dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kawalerzystów

Ołtaszyn,Wrocław

4 200 zł115 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od 01.01.2023*** Polecam 3 pok. mieszkanie o pow. 115 m2 po podłodze 77m2 powierzchni użytkowej, wykończone w wysokim standardzie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Partynice,Wrocław

304 296 zł33 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: krzyki/partynice (w sąsiedztwie Parku Klecińskiego) Ilość pomieszczeń: 2 Metraż: 22,84m2 Piętro:1/7 Informacje dodatkowe: recepcja 24h, widok na park 0% prowizji od kupującego! *minimum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Kościuszki

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 000 zł29 m² 13 975,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż umeblowana kawalerka we Wrocławiu o powierzchni 28,55m2, gotowa do zamieszkania. Obok przystanki tramwajowe i autobusowe. 15 minut piechotą do Dworca Głównego i Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

899 999 zł79 m² 11 422,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament 3 pok 65,92m2 /balkon/garaż/komórka lokatorska Na sprzedaż narożny, 3-pokojowy apartament z pięknym widokiem na park, dużym balkonem, o powierzchni 65,92m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

415 000 zł32 m² 12 852,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

2017 r. / kawalerka w Centrum / 32,29 m2 / Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,29 m2. Kawalerka usytuowana na 1 piętrze, w budynku z 2017 r. Możliwość parkowania za szlabanem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*wolne od 30.12.2022* Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2, usytuowane na 2 piętrze budynku. /Rozkład: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

4 900 zł55 m² 89 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia nowe w pełni urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni (55m) o luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

769 500 zł60 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W realizacji/ Mieszkanie 3 pokojowe/60 m2/balkon/browary wrocławskie/ Wrocław, śródmieście Wyjątkowa lokalizacja, duże, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w budynku w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

579 255 zł44 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W realizacji/ Mieszkanie 2 pokojowe/43,80m2/balkon/browary wrocławskie/ Śródmieście Wrocław Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 2 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Słodownia to 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

565 000 zł42 m² 13 532,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! nieruchomość idealna również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

850 000 zł174 m² 4 887,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż na Ołtaszynie apartament w zabudowie szeregowej ( I piętro i poddasze z niezależnym wejściem z poziomu 0 ) w stanie deweloperskim w kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

384 900 zł50 m² 7 698 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze, dostępne jest również mieszkanie o identycznym rozkładzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł39 m² 12 811,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i miejscem postojowym w garażu podziemnym na Oporowie (ul. Wiejska). Mieszkanie jest słoneczne, przestronne i funkcjonalne. Idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cooka

Swojczyce,Wrocław

1 099 999 zł68 m² 16 197,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania wykończony pod klucz przez projektantów wnętrz apartament. Bardzo słoneczny! Ekspozycja południowo- zachodnia oraz umiejscowienie na 3 (ostatnim) piętrze budynku sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwórcowa

Nadodrze,Wrocław

2 300 zł30 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z balkonem / od zaraz! / ul. Podwórcowa Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,66 m2. Lokal usytuowany na 2 piętrze, inwestycji z 2017 r. zlokalizowanej 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

639 000 zł55 m² 11 618,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Belvedere park/ przyjaźni Na sprzedaż ładne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze 5-piętrowego budynku przy ul. Przyjaźni. Budynek z 2007r, z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Młynarska

Różanka,Wrocław

990 000 zł78 m² 12 611,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronny apartament duży balkon trzy sypialnie duży salon Z aneksem kuchennym odrestaurowany budynek młyn różanka dwa miejsca postojowe komórka lokatorska opis mieszkania Do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

949 000 zł74 m² 12 833 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Looking for apartment? we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

624 150 zł34 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

1 pokojowe/34,20m2/loggia/browary wrocławskie/ Ul. Jedności Narodowej Wrocław Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 1 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Słodownia to 17 piętrowy wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

565 000 zł42 m² 13 474,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł25 m² 111 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam bardzo przestronną kawalerkę z antresolą oraz kameralnym ogródkiem, zlokalizowaną w inwestycji Soft Lofty Centrum przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu. Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

723 819 zł56 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Apartament 56 m2 z tarasem 15 m2 bezpośrednio przy rzece i z niepowtarzalnym widokiem na rzekę i Kępę Mieszczańską do nabycia w ramach cesji umowy deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Oporów

Oporów,Wrocław

402 055 zł38 m² 10 525 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: aw114-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 38.20m2 Cena: 402 055 zł Termin realizacji: 2023-08 Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

520 761 zł55 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki Jagodno ul. Drabika nowe osiedla mieszkań we Wrocławiu. Mam do zaoferowania rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w bloku na Jagodnie w stanie deweloperskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

584 900 zł42 m² 13 886,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolnicza

Stare Miasto,Wrocław

2 616 000 zł131 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament (130,8 mkw.) na Bulwarze Staromiejskim - w stanie deweloperskim. Prezentujemy nowy apartament (130,8 mkw.) z fenomenalnym widokiem, znajdujący się w unikalnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Huby,Wrocław

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem 2pok., 38mkw znajdujące się na 6 piętrze w Apartamentowcu z 2015 roku .Jest to zamknięte, strzeżone osiedle z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

750 000 zł66 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o wielkości ok 66m2 wraz z wyposażeniem, w samym centrum historycznego Wrocławia, przy Ogrodzie Botanicznym, ostrowie Tumskim, katedrze, wyspie Słodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Pilczyce,Wrocław

2 800 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam ładne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ulicy Bednarskiej we Wrocławiu w inwestycji Patio House. Zapraszam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolnicza

Stare Miasto,Wrocław

4 900 zł83 m² 59,04 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Polecam przestronny apartament w centrum miasta. Lokalizacja: stare Miasto / ul. Sokolniczai lość pokoi: 3 Metraż: 83 mkw. Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Bielany Wrocławskie,Wrocław

236 072 zł26 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie - mikroapartament mieszkalny kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne i klimatyzowane mieszkania - mikroapartamenty mieszkalne w bardzo dogodnej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

645 000 zł57 m² 11 370 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 56,73m2 znajduje się w nowej inwestycji na Krzykach. Sprzedawane jest na zasadzie cesji dzięki czemu zakup zwolniony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

422 000 zł24 m² 17 583,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Widok- rzeka Na grobli 25 m2 apartament balkon Cena 422 760 zł netto + 23% vat= 519 993zł brutto Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24,4 m 2 piętro w 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

418 860 zł47 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Księże wielkie Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i możliwością wydzielenia osobnej kuchni. Termin realizacji inwestycji, która wyróżnia się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 578 949 zł96 m² 16 456 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Gotowy/apartament 4 pokojowy / 95,81m2/taras/ Wrocław Krzyki okolice Sky Tower Wyjątkowa lokalizacja, przestronne, rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe w gotowym apartamentowcu Oś. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

456 000 zł49 m² 9 383 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Cena promocyjna 456 000! - gotowe mieszkanie Mieszkanie z dużym tarasem/zielonym ogrodem na Książu Wielkim, jedno z ostatnich dostępnych na parterze mieszkanie. Termin realizacji: gotowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Przedmieście Oławskie

Przedmieście Oławskie,Wrocław

494 903 zł38 m² 12 993 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lux/ centrum! Apartamentowiec/2 pok/portiernia Polecam na sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie w centrum Wrocławia ( Przedmieście Oławskie ) na drugim piętrze w budynku:! - całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

699 000 zł72 m² 9 641 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o niestandardowej wysokości, 2.90 cm. Dwustronne , zlokalizowane na parterze w budynku z 2003r. Lokal mieszkalny znajduje się na grodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

971 500 zł76 m² 12 716 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie gotowe! 3 pokojowe/76,40M2/ browary wrocławskie ul. Jedności Narodowej, wrocław Wyjątkowa lokalizacja, jedne z ostatnich gotowych mieszkań 3 pokojowych w Butelkowni budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł39 m² 77,44 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament- mieszkanie w kompleksie Odra Tower z widokiem na rzekę oraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. We speak English, call for more details! Je.