dowolna

Mieszkania 5-pokojowe Wrocław - Sprzedaż i najem dużych mieszkań

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 750 000 zł136 m² 12 915,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż luksusowy i wyjątkowy apartament dwupoziomowy o pow. 135.5m2 z dwoma Tarasami i dwoma balkonami zlokalizowany we Wrocławiu, w zielonej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sławka

Sępolno,Wrocław

1 500 zł100 m² 15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia 5 pokojowe mieszkanie, w całości lub na pokoje. Zlokalizowane na Biskupinie w pobliżu uczelni takich jak awf, uniwersytet Medyczny czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z antresolą przy ulicy Kutrzeby na Wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogród, to ta propozycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

950 100 zł118 m² 8 027,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Kutrzeby na Wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada taras, to ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 048 077 zł84 m² 12 477 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 056 200 zł87 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Cicha i zielona część jagodna już na Ciebie czeka! Wyobraź sobie szeregówkę lub bliźniaka z zielonym ogródkiem oraz możliwością przeznaczenia jego części na lokal usługowy! Brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

1 061 450 zł86 m² 12 400,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle w zielonej części Oporowa - inwestycja przyciąga swoim kameralnym klimatem. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie m.in. klub mieszkańca, który pozwoli na spędzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

1 061 440 zł86 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże i widne, narożne mieszkanie 5 - pokojowe z balkonem położone na wrocławskim osiedlu Oporów. Rozkład mieszkania pozwala na możliwość powiększenia pokoju dziennego aż o 20m2! 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

1 060 000 zł138 m² 7 681,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

931 000 zł91 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na ogrodzie! Jeśli szukasz dużego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

1 585 175 zł88 m² 17 919,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja Przestronne mieszkanie z widokiem na rzekę W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

1 380 000 zł134 m² 10 278 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dział deweloperski sdp nieruchomości Polecam pięciopokojowe mieszkanie z dużym ogrodem na zamkniętym osiedlu Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

699 995 zł76 m² 9 193,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Odnowiona kamienica Psie Pole-Krzywoustego |duże! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o unikalnym charakterze, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 070 829 zł83 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 83,01m2 z ogrodem i dwoma balkonami! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 051 450 zł81 m² 12 981 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania 5-pokojowego z dwoma balkonami. Duże możliwości aranżacyjne podziału przestrzennego. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

938 588 zł90 m² 10 457 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z możliwością zamieszkania dwóch rodzin położonego na kameralnym osiedlu w zaciszu Wrocławia. Projektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

887 670 zł87 m² 10 211,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 034 083 zł97 m² 10 647,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 171 300 zł90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! Oferuję do sprzedaży nowe 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,10 mkw usytuowane na parterze budynku 1- piętrowego. Do mieszkania przynależą ogródek. W każdym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

1 223 374 zł97 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Miejsce dla osób poszukujących komfortowej i ustawnej przestrzeni do życia. Idealnie sprawdzi się dla rodzin z dziećmi, singli, seniorów, ale również inwestorów chcących zabezpieczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 099 560 zł90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! Oferuję do sprzedaży nowe 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,76 mkw usytuowane na parterze budynku 1- piętrowego. Do mieszkania przynależą ogródek. W każdym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

887 670 zł87 m² 10 211,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 036 728 zł90 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 89,76 m2 na parterze kameralnego dwulokalowego domu na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie jest przygotowane tak, że można w nim zrobić dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

940 140 zł70 m² 13 505,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Jagodno,Wrocław

1 200 000 zł131 m² 9 151,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Dwupoziomowy apartament w zabudowie szeregowej z garażem i ogórdkiem o pow. 131,12 m2 na wrocławskim Jagodnie. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kłokoczycka

Psie Pole,Wrocław

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

NA sprzedaż mieszkanie o wielkim potencjale inwestycyjnym, aktualnie przynoszące regularne dochody z wynajmu na pokoje. Proponuję lokal o powierzchni 73 mkw, dwupoziomowy, pięciopokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

975 000 zł118 m² 8 237,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni ponad 118m2 zlokalizowane na kameralnej inwestycji na osiedlu Ołtaszyn Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

1 599 775 zł92 m² 17 354,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja Przestronne, narożne mieszkanie z widokiem na rzekę i kanał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 099 560 zł90 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 164 030 zł97 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! Oferuję do sprzedaży nowe 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,60 mkw usytuowane na 1 piętrze budynku 1- piętrowego. Do mieszkania przynależą balkony. W każdym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 034 083 zł97 m² 10 647,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

1 932 775 zł108 m² 17 939,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja Apartament z widokiem na rzekę W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 056 199 zł87 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,93m2 z ogrodem i tarasem! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

1 139 340 zł89 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 89,36m2 z ogrodem! Inwestycja w trakcie budowy z realizacja na I kwartał 2025 - Wrocław Krzyki brochów/jagodno, ul. Konduktorska to może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

699 990 zł76 m² 9 193,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Odnowiona kamienica Psie Pole-Krzywoustego |duże!. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego mieszkania o unikalnym charakterze, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

1 120 384 zł88 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 034 083 zł97 m² 10 647,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

887 670 zł87 m² 10 211,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wojszyce,Wrocław

924 750 zł68 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe mieszkanie w odrestaurowanym folwarku - unikatowa inwestycja! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży dwupoziomowego mieszkania w niepowtarzalnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

1 032 025 zł84 m² 12 227,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie jest rozkładowe, 5 - pokojowe o pow. 84,4 m2 na parterze w 2 piętrowym bloku z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania stanowi salon o pow. 19,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pełczyńska

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 050 000 zł147 m² 7 163,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! Bez Pcc! Ekskluzywna Inwestycja w Spokojnej Okolicy z Ogródkami - Lipowa, szymanów Zapraszamy do nowoczesnej inwestycji mieszkalnej, położonej w malowniczym Szymanowie na.