dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Podwale

Przedmieście Oławskie,Wrocław

610 000 zł28 m² 21 910,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For english scroll down Na sprzedaż studio w prestiżowym budynku ovo przy ul. Podwale 82. Doskonała lokalizacja z szybkim i wygodnym dostępem do każdej części miasta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

549 000 zł28 m² 19 331 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 28,4 m , w standardzie premium, gotowe do zamieszkania, usytuowane na Osiedlu Nad Odrą, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przedmiejska

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł33 m² 75,32 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Mam Państwu do zaoferowania przestronną, luksusową kawalerkę z balkonem i komórką lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

11 900 zł141 m² 84,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 dostępny od zaraz *english version below* Na wynajem oferujemy wyjątkowy penthouse o powierzchni 141 m, położony przy prestiżowej ulicy Księcia Witolda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 130 000 zł66 m² 17 082,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego na jednym z najbardziej cenionych osiedli na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szybka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 000 zł46 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia - 20 min. spacerem od Rynku i Galerii Dominikańskiej, ( okolice pl. Społecznego i mostu Grunwaldzkiego). Mieszkanie dwupokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

799 000 zł44 m² 18 036,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę znajdujące się w prestiżowej inwestycji przy ul. Kurkowej 14 we Wrocławiu Będzie to idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie Z dwoma balkonami I spiżarką Na wynajem komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, 51m2, położone w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

650 000 zł36 m² 18 005,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

786 390 zł38 m² 20 727,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

4 530 zł52 m² 87,45 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia nowego, eleganckiego mieszkania o powierzchni 52 m , usytuowanego w nowoczesnym apartamentowcu z 2025 roku, przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

785 000 zł49 m² 15 987,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2-pokojowe, 49,1 m , kępa mieszczańska, komórka lokatorska Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,1 m , zlokalizowane na 6. piętrze przy ul. Dmowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Swojczyce,Wrocław

1 929 500 zł74 m² 26 025,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament nad Odrą | 4 pokoje | pierwsza linia brzegowa | prestiżowe osiedle Na sprzedaż czteropokojowy apartament o powierzchni 74,15 m , położony bezpośrednio nad Odrą, w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Huby,Wrocław

649 000 zł36 m² 17 785,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekunka oferty: tel. Na sprzedaż 2- pokojowy apartament o powierzchni 36,5 m2 na 5 piętrze nowoczesnego budynku nieopodal dworca pkp. Otoczenie nieruchomości: budynek położony jest przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

6 000 zł82 m² 73,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

975 432 zł90 m² 10 867,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie z prywatnym ogrodem i dwoma tarasami, położone na kameralnym osiedlu wśród zieleni idealne dla pary lub rodziny, która szuka wygody, spokoju i miejsca dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długosza

Karłowice,Wrocław

1 100 000 zł74 m² 14 802,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe trójstronne mieszkanie znajdujące się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia - na Karłowicach. Mieszkanie usytuowane jest na piątym i zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

494 000 zł29 m² 16 906,20 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska | 0% prowizji Nowoczesna inwestycja w prestiżowej, centralnej części Wrocławia - ul. Gwiaździsta. Doskonała lokalizacja, wysoki standard oraz pełna infrastruktura miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

2 699 000 zł152 m² 17 777,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Apartament z tarasem oraz duża Loggią W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

234 850 zł34 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. 33,55m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 Serdecznie polecam do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 55 m2. Nieruchomość znajduje się na trzeciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł27 m² 14 658,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z ładnym ogródkiem w pobliżu ul Grabiszyńskiej we Wrocławiu Na sprzedaż inwestycyjna kawalerka w prestiżowej inwestycji Stalova we Wrocławiu, zlokalizowanej w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

2 600 zł49 m² 52,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią | balkon | ul. Suwalska, wrocław Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,36 m , położone przy ul. Suwalskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł45 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down loftowy apartament przy rzece blisko rynku atuty lokalizacji I inwestycji Unikatowa lokalizacja na wyspie na Odrze Widok na Rzekę ok. 10 minut spacerem do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Grabiszyn,Wrocław

715 000 zł54 m² 13 119,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 mkw , 2pok. znajdujące się na 1/4 piętrze w budynku z windą, po termoizolacji przy ul. Buska na pograniczu wrocławskiego Borku i Grabiszynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

523 000 zł28 m² 18 665,20 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 149 000 zł62 m² 18 682,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem - ostatnie piętro, wysoki standard, gotowy do zamieszkania! we also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Bieszczadzka

Stabłowice,Wrocław

1 150 000 zł66 m² 17 450,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję 3 pokojowe luksusowe mieszkanie z własnym ogrodem. Mieści się na Stabłowicach we Wrocławiu na parterze kameralnego budynku mieszkalnego jednorodzinnego dwulokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świstackiego

Śródmieście,Wrocław

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 Polecam na wynajem mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Świstackiego. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Psie Pole,Wrocław

3 300 zł67 m² 49,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na ul. Chorwackiej w inwestycji Roosh, wybudowanej przez dewelopera Inkom. Idealne rozwiązanie dla osób które chcą mieć dobre połączenie komunikacją miejską do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

549 999 zł38 m² 14 588,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Stalova | 38 m | 5. piętro | Cesja umowy Na sprzedaż ostatnie dostępne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Stalova we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji? 3-pokojowe Mieszkanie na wynajem o powierzchni 60 m znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku. Wyposażone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 026 957 zł62 m² 16 604 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: tel. Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej. Apartament 3pokojowy w pełnym wyposażeniu, gotowy do zamieszkania. Układ pomieszczeń: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 850 zł43 m² 66,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny apartament W centrum wrocławia Centrum miasta | Umeblowane | Loftowe | Balkon | Miejsce parkingowe/ Klimatyczne Osiedle Nowej Papierni ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

699 000 zł49 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ostatnie gotowe mieszkania w centrum miasta | nowe budownictwo | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07m2 z tarasem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Zalesie,Wrocław

1 194 000 zł53 m² 22 431 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż wyjątkowy apartament z ogródkiem, położony w nowoczesnej inwestycji przy Parku Szczytnickim. Idealny wybór dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

1 500 000 zł63 m² 23 828,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lux | premium | spa & fitness | klimatyzacja | taras Apartament klasy premium w sercu Wrocławia - 10 minut od Rynku. Prestiż, komfort i nowoczesny design w inwestycji stworzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalny, w pełni umeblowany, nowoczesny apartament 2-pokojowy z tarasem na 15 piętrze! Ten przestronny apartament łączy w sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. Tel. Nr Licencji pfrn 2258 klucze W biurze! Polecam do wynajęcia nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w apartamentowcu z windą z 2009 r tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie