dowolna

Apartamenty Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 497 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 497 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

5 399 zł70 m² 77,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowy apartament premium o powierzchni 70 m z zielonym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

742 000 zł50 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

852 000 zł50 m² 16 884,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, świeżo wykończonego apartamentu, zlokalizowanego na prestiżowym Wrocławskim osiedlu - Browary Wrocławskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament premium | Justin Center I panorama miasta | klimatyzacja | balkon Na wynajem apartament o wysokim standardzie, położony w inwestycji Justin Center przy ul. Krawieckiej 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

744 400 zł62 m² 11 998,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku, przy ul. Czartoryskiego 49 na 3-cim piętrze (winda). Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowe mieszkanie 2 pokoje *zmywarka *płyta indukcyjna 4 palniki *lodówka z zamrażalnikiem *okap podłączony do pionu *schowek/garderoba *pojemne szafy * wygodne łóżko *pralka *duża kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł26 m² 87,52 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Wrocławia | studio apartment in the center of Wrocław Do wynajęcia kawalerka przy ulicy Tęczowej w świetnej lokalizacji na Śródmieściu. Opis Kompaktowe studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tęczowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Mieszkanie dostępne od zaraz! Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w budynku z windą. Budynek monitorowany i chroniony 24h/7 znajduje się przy ul. Tęczowej. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

964 999 zł64 m² 15 101,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28424 tel. Jeżeli szukasz mieszkania na nowym osiedlu, w doskonałej lokalizacji jest to oferta dla Ciebie! Otoczenie nieruchomości: ulica Miedziana to kameralna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

3 799 zł89 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem nowoczesny, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

573 000 zł36 m² 15 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

687 000 zł39 m² 17 765,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu mieszkania , o powierzchni 38,67 m2 , położonym na czwartym piętrze w zadbanym, 8-piętrowym budynku przy ul. Kamiennej. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wittek

Ołtaszyn,Wrocław

970 000 zł62 m² 15 645,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

475 000 zł26 m² 17 992,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż 1-pokojowy apartament inwestycyjny położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

731 000 zł40 m² 18 275 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tel.: For English version scroll down Dostępne od zaraz Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni ok. 30 m, zlokalizowana w prestiżowej inwestycji w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

300 000 zł17 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Oporów,Wrocław

715 000 zł53 m² 13 549,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jaszkotle - 10 minut do Wrocławia! Południe. Mieszkanie jest idealne dla osób, które marzą o własnym zielonym azylu, ale jednocześnie chcą korzystać z wygód mieszkania w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

589 000 zł32 m² 18 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z balkonem i wydzieloną częścią sypialnianą. Mieszkanie jednostronne, z wystawą okien zachodnią, widok na patio. Przestronny, funkcjonalny układ: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

712 250 zł55 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Tarnogaj / Krzyki Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 55 m z prywatnym ogródkiem ok. 40 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żmudzka

Psie Pole,Wrocław

849 000 zł67 m² 12 671,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż - 67 m | 2 sypialnie | balkon | garaż. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowane mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z przestronnym balkonem stylowe I eleganckie wnętrza budynków dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 035 000 zł53 m² 19 520,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa lokalizacja | Wysoki standard | Duża Loggia | 6 piętro | Funkcjonalny układ | ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym - 23.1m2, * sypialnia główna - 11.5m2, * sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania niezwykła oferta komfortowego 2 pokojowego apartamentu na ostatniej kondygnacji w apartamentowcu justin Center przy ul. Krawieckiej 3 we Wrocławiu. Jest to jeden z niewielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł41 m² 73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 199 000 zł62 m² 19 496 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

To nie jest zwykłe mieszkanie. To inteligentnie zaprojektowany dwupak inwestycyjny: jedna nieruchomość, która w rzeczywistości składa się z dwóch niezależnych, w pełni wyposażonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 699 zł59 m² 45,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu śliczne mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 59 m przy ulicy Tęczowej 31, znajdujące się na 4. piętrze w budynku wyposażonym w dwie windy. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł38 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament przy ul. Gdańskiej idealny dla studenta Szukasz mieszkania blisko uczelni i tętniącego życiem Placu Grunwaldzkiego? Mamy coś, co spełni Twoje oczekiwania. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 *** wolne od 01.03.2026*** Do wynajęcia dwupokojowe, 45m2, zlokalizowana na osiedlu "Planty Racławickie" z dostępem do clubu fitness tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

515 000 zł32 m² 16 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

2 250 zł25 m² 90,58 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność w sdp tel. Oferta tylko dla osób zatrudnionych W ramach umowy O pracę. Apartament dostępny od zaraz. Czas trwania umowy najmu - ok. 12 miesięcy. Najem tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 299 zł47 m² 70,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: PIERWSZY NAJEM! Do wynajęcia elegancki, klimatyzowany, 2-pokojowy apartament położony na II piętrze nowoczesnego apartamentowca nad Odrą, w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

520 000 zł34 m² 15 448,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tądel () Tel.: Numer licencji: 30058 Polecam dwupokojowe mieszkanie na zakup przy ulicy Kajdasza. Lokalizacja: nieruchomość położona na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Jagodno.