dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 506 ogłoszeń

5 500 000 zł121 m² 45 454,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przepiękny Penthouse w ovo Wrocław to wyjątkowa oferta dla najbardziej wymagających klientów. Obok niesamowitych widoków na panoramę Wrocławia, penthouse wyróżniają się spośród.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

995 000 zł69 m² 14 420,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Księcia Witolda Apartament Glamour Polecamy Państwu w doskonałej lokalizacji w centrum miasta ul Księcia Witolda. Apartament w budynku z recepcja , konsjerż oraz windą. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 866 zł30,58 m² 17 327,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne mieszkanie dla studentów wygoda, zieleń i świetna lokalizacja Przestronne, nowoczesne mieszkanie położone w zielonej części Wrocław doskonały wybór dla studentów, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 860 zł75,85 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji na Żernikach solidny deweloper, zielona okolica, wysoki standard Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł30,46 m² 22 948,13 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki stylowe I eleganckie wnętrza budynków dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł14 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż miejsca postojowe w budynku Angel River na poziomie -1 Dogodna lokalizacja w sercu miasta. Zapraszam do kontaktu! tel:   Parking spaces for sale in the Angel River building on.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł114 m² 27 192,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Niezwykły, przestronny 114 metrowy apartament w prestiżowej inwestycji Bulwar Drobnera nad Odrą. Wszystkie zdjęcia dostępne na stronie komo Nieruchomości! Lokalizacja : Wrocław / Śródmieście /.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł26,61 m² 17 775,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WE also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Przedstawiamy wyjątkową inwestycję o kameralnym charakterze, położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio | Plac Bema - ul. Poniatowskiego | Nowe osiedle | Dostępne od już Numer oferty w biurze: 5639/4186/omw budynek I osiedle - ul. Księcia Józefa Poniatowskiego | Lokum Vena (2019) Piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: racławicka 111 / Grabiszynek Ilość pokoi: 2 Metraż: 37 m Kuchnia: aneks Piętro: 2/4, budynek z windą, informacje dodatkowe: wysoki standard, pierwszy najem, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Z dużym balkonem na gaju nowocześnie i praktycznie zaaranżowana wyposażona i umeblowana doskonała lokalizacja obok feriogaju budynek typu apartamentowiec, z videofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum przestronne apartamenty dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej ogólnodostepny taras na dachu Nowoczesny apartamentowiec położony blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł68,90 m² 60,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy wysoki standard wykończenia z dostępem do prywatnej strefy rekreacyjnej? Zapraszamy do wynajmu apartamentu na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł17,61 m² 15 275,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przy uczelni, ciekawa inwestycja o dużej stopie zwrotu. Przedmiotem oferty jest minikawalerka zlokalizowana obok uczelni, w nowym apartamentowcu z windą, pralnią, recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł82 m² 25 365,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Polecam do sprzedaży absolutnie wyjątkowy apartament znajdujący się w nowoczesnym apartamentowcu, położonym w inwestycji Planty Racławickie przy ul. Wichrowej. Nieruchomość, która zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł73,22 m² 18 423,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 73,22 m , usytuowany w doskonałej lokalizacji, przy ul. Legnickiej, naprzeciwko Centrum Handlowego Magnolia. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

419 882 zł29,59 m² 14 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WE also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Przedstawiam nowoczesną inwestycję mieszkaniową łączącą elegancką architekturę, wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 620 zł67,90 m² 15 502,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w prestiżowym kompleksie, który łączy elegancję z nowoczesnością.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł47,04 m² 12 627,55 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2M z balkonem blisko tramwaju, z możliwością zakupu miejsca postojowego - Wrocław, muchobór Mały Na sprzedaż odświeżone, zadbane, 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł55,26 m² 15 019,91 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z osobną i widną kuchnią, o powierzchni użytkowej 55.26m2, z loggią 12.58m2, komórką lokatorską (2,56m2), na 4/9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

729 999 zł52,50 m² 13 904,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna na wyłączność W gross nieruchomości obecny rozkład to 3 pokoje - oryginalnie 4 słoneczne dwustronne komfortowe balkon miejsce postojowe W garażu podziemnym niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł28,42 m² 95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe studio z wydzieloną sypialnią w nowym budynku, przy ulicy Kurkowej. Kurkowa | nowy budynek Z windą | 28,42 m2 | studio | balkon | 3 piętro Mieszkanie dostępne od 15 czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 41m2 w centrum Wrocławia ul. Gwiaździsta Oferuję na wynajem nowoczesne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. Gwiaździstej obok.

Szczegóły ogłoszenia

529 866 zł30,58 m² 16 188,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia unikatowy apartament położony w wyjątkowym miejscu. Lokalizacja na wyspie Młyńskiej w historycznym Młynie Maria. Widok na Młyn, rzekę oraz budynek Auli Leopoldinum. 5.

Szczegóły ogłoszenia

869 900 zł46,01 m² 18 906,76 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament o powierzchni 46 m w prestiżowej inwestycji Angel City przy ul. Walońskiej na Przedmieściu Oławskim (krzyki, wrocław). Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for an apartment? we will help you find the perfect place call us! Serdecznie polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej i zielonej okolicy na Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje z tarasem | 49 m2 | Ołtaszyn | pierwszy najem Opiekun Oferty: barbara Bober Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 23784 ***mieszkanie dostępne od zaraz***.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł64,69 m² 13 124,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Pięknej na wrocławskich Hubach Będzie to idealna propozycja dla pary, rodziny lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66,87 m² 10 453,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

- nieruchomość zarezerwowana - Na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkanie położone na Wrocławskich Krzykach, przy ul. Partynickiej Mieszkanie mieści się na 3 i 4 piętrze zadbanego nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 040 000 zł73 m² 27 945,21 zł/m²

 

Piętro:7/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament premium w prestiżowej inwestycji Quorum - centrum Wrocławia Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 73 m , położony na 7 piętrze nowoczesnego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

2 016 000 zł72 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy apartament 3 pokojowy 72m2 klimatyzowany na 13. piętrze z narożną przeszkloną loggią 42m2 z pięknym widokiem na Odrę i miasto. Polecam serdecznie luksusowy apartament 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 380 zł71,88 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży 3. pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,88 mkw., położone na pierwszym piętrze niskiego apartamentowca na wrocławskim Ołtaszynie. Prezentowane do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł52,84 m² 18 716,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Duża kawalerka z ogrodem | Możliwość wydzielenia sypialni | Inwestycja Premium | Centrum Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

382 034 zł23,67 m² 16 140 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

R77 - Twoja przestrzeń inwestycyjna z gwarancją komfortu i zysku Apartamenty inwestycyjne R77 na Wrocławskich Złotnikach to nowoczesny projekt, który oferuje wysoką rentowność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

803 740 zł57,41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokoje, w budynku mającym pozwolenie na użytkowanie. Atrakcyjna cena i widok na Park Grabiszyński z balkonu english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł38,75 m² 20 103,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

1. Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na 3. piętrze, z dużym tarasem i otwartym widokiem na Odrę. To przestrzeń, która została zaprojektowana tak, aby żyć.