestycję na wrocławskim Jagodnie w obecnie promocyjnej cenie. Bez podatku pcc i prowizji biura. Atuty: - ok 4km do Dworca Głównego pkp - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Brochów,Wrocław

1 086 000 zł97 m² 11 182 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

936 000 zł87 m² 10 767,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 100 050 zł119 m² 9 220,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie 5-pokojowe przy ulicy Kutrzeby na wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości na południu Wrocławia i marzysz o tarasie do wypoczynku - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

1 799 000 zł118 m² 15 246 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu, które znajduje się na kameralnym nowoczesnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

724 900 zł89 m² 8 126,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

gotowe do odbioru / 5 pokoi / ogródek skrajny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie szeregowej. Budynek oddany do użytku - klucze do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wiwulskiego

Biskupin,Wrocław

2 520 000 zł143 m² 17 622,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie w bardzo zielonej części Wrocławia. Mieszkanie znajduje się na ul. Wiwulskiego - Biskupin - 143 m2 na dwóch poziomach: 82 m2 na pierwszym, 61 m2 na drugim plus garaż 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Brochów,Wrocław

1 086 000 zł97 m² 11 182 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

936 000 zł87 m² 10 767,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

3 700 000 zł101 m² 36 633,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Sprzedam lux W pełni wyposażony, nowoczesny, zorientowany na południe apartament 5 pokojowy o powierzchni 100,5 m2 z tarasem i widokiem na rzekę na Prestiżowym osiedlu Olimpia Port!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł113 m² 39,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 113 m2 na 3 piętrze w bloku z 2008 roku przy ulicy Rynarskiej. Opis mieszkania Nieruchomość z doskonałym, rozkładem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 075 000 zł118 m² 9 089,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

1 499 000 zł154 m² 9 733,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to dom dla ceniących dobrą komunikację z miastem, praktyczne układy, przestronne salony oraz życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

689 997 zł76 m² 9 059,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Odnowiona kamienica Psie Pole-Krzywoustego |duże!| Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o unikalnym charakterze, znajdującego się.