dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

1 950 zł56 m² 34,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od marca Serdecznie polecam, rozkładowe 2 - pokojowe mieszkanie znajdujące się na spokojnym osiedlu w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

2 050 zł42 m² 48,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться на русском языке * Lokalizacja: kzryki, jagodno * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 42 m2 * Piętro: 2/5 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. Pierwszy najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

282 240 zł16 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność! Ulokuj swój kapitał w najlepiej położoną nową inwestycję we Wrocławiu. Ścisłe centrum, okolice Galerii Dominikańskiej, luksusowe wykończenie pod klucz, apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki/południe Ilość pokoi:2 Metraż: 47 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2/7 Informacje dodatkowe: wolne od marca, miejsce postojowe w garażu podziemnym obowiązkowe + 200zł opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy budynek z windą * 2 pokoje * parking podziemny * duży balkon Do wynajęcia od zaraz - w pełni wyposażone, jasne i przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

570 000 zł39 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(39m2) z dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu na 14 piętrze. Budynek został wybudowany w 2017 roku. Świetna lokalizacja, 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wrocław

592 800 zł38 m² 15 682,50 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na jedenastym piętrze i składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym 15,8 m2 pokoju 11,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wojszyce

Wojszyce,Wrocław

599 999 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lux*3 pokoje+ taras 30m2 + ogródek 30m2 / Wojszyce Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane na Wrocławskich Wojszycach. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

594 475 zł28 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Centrum przy odrze! nowy apartament! lokalizacja: ul. Księcia Witolda (stare Miasto). Topowa lokalizacja - w samym centrum miasta, bezpośrednio przy rzece Odrze. W pobliżu sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł28 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia kawalerkę na 3 piętrze przy ul. Krętej ( Śródmieście, ołbin, nadodrze ) *możliwość Wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym* /opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeździecka

Klecina,Wrocław

520 000 zł47 m² 10 949,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rozkładowe mieszkanie własnościowe o pow. 47,49 m2 położone na pierwszym piętrze. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow. 3,46m2. Dwa pokoje, duża osobna kuchnia oddzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W nowiutkim budynku przy Moście Uniwersyteckim w pobliżu uczelini oraz rynku mieszkanie 2 pokojowe na I piętrze z windą i balkonem o pow 50m2 kuchnia całkowicie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Jagodno

Jagodno,Wrocław

354 000 zł28 m² 12 553,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania nowo wykończone mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. Lokal jest wykonane w wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół. Kuchnia została wykonana na wymiar przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Terenowa

Wojszyce,Wrocław

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться на русском языке Lokalizacja: krzyki/wojszyce Ilość pokoi:2 Metraż: 42 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 0/3 Informacje dodatkowe: nowoczesny budynek o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Śródmieście,Wrocław

4 000 zł70 m² 57 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jakub Bielan -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 8 piętrze przy ul. Długiej (śródmieście). /Mieszkanie o pow. 70m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł36 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2pok., Jana Pawła / Przy Arsenale OPIEKUN OFERTY Tel: (ENGLISH VERSION BELOW) ***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ*** Polecam luksusowe 2 pok. mieszkanie o pow. 36m2 w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Looking for apartment? we will help you to find perfect place - call us! Na sprzedaż przytulne i funkcjonale mieszkanie w kameralnej zabudowie tuż przy parku Skowronim. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 950 zł55 m² 35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do najmu nowiutkie mieszkanie salon połączony z kuchnią w aneksie oraz 2 pokoje możliwość dodatkowego ogrodu jest miejsce postojowe Kuchnia meble w zabudowie - kuchenka z płytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczepin,Wrocław

756 875 zł74 m² 10 199,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Szczepin. W niedalekiej odległości znajdują się Odra oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

774 900 zł94 m² 8 243,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż luksusowy, umeblowany, 2-poziomowy apartament 4-pokojowy plus garderoba, z 45 metrowym tarasem, komórką lokatorską i garażem na Wrocławskich Wojszycach. Apartament nie był nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy słoneczne, klimatyczne mieszkanie we Wrocławiu. Ul. Pretficza, 20 minut na piechotę do centrum. Cicho i spokojnie, ponieważ wokół są tylko drogi dojazdowe. Budynek jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

548 000 zł38 m² 14 282 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wrocław | Borek | ul. Racławicka | Planty Racławickie Fantastyczna lokalizacja | Park Południowy | Górka Skarbowców | Wrocław International School Oferta na wyłączność. Uwaga: ani pcc. Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wrocław

629 988 zł50 m² 12 549,60 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 50,20 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na trzecim piętrze i składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym 19,7 m2 pokoju 10,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na 5 piętrze przy ul. Tęczowej (stare Miasto) /mieszkanie o pow. 45 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Spiżowa

Grabiszyn,Wrocław

605 000 zł53 m² 11 397,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Jest usytuowane w spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! link do filmu: /watch?v=sxmv5yo1wja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Partynice,Wrocław

368 000 zł33 m² 11 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Przestronna kawalerka / umeblowana / W spokojnym miejscu zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację Spokojne, zielone osiedle. NA start dla singla, młodych małżeństw, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chałupnicza

Swojczyce,Wrocław

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament 64m2 na 4 piętrze apartamentowca znajdującego się na nowym, strzeżonym osiedlu- swojczyce Olimpia Port/ Nowy Port. Dużym balkon 19 m2 z widokiem na staw i tereny Natura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Ołtaszyńska

Partynice,Wrocław

375 000 zł33 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przestronna kawalerka o powierzchni 33m2 na Partynicach przy ulicy Gen. Maczka Spokojna i cicha okolica Osiedle zamknięte, rzadka zabudowa, nie ma problemu z miejscem parkingowym Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

1 465 010 zł68 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Centrum przy odrze! nowy apartament Z widokiem na odrę! lokalizacja: ul. Księcia Witolda (stare Miasto). Topowa lokalizacja - w samym centrum miasta, bezpośrednio przy rzece Odrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Berenta

Karłowice,Wrocław

3 300 zł117 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości Sprawka oferuje do wynajmu piękne 3 pok. mieszkanie o pow. 117m2, położone na iiip. w apartamentowcu z windą zjeżdżającą do poziomu garażu. Mieszkanie bardzo słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Psie Pole,Wrocław

3 300 zł114 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Polecam na wynajem wyjątkowo przestronny, dwupoziomowy apartament z klimatyzacja znajdujący się przy ul. Chrzanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Oporów

Oporów,Wrocław

699 485 zł70 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

For english: call us get in touch on whatsapp Atuty: -Najlepiej zagospodarowane osiedle na Oporowie. Architektura nawiązująca do willowej części dzielnicy -własny Klub Fitness ok. 100 m -stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

649 000 zł45 m² 14 464 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w samym sercu Wrocławia w tradycyjnej części Starego Miasta. Wokół prestiżowej inwestycji liczne kawiarnie i restauracje, a także rzeka Odra. Lokal składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

365 736 zł37 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Aktywnie korzystaj z bogatej infrastruktury i terenów zielonych ulicy Buforowej! for english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Nowoczesne i świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

345 579 zł31 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

560 000 zł71 m² 7 887,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : Anna Ząbek T: inwestycja złota podkowa jest zlokalizowana we Wrocławiu, w tradycyjnie jednej z najpopularniejszych od wielu lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

603 750 zł42 m² 14 303,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w świetnej lokalizacji. Inwestycja stworzona dla ludzi ceniących sobie bliskość do centrum oraz bogatą infrastrukturę usługowo-handlową. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oporów,Wrocław

405 120 zł42 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2023 roku. Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

393 482 zł39 m² 10 025 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

3 400 zł44 m² 77 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 4 piętrze przy ul. pl. Jana Pawła II (stare Miasto) /mieszkanie o pow. 44 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni.