dowolna

Mieszkania dla studentów Wrocław - Oferty najmu mieszkań

538 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

538 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty tel. Do wynajęcia 4 pokoje w czteropokojowym mieszkaniu położonym na drugim piętrze nowego apartamentowca na ulicy Miedzianej. Każdy pokój został wyposażony w klimatyzację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

2 550 zł36 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 1 pokój | 36 m2 | od zaraz | 2550 + 650 ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down bez prowizji Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne studio z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Zapraszam za prezentację mieszkania (60,08m kw) usytuowanego w zabytkowej dzielnicy Wrocławia- nadodrzu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy z oknami wychodzącymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł45 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Przestronna kawalerka z osobną kuchnią, w zabytkowej kamienicy. Zlokalizowana w samym centrum miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgodna

Przedmieście Oławskie,Wrocław

610 000 zł68 m² 9 014,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji! Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,1 m , idealne dla rodzin lub na wynajem dla studentów. Szczegóły mieszkania: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Przedstawiam państwu dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 48 m2, zlokalizowane na ulubionym przez studentów i młode, aktywne osoby Śródmieściu. Nieruchomość daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 800 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. Informacje podstawowe: zapraszam do zapoznania się ofertą nieruchomości do wynajęcia zlokalizowanej na wrocławskim Przedmieściu Świdnickim, przy ulicy Komandorskiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

479 999 zł37 m² 12 973 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na start dla singla lub pary! Do sprzedania nieduże mieszkanie na zielonym, cichym i spokojnym osiedlu Biskupin. Idealne jako pierwsze mieszkanie dla singla lub pary. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, 25 m2, drabika, jagodno, wysoki standard Do wynajęcia kawalerka z balkonem o powierzchni 25 m2 zlokalizowana na 3 piętrze w bloku wielopiętrowym z windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

675 000 zł71 m² 9 507,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2, zlokalizowane przy ulicy Nowowiejskiej, przy skrzyżowaniu z Sopocką (plac Grunwaldzki, wrocław). Jest to idealna nieruchomość dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 800 zł55 m² 50,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I speak Polish, english, and Ukrainian. Description in English below Mieszkanie zostanie doposażone według preferencji najemców! opis mieszkania Lokalizacja: ul. Boczna / Krzyki - Południe Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł47 m² 74 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwie osobne sypialnie z zamkniętą kuchnią i dużym przedpokojem z jadalnią Nowe budownictwo. Pierwszy najem! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 540 zł32 m² 78,18 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 30.09.2024 MIESZKANIEW pełni wyposażona i umeblowana, urokliwa kawalerka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyspiańskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 500 zł70 m² 49,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok, plac Grunwaldzki, ulica Wyspiańskiego, do wynajęcia mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami o powierzchni 70,07 m2 zlokalizowane pod adresem Wyspiańskiego 18/1 (plac Grunwaldzki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, Wyspiańskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

2-pok, plac Grunwaldzki, ulica Wyspiańskiego, do wynajęcia pokój dwuosobowy (20 m2) w mieszkaniu dwupokojowym o powierzchni 70,07 m2 zlokalizowane pod adresem Wyspiańskiego 18/1 (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

2 800 zł31 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od 21 września*** (english version below) Przestronna kawalerka z osobną kuchnią i balkonem, w prestiżowej lokalizacji nad rzeką - Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Śródmieście,Wrocław

2 650 zł32 m² 82,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojwe typu kawalerka na osiedlu Przedmieście Oławskie tuż przy ul. Pułaskiego (500-m od Dworca pkp/pks Wrocław główny/c.H Wroclavia, 2 km od wrocławskiego Rynku, możliwe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

699 000 zł60 m² 11 634 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowych pomieszczeń, o powierzchni 60,08 m. Lokal jest zlokalizowany na pierwszym piętrze kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Psie Pole,Wrocław

2 800 zł64 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne Mieszkanie 3-Pokojowe z Balkonem ul. Wilanowska Lokalizacja: - ul. Wilanowska / Psie-Pole Powierzchnia: - 63,90 m - Liczba pokoi: 3 - Osobna kuchnia - Balkon - Piętro: 2 Dostępność:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

584 998 zł43 m² 13 479,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Top!/inwestycja!/toplokalizacja/2pok./po remoncie!/Pereca/centrum Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Huby,Wrocław

3 499 zł88 m² 39,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 - pokojowe mieszkanie na Hubach przy ul. Gajowej tylko 500-m od pkp/pks Dworzec Główny (ustawne pokoje, niezależna kuchnia, przestrzeń, wysokie) Słoneczne mieszkanie z balkonem tylko 8 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

613 000 zł63 m² 9 730,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Serdecznie zapraszam Państwa, do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 63 m , położonego przy ul. Bystrzyckiej we Wrocławiu! Mieszkanie znajduje się na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowa kawalerka 32 m na Krzykach, ul. Piławska, blisko C.H Ferio Gaj,Szpital AM na Borowskiej, Akademia Ekonomiczna. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

545 000 zł42 m² 12 976,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 42 m do remontu idealne do własnej aranżacji! Mam do zaoferowania jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w doskonałej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Polecam do wynajęcia luksusową kawalerkę, w centrum miasta, 5 min do Rynku, po kapitalnym remoncie, kompletnie wyposażoną, wysoki standard, wszystko nowe. Do wynajęcia od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Wrocław,dolnośląskie

935 000 zł111 m² 8 423,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Gotowiec inwestycyjny! Polecam na sprzedaż mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni 111m2, usytuowane na wysokim parterze kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy Łokietka we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, Wyspiańskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

2-pok, plac Grunwaldzki, ulica Wyspiańskiego, do wynajęcia pokój dwuosobowy (25 m2) w mieszkaniu dwupokojowym o powierzchni 70,07 m2 zlokalizowane pod adresem Wyspiańskiego 18/1 (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drobnera

Stare Miasto,Wrocław

629 999 zł42 m² 14 929 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun Nieruchomości tel. Gotowiec inwestycyjny - dwie minuty spacerem do rynku 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 42,20 m2 w kamienicy, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

7 000 zł87 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tel: polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 87m2. Jest to nieruchomość położona w samym sercu Wrocławia we wrocławskim Rynku. *mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

542 000 zł48 m² 11 268 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu przestronne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na wrocławskich Krzykach - w okolicach ronda Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz umeblowana kawalerka o powierzchni prawie 30 m2, rozkładowa na trzecim piętrze w nowym budownictwie w centrum Wrocławia przy ul. Kościuszki i Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Stare Miasto,Wrocław

519 000 zł46 m² 11 275,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej części Wrocławia - ul. Zaporoska 40 - tuż przy Sky Tower. Jest to idealna nieruchomość pod wynajem lub jako inwestycja kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Grabiszyn,Wrocław

469 990 zł48 m² 9 771,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

tanio/balkon/żelazna/pereca!/!grabiszyńska/2pok. Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie do remontu mieszczące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

519 000 zł35 m² 14 914 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty: tel. Jasne, ciche mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji. Opis budynku: budynek z 1973 roku przy ul.Budziszyńskiej z docieploną elewacją i widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

569 000 zł42 m² 13 547,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Top oferta bez pośredników! okazja! Oferuję na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, mieszczące się na 3-cim piętrze w 5-ciopiętrowej kamienicy z 1915 r. we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

715 881 zł43 m² 16 556 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieczysta

Gaj,Wrocław

479 000 zł33 m² 14 515 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ustawne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z loggią i osobną kuchnią, świetnie skomunikowane z całym miastem Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 800 zł45 m² 62 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zarembowicza

Fabryczna,Wrocław

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w stylu loftowym na 3 piętrze przy ul. Zarębowicza. Powierzchnia 32 m2 składa się z: - aneksu kuchennego - Salonu z jadalnia i telewizorem - Antresoli - Łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

569 925 zł37 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Witam serdecznie Mam do sprzedania mieszkanie O bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie jest po remoncie, zostały wymienione wszystkie instalacje. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i posiada.