dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 267 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ołbin,Wrocław

2 600 zł44 m² 59,27 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

** rezerwacja** Na wynajem mieszkanie 43,8 m | Wrocław, ul. Nowowiejska | 2 pokoje | Klimatyzacja | Miejsce postojowe Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium apartament W ścisłym centrum zwierzęta mile widziane Szukasz miejsca, które łączy prestiż, wygodę i otwartość na zwierzęta? Ten elegancki apartament w sąsiedztwie Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepin,Wrocław

2 200 zł71 m² 30,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Litomskiej (szczepin). Mieszkanie o powierzchni 71,40m składa się z: 3 pokoje w tym jeden z wyjściem na balkon, oddzielna jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia starannie zaprojektowane, bardzo jasne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 6. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal wyróżnia się południową ekspozycją okien, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

5 900 zł84 m² 70,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Na wynajem elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 85 m2, z tarasem 14 m2. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta, dzięki czemu przestrzeń jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sopocka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Apartament inwestycyjny przy samym Placu Grunwaldzkim tuż obok uczelni i zielonych terenów Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy apartament inwestycyjny o powierzchni 25 m , plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

774 000 zł54 m² 14 405,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem, gotowe do zamieszkania w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy na północy Wrocławia. Polecam! Opiekun oferty: tel. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

538 038 zł38 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gaj,Wrocław

544 425 zł31 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wrocław

610 000 zł50 m² 12 079,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie w centrum miasta tuż przy Placu Grunwaldzkim. Mieszkanie znajduje się na 2/3 piętrze w kamienicy z odnowioną klatką schodową z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Góralska

Stare Miasto,Wrocław

737 000 zł55 m² 13 296 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Cena promocyjna! Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

424 000 zł32 m² 13 460,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,8 m (w tym komórka lokatorska) zlokalizowana na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Gaj,Wrocław

899 000 zł69 m² 13 047,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,90 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Nyskiej na osiedlu Tarnogaj. Mieszkanie usytuowane jest na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł51 m² 11 717,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 51,12 m w centrum Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,12 m , położone w samym centrum miasta. Układ mieszkania: > dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Maślice,Wrocław

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe przy al. Śliwowej (maślice). Mieszkanie o powierzchni 53,10m składa się z: pokoju a aneksem kuchennym, z których jest wyjście na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł47 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. *** stare miasto *** Zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu. Już wkrótce po kapitalnym remoncie. Wspaniała lokalizacja. Otoczenie nieruchomości: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

585 480 zł35 m² 16 728 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dwu pokojowe mieszkanie 34,44 m - Nowa inwestycja | Stalowa, wrocław - Grabiszyn Nowoczesne mieszkanie w kameralnej inwestycji - idealne dla singla, pary lub pod wynajem Na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

2 200 zł34 m² 65,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tarnogaj ul. Nyska/piękna Nowoczesne mieszkanie blisko uczelni i komunikacji. Do wynajęcia jasne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie (34 m ). Idealne dla studenta, pary lub młodej osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jagodno,Wrocław

2 500 zł40 m² 61,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki-Jagodno Ilość pokoi:2 Metraż: 40.47 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2 Informacje dodatkowe: Dostępne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie 2- pokojowe. Lokal znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brochów,Wrocław

439 999 zł48 m² 9 072,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, położone na 2. piętrze w zadbanym, odnowionym budynku z lat 60., przy ul. Birmańskiej na wrocławskim Brochowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

440 000 zł28 m² 15 536,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Kawalerka jako Lokal usługowy z funkcją mieszkalną! Ma optymalną dla jednej osoby powierzchnie 28,29m2 - to jeden pokój z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł57 m² 10 840,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1 m , położone na 8. piętrze w 11-piętrowym budynku z nową windą przy ul. Żmigrodzkiej 24 we Wrocławiu I Psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

408 000 zł37 m² 11 027 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2 pokoje | balkon + piwnica | Grabiszyn / okolice ul. Grabiszyńskiej Na sprzedaż funkcjonalne, ciepłe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , położone na zielonym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sernicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

429 900 zł32 m² 13 434,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż spokojne, ciche i komfortowe mieszkanie 1 pokojowe o pow. 32m2 przy ul. Sernickiej (blisko Hubskiej) schowane w cichej bocznej uliczce. Idealne mieszkanie dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

3 900 zł65 m² 59,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 65 m , położone na spokojnym, zadbanym i przyjaznym rodzinom osiedlu przy ul. Niedźwiedziej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Stare Miasto,Wrocław

2 380 000 zł93 m² 25 531 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż oferujemy przestronny i nowoczesny apartament 4-pokojowy o powierzchni 93,22 m, położony na 2. piętrze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

476 447 zł53 m² 9 051,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz gotowego mieszkania z ogródkiem, w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

969 999 zł63 m² 15 470,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Rezydencji Tumskiej - ul. Prusa, wrocław Powierzchnia: 62,7 m Piętro: 4/6 w budynku z windą i recepcją Rok budowy: 2008 Stan: gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Klecina,Wrocław

1 089 990 zł69 m² 15 726,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie na pograniczu wrocławskich osiedli Krzyki - Klecina. Zakup możliwy dla obywateli spoza ue bez zezwolenia mswia. Przedstawiam Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Śródmieście,Wrocław

525 400 zł40 m² 13 037,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,3 m (wraz z piwnicą) Nieruchomość zlokalizowana jest przy al. Jana Matejki. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

699 000 zł58 m² 11 989,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje po remoncie przy Bulwarze Ikara. Winda, piwnica, oddzielna kuchnia i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Partynice,Wrocław

685 000 zł66 m² 10 378,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, narożne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Sąsiedzkiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym budynku z 1997r. bez.