dowolna

Mieszkania dla studentów Wrocław - Oferty najmu mieszkań

540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

540 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

565 000 zł51 m² 11 035 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel: mieszkanie 4 pok. Pod klucz Z super widokiem! idealne inwestycyjnie! Podstawowe informacje: mieszkanie o powierzchni 51,2 m2 składa się z 3 niezależnych pokoi, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Brossa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł28 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna, luksusowa, fenomenalnie skomunikowana kawalerka, zlokalizowana przy ul. Wiktora Brossa , na osiedlu ,apartamenty Skowronie" w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

353 000 zł38 m² 9 216,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej dzielnicy Wrocławia - Krzyki, przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Cena do drobnej negocjacji! Mieszkanie mierzące 38,3m2, składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

2 500 zł31 m² 81 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ładne, nowe mieszkanie na Popowicach dostępne od zaraz Nowe mieszkanie, świetna lokalizacja Kawalerka z balkonem w nowej inwestycji na Popowicach! Rok budowy 2021. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Ołbin,Wrocław

1 700 zł36 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Odświeżona, czysta i przestronna (36m) kawalerka z balkonem, piwnicą i dostępnym dla mieszkańców parkingiem w samym centrum miasta przy ul. Poniatowskiego. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

340 000 zł32 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania i zamieszkania od zaraz kawalerka 32 m we Wrocławiu świetnie usytuowana przy ulicy Komandorskiej w odl. ok 500 m od Dworca Gł. Pkp. Znakomita inwestycja dla studentów lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Pilczyce,Wrocław

1 800 zł30 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna tania w utrzymaniu kawalerka z dużym balkonem i piwnicą na zamkniętym osiedlu przy ul. Królewieckiej. Mieszkanie ciche, z przestrzennym widokiem (bez lornetki trudno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

509 000 zł58 m² 8 763,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie 2 -pokojowe, w kamienicy, przy ulicy Trzebnickiej we Wrocławiu: - 2 samodzielne pokoje; - oddzielna, jasna kuchnia z jadalnią; - łazienka; - przedpokój; - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Muchobór Mały,Wrocław

271 130 zł29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie w inwestycji Otyńska4 o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (3.5): - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiska

Popowice,Wrocław

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe M 3-pokojowe o powierzchni 63 mkw, położone na II piętrze budynku w niskiej zabudowie. Okolica ch magnolia ul. Kwiska Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Offer for Polish citizens. Polecam na wynajem atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną w okolicach ulicy Armii Krajowej. Mieszkanie znajduje się na zadbanym osiedlu, budynek otoczony jest zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

3 600 zł55 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty tel. *** dostępne od 01/01/2022 *** na wynajem 3 pokoje W rozkładzie na przeciwko aquaparku! 600 metrów do uniwersytetu ekonomicznego! 900 metrów do centrum handlowego wroclavia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pereca

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Мы тоже говорим на русском языке. Здаем квартиру в аренду. Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 25 m2, przy ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

2 600 zł28 m² 93,53 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne i w pełni wyposażone mieszkanie w nowym apartamentowcu "zajezdnia Wrocław", w centrum Wrocławia. Idealne dla jednej lub dwóch osób. Budynek I osiedle - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum Placu Grunwaldzkiego! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w jednym z budynków tzw. wrocławskiego Manhattanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 400 zł31 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od zaraz Serdecznie polecam piękną, stylową, designerską kawalerkę na Wrocławskich Krzykach. Lokalizacja: krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tarnogajska

Tarnogaj,Wrocław

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 59,98 m2 z balkonem i komórką lokatorską na zamkniętym osiedlu blisko centrum Wrocławia (zaledwie 20 minut do Rynku). Położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 54 m2, położonego przy ulicy Brzoskwiniowej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ukryta

Ołbin,Wrocław

680 000 zł65 m² 10 462 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Opiekun nieruchomości: telefon 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 65 m2 w przepięknej kamienicy położonej w bardzo cichej ulicy. Doskonała komunikacja: przystanki tramwajowe oraz autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

6 300 zł72 m² 87,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą nowo -urządzonego mieszkania przystosowanego pod grupę -docelowo 8 osób! Mieszkanie świeżo po remoncie. Idealne pod studentów, zorganizowaną grupę lub najem pracowniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Grabiszyn-Grabiszynek

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładna umeblowana kawalerka na Grabiszynku. Pow. ok 42 m2. Mieszkanie na 1 piętrze w budynku szeregowym z roku 2008 na Grabiszynku. Południowa strona Wrocławia. Otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*****rezerwacja****** ***dostępne od 1.10*** Polecam do wynajęcia śliczną kawalerkę na 4 piętrze, budynku 6 piętrowego położonego przy ul. Braniborskiej, w dzielnicy Stare Miasto! Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Stare Miasto,Wrocław

370 000 zł40 m² 9 282,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie o powierzchni 36,66 m2 położone na wrocławskim Przedmieściu Świdnickim to idealny wybór dla studentów/młodej pary lub pod inwestycję, dzięki czemu przyszłościowo może być do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł40 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia dużą, rozkładową kawalerkę w plombie na ul. Świętokrzyskiej. Przestronny salon z wydzieloną częścią do spania, osobna kuchnia, duża łazienka z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Ołbińska

Śródmieście,Wrocław

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokoje do wynajęcia. Wrocław Śródmieście, okolice ul. Ołbińskiej. Do wynajmu pokoje w mieszkaniu 3-pokojowym w bloku z mediami miejskimi. Czynsz najmu za 1 pokój 1000-1300zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

305 000 zł28 m² 10 893 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Super lokalizacja dla studenta! Blisko Uniwersytet Ekonomiczny Cesja umowy deweloperskiej. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Grabiszyn,Wrocław

3 300 zł48 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, znajdującego się w dzielnicy grabiszynek/oporów, w bliskości terenów zielonych przy ul. Rymarskiej. Najem na rok. Wyłącznie najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł67 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem pokoje w samym centrum Wrocławia po generalnym remoncie. Bardzo funkcjonalne pokoje z osobną kuchnią. Idealne dla studentów lub rodziny. Dostępne od października. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną w okolicach ulicy Tęczowej. Mieszkanie znajduje się na zadbanym osiedlu, budynek otoczony jest zielenią, położony z dala od ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Muchobór Mały,Wrocław

271 130 zł29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Muchobór Mały,Wrocław

388 182 zł42 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne w inwestycji Otynska4 o podwyższonym standardzie, o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2. Przykładowy apartament (4.10): Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 650 zł18 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy do wynajęcia kawalerkę przy ul. Krasińskiego. Urocze i przytulne mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w Centrum Wrocławia. Zwierzęta domowe nie sa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

1 650 zł18 m² 92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam do zaoferowania na wynajem pokój w samym centrum Wrocławia, przy ul. Rydygiera Mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie! Bardzo funkcjonalne. Idealne dla studentów! dostępne od października.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

919 000 zł100 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Mam na sprzedaż wyremontowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 100m2, podzielone na dwa mniejsze, w pełni rozkładowe lokale mieszkalne, zlokalizowane w okolicach Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł29 m² 13 098,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

W ofercie urządzona kawalerka przy Dworcu Głównym Mieszkanie usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku z 2018 roku przy ul. Prądzyńskiego. Inwestycja na terenie zamkniętym - całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł26 m² 87,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz klimatyzowana kawalerka w inwestycji Justin Center przy Galerii Dominikańskiej. Kawalerka zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Warunki najmu: dostępne od zaraz umowa najmu okazjonalnego (załącznik notarialny) wymagana kaucja zwrotna 3000 zł bazowy czynsz najmu 2500 zł zaliczka na opłaty 600 zł (woda, prąd, śmieci, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł34 m² 76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: marta Woźniczka Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4. pietrze w budynku tuz przy Rynku nad Kawiarnią Vinyl Cafe. Budynek zadbany , klatka schodowa schludna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 900 zł27 m² 107,41 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz kawalerka przy ulicy Księcia Witolda Mieszkanie w pełni wyposażone w sprzęt agd Zalety mieszkania: - dobra lokalizacja - Mieszkanie bardzo przytulne i komfortowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

3 700 zł75 m² 49,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться ко мне на русском языке Lokalizacja: stare Miasto, ulica Piłsudskiego Ilość pomieszczeń: 3 Metraż: 75 m2 Piętro: 3/5 Dostępne: od zaraz opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najlepsza lokalizacja dla wrocławskiego studenta. Plac Grunwaldzki 6a. 3, rozkładowe pokoje w wyposażonym mieszkaniu po remoncie. Telefon kontaktowy Osoba odpowiedzialna za ofertę - lokalizacja.