dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 506 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 440 644 zł91,18 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nietuzinkowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na wrocławskich Wojszycach powierzchnia mieszkania: 91,18 m piętro: 2 balkon: 6,23 m taras: 94,39 m termin przekazania kluczy: styczeń.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł50 m² 79 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To miejsce nie krzyczy - ono zaprasza. Ukryte w spokojnej uliczce, dosłownie kilka kroków od wrocławskiego Rynku, czeka mieszkanie, które łączy w sobie wygodę, estetykę i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

895 184 zł53,93 m² 16 599 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*0% - prowizję biura nieruchomości W pełni pokrywa sprzedający Stylowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami typu loggia | ul. Reymonta, wrocław Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

471 000 zł33,20 m² 14 186,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

852 000 zł61,25 m² 13 910,20 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie urządzonego mieszkania z balkonem na świetnie usytuowanym osiedlu - Szczepin. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł53 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Parking | Komórka | Winda | Klimatyzacja | Jedności Narodowej Numer oferty w biurze: 6345/4186/omw budynek I osiedle - ul. Jedności Narodowej | Browary Wrocławskie (2022).

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł30,82 m² 25 794,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny w prestiżowej lokalizacji Bulwary Książęce. Nieruchomość o powierzchni 30,82 m położona jest na drugiej kondygnacji (budynek z windą).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł39 m² 16 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: daniel Matoszyn   pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia | Idealne na biuro lub mieszkanie inwestycyjne | Okolice Placu Legionów Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 664 672 zł97,58 m² 27 307,56 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Penthouse z tarasem - Wyjątkowe cztery pokoje z tarasem 13,38 m2, na ostatniej kondygnacji w ścisłym centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki, w sąsiedztwie Sky Tower i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł68,90 m² 16 429 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży luksusowy apartament w inwestycji z 2009 roku na Wrocławskim Starym Mieście w kompleksie Justin Center. Niezwykle przestronny, jasny i nowocześnie zaaranżowany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł51,77 m² 17 385 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Funkcjonalny apartament o powierzchni 51,77 m2 mieści się na czwartym piętrze apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł84,22 m² 16 967,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

84 m | 4 pokoje | 2 łazienki | balkon | projekt architekta | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł66,50 m² 69,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe 66.5 m2 z tarasem-40 m2 i balkonem / Centrum / Kępa Mieszczańska / River Point LOKALIZACJA: Ul. Mieszczańska, kępa Mieszczańska, wrocław 1 km do wrocławskiego Rynku. Liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z widokiem idealne dla pary lub singla! Skład mieszkania: -Pokój 1: przestronny i jasny, doskonały jako salon lub sypialnia. -Pokój 2: równie duży, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł107 m² 111,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 22.05*** Serdecznie polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł61 m² 12 081,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż - nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 4-pokojowe | Wrocław, ul. Lubomierska | 61 m Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61 m² 13 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 61 m2 na Wojnowie, zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 zł43,60 m² 55,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie z loggią, znajdujące się w nowoczesnej inwestycji Kameralna Olszówka na Krzykach. Mieszkanie położone na 1. piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 000 zł52 m² 13 730,77 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe od zaraz!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Nowoczesne osiedle/ Okazja/ Tramwaj/ Dużo zieleni/ 3 pokoje na 7. piętrze Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 434 671 zł107,87 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o ekspozycji trójstronnej doskonale doświetlone i funkcjonalne. Idealne dla rodziny. Najważniejsze atuty: 5 funkcjonalne pokojemieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł55,19 m² 13 934 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

ul. Kleczkowska, inwestycja sun house I Nowoczesne, bardzo ładne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,19 mkw. z balkonem w budynku z 2018 roku z windą z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł105,46 m² 17 532,71 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4-pokojowy apartament o powierzchni ponad 105 m2 z widokiem na panoramę Wrocławia, 13. piętro. Opiekun oferty Natalia Sobczyńska Numer licencji pfrn 31446 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości proponuje na wynajem nowoczesne stylowe Mieszkanie 2 pokojowe. Znajduje się na wysokim parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku z windą. Lokal jest po remoncie , urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

234 850 zł33,55 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. 33,55m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł54,10 m² 12 902,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 mkw , 2pok. znajdujące się na 1/4 piętrze w budynku z windą, po termoizolacji przy ul. Buska na pograniczu wrocławskiego Borku i Grabiszynu.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56 m2. Układ obejmuje dwa osobne pokoje oraz salon z aneksem kuchennym, co zapewnia funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł29 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowana w prestiżowym kompleksie ovo we Wrocławiu - jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych inwestycji we Wrocławiu Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł23,75 m² 17 642,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

NA sprzedaż | świetna lokalizacja| zielona okolica | przytulny taras - gotowe do wprowadzenia od zaraz Mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 24 m - Wrocław Krzyki. Oferta wstrzymana. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33 m² 18 151,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu Wrocławia | ul. Lelewela Powierzchnia: 33 m Układ: salon z aneksem + pokój + łazienka Stan: deweloperski do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: ewa Brzeźniakiewicz Tel:   ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 2-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł58,80 m² 14 625,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 293 zł41 m² 12 543,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł68 m² 15 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przy zakupie mieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, zlokalizowanego na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł34,49 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne i przytulne mieszkanie z osobną sypialnią i garażem podziemnym! Ciche mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej. Opiekun oferty: sebastian Matczak Tel:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 960 zł52,30 m² 13 613 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Nowy Dwór w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł86 m² 87,21 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny apartament 3 pokojowy w kameralnym budynku przy ul.Księcia Witolda 43 we Wrocławiu. Lokalizacja Projekt apartamentowy Witolda 43 powstał przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 067 523 zł75,21 m² 27 490 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Penthouse w wyjątkowej wrocławskiej inwestycji. Powierzchnia - dwupoziomowy penthouse o powierzchni 75,21 m2 - pierwszy poziom to część dzienna o powierzchni 33,82 m2 plus loggia 6,53 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł87 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for the apartment? Do not hesitate to contact me. Close to international schools. Polecamy do najmu od 01.04.2026 luksusowy apartament 3 pokojowy o pow. 87m2 usytuowany na 2 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,69 m² 13 124,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Pięknej na wrocławskich Hubach Będzie to idealna propozycja dla pary, rodziny lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Pierwszy Najem | Winda | Parking | Ogródek | Partynice House | Husarska Numer oferty w biurze: 7357/4186/omw budynek I osiedle Piętro 0 z 3, winda, monitoring, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 617 zł39,95 m² 17 442,65 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.