dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne studio z tarasem w ovo, w samym centrum miasta, tuż przy Galerii Dominikańskiej. Świetna komunikacja z każdą częścią miasta oraz dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rymarska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

859 000 zł56 m² 15 301 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowy apartament w sercu Grabiszynka przestrzeń, elegancja i zieleń Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z tarasem i zadbanym ogródkiem łączące komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Klecina,Wrocław

2 900 zł67 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Klecinie idealne dla pary, rodziny lub pod wynajem firmowy! Szukasz wygodnego i przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy Wrocławia? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Mieszkanie zaprojektowane przez projektanta wnętrz w klimacie loft, z wyraźnymi akcentami czerni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

859 998 zł53 m² 16 226,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Szczepinie z widokiem na Odrę i Rynek gotowe do wprowadzenia! Zamieszkaj w sercu Wrocławia i ciesz się codziennie widokiem na panoramę miasta! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 479 104 zł92 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

92 m | 2 tarasy | Park Szczytnicki | Siłownia | Garaż podziemny To nie jest zwykły apartament. To przestrzeń, która definiuje jakość codziennego życia. Jasna, otwarta strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

479 000 zł27 m² 17 980,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! Cena przed promocją 509 000,10 zł Mieszkanie na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

2 900 zł44 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowo komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone w prestiżowej inwestycji atal City Square przy ul. Madalińskiego we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 800 zł19 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni ok.19m , położona w nowym budynku z 2020 roku przy ul. Dmowskiego na Kępie Miesczańskiej. Informacje o mieszkaniu: - powierzchnia: 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 800 zł58 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w nowym budownictwie, przy ul. Przyjaźni. Inwestycja Apartamenty Panorama. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaworska

Szczepin,Wrocław

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się swobodnie razem ze swoim pupilem? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

2 499 000 zł89 m² 28 221,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, elegancko wykończone mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku, przy ul. Vespucciego 14 z widokiem na Odrę. Prestiżowa lokalizacja Olimpia Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

2 370 zł32 m² 74,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe z dużym ogródkiem pierwszy najem! Viva Jagodno | Krzyki, wrocław Atlant Estates prezentuje do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 31 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny klimatyzowany apartament blisko centrum doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Eukaliptusowa

Żerniki,Wrocław

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z miejscem parkingowym - ul. Eukaliptusowa, osiedle Kardamonowa. Na wynajem komfortowa, nowa kawalerka zlokalizowana na nowoczesnym osiedlu Kardamonowa przy ul. Eukaliptusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na wynajem oferowana jest kawalerka 27m2 położona w budynku Legnicka Street. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

369 000 zł26 m² 14 192,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 25,63 m2 z ogródkiem ok 12 m2 w apartamentowcu z 2024 r. na Jagodnie. Lokal w stanie deweloperskim: salon z aneksem kuchennym ok 20 m2, łazienka ok 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczytnicka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 850 zł30 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Wrocław

2 150 zł28 m² 76,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesna kawalerka o powierzchni 28 m, usytuowana na 1 piętrze prestiżowego kompleksu Lokum Vena. Inwestycja ta harmonijnie łączy neogotycką architekturę z nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

910 000 zł53 m² 17 189,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

1 099 000 zł72 m² 15 280,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Przestronne i słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 z ogrodem, na zielonym Oporowie. Zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł33 m² 17 807,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe. Idealne dla jednej osoby lub pary szukającej komfortowego miejsca w apartamentowcu. Wnętrze świetnie zaprojektowane ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

1 899 000 zł80 m² 23 654,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca na mapie Wrocławia - nowego, nigdy niezamieszkanego apartamentu w inwestycji Drukarska 56 od renomowanego dewelopera okre. To przestrzeń stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

1 364 000 zł77 m² 17 781,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 28424 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w samym sercu Wrocławia.Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł26 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z tarasem | Kępa Mieszczańska Żyj w rytmie miasta i natury zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej. Poranna kawa na własnym tarasie, kilka kroków do Odry i spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

860 000 zł63 m² 13 650,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość w doskonałym położeniu - Ulica Siemianowicka na Księży Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 63m2 - pełen rozkład, składające się z przedpokoju, salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

485 000 zł33 m² 14 542,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem znajdujące się przy ul. Zatorskiej na Wrocławskim Psim Polu Będzie to idealna propozycja dla pary, singla lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

770 000 zł46 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje | taras 13,8 m | podwójny garaż | komórka | olimpia port swojczyce Nowoczesne, jasne mieszkanie na zielonym i niezwykle lubianym osiedlu Olimpia Port. Idealne dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

6 899 zł71 m² 97,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Apartament dostępny od zaraz! Ekskluzywny apartament klasy premium z panoramicznym widokiem na rzekę prestiżowa lokalizacja w sercu miasta Posiadamy na wynajem klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

579 000 zł45 m² 12 866,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Rezerwacja Nowe, wykończone w wysokim standardzie, dwa pokoje na spokojnym kameralnym osiedlu obok parku. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Maślicach, jednym.