dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 570 zł48 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament W pełni wyposażone i umeblowane, klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

2 500 zł36 m² 69,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego dwupokojowego mieszkania we Wrocławiu przy ulicy Zakładowej o powierzchni 36 metrów. Rozkład pomieszczeń: 2 pokoje - osobne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

795 000 zł47 m² 17 063,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ładnie wykończone mieszkanie w Angel City z dostępem do siłowni oraz sauny Prezentuję Państwu bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,59 m2 na prestiżowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Szczepin,Wrocław

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TA oferta tylko U nas - wyłączność. Oferta tylko dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą Lokalizacja: wrocław ul. Mieszczańska 26. Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

TA oferta tylko U nas - wyłaczność. - oferta jedynie dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz firm. - podane kwoty są cenami netto, do których należy doliczyć vat 23%. - forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ramiszowska

Psie Pole,Wrocław

794 500 zł64 m² 12 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż stylowe i komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,65 m , położone na 2. piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2017 roku. Nieruchomość znajduje się przy cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 295 000 zł62 m² 20 951,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem - ostatnie piętro, wysoki standard, gotowy do zamieszkania! we also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

580 000 zł32 m² 17 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia - Apartamenty Stawowa Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 32,5 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Muchobór Mały,Wrocław

398 716 zł29 m² 13 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament w atrakcyjnej lokalizacji we Wrocławiu| Idealny produkt pod inwestycje| Wykończenie w cenie Kupujesz bezpośrednio od dewelopera bez dodatkowych opłat agentów! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

770 000 zł35 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane w prestiżowym kompleksie ovo Wrocław - jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

631 602 zł48 m² 13 087,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

699 000 zł42 m² 16 831,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament z balkonem 41,53 m blisko centrum Wrocławia Idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Partynice,Wrocław

799 990 zł58 m² 13 814,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prezentujemy Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,91 m , usytuowane na 4. piętrze (ostatnim) w nowoczesnym budynku z windą. Lokal znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

1 139 000 zł68 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie na Wrocławskim Szczepinie, inwestycja Legnicka Residence. Mieszkanie wykonane z bardzo wysokiej klasy materiałów. Farby marki beckers, płytki cermag z kolekcji Maćka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

457 230 zł26 m² 17 674,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buraczana

Krzyki,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie Z antresolą I balkonem Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na II piętrze w budynku z 2006 roku. Rezerwacja układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 469 000 zł68 m² 21 718 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta off-market. Przygotowujemy do sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum, w budynku Atal Tower, przy ul. Sikorskiego. Obecnie lokal podzielone jest na 2 mikroapartamenty, przeznaczone na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

3 750 zł54 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

15 000 zł98 m² 152,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Wyposażony apartament O ponadprzeciętnm standardzie Z widokiem na odrę, tarasem oraz dwoma miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

300 000 zł17 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

439 000 zł41 m² 10 669 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w sercu Wrocławia miejsca, które łączy nowoczesność z komfortem codziennego życia? To 2-pokojowe, stylowo urządzone mieszkanie to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

485 000 zł40 m² 12 020 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel: gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone na wrocławskim osiedlu Ołtaszyn wśród budynków o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

430 894 zł33 m² 12 939,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gotowa inwestycja 10min od Centrum / Ми говоримо Українською we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Nowa inwestycja z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone 3-pokojowe mieszkanie Muchobór Wielki, ul. Graniczna 2, wrocław Pierwszy najem! Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 290 zł39 m² 83,44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł51 m² 17 693,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż eleganckie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,81 m, położone w prestiżowej inwestycji Angel Wings przy ul. Walońskiej we Wrocławiu. Atuty nieruchomości: -Wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

531 000 zł31 m² 17 129 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wykończone Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! budynek I okolica: wrocław, ul. Walońska 17 Apartamentowiec Angel River.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

724 700 zł37 m² 19 735,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję 0% prowizji | Gotowe od ręki | W pełni wyposażone Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36.72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

720 000 zł52 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 52 m 2 na 3 piętrze 6 piętrowego budynku z 2009 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

699 000 zł42 m² 16 831,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,53 m z balkonem, zlokalizowane na 1. piętrze w inwestycji Śródmieście Odnowa Przedmieście Oławskie. Budynek z końca 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

453 000 zł28 m² 16 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł67 m² 4 492,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Pixel House przy ul. Białowieskiej! uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w procesie "otwartego ofertowania" czyli składania ofert zakupowych (w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowe mieszkanie 2 pokoje *zmywarka *płyta indukcyjna 4 palniki *lodówka z zamrażalnikiem *okap podłączony do pionu *schowek/garderoba *pojemne szafy * wygodne łóżko *pralka *duża kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

860 000 zł56 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2009 roku przy ul. Zdrowej (wrocław, stare Miasto). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

4 000 zł60 m² 66,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia od zaraz nowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Kępie Mieszczańskiej pierwszy najem! Absolutnie wyjatkowe, położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Dmowskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Klecina,Wrocław

820 000 zł59 m² 13 898,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i miejscem postojowym Wrocław, klecina Klimatyzacja w salonie Gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów! Prezentujemy nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cesarzowicka

Oporów,Wrocław

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i słoneczne mieszkanie 2 -pokojowe o powierzchni 50 m z zielonym ogródkiem. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu na wrocławskim Oporowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł31 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

3 400 zł57 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Traugutta/krakowska, wrocław (stare miasto/krzyki) Powierzchnia: 57 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 5 (winda) Cena: 3 400 zł + czynsz administracyjny 1000 zł+ prąd Dostępność: gotowe.